Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 20. forduló

2017.02.26 - 11:00

Győr, ALCUFER Stadion (-)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
TUCZAI MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, MOLNÁR ISTVÁN
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

75'

PALÁSTHY NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 16 0 3 46 18 28 48
2 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 18 14 0 4 49 11 38 42
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 19 12 3 4 36 13 23 39
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 10 2 7 36 25 11 32
5 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 19 9 4 6 39 30 9 31
6 FC AJKA FC AJKA 18 9 4 5 33 24 9 31
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 9 2 8 26 21 5 29
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 19 9 2 8 30 26 4 29
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 8 2 9 23 27 -4 26
10 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 19 8 2 9 31 37 -6 26
11 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 18 6 7 5 20 20 0 25
12 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 19 6 3 10 16 22 -6 21
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 6 3 10 18 26 -8 21
14 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 4 6 9 14 29 -15 18
15 DIÓSD DIÓSD 19 5 1 13 10 53 -43 16
16 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 3 5 11 8 27 -19 14
17 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 2 2 15 16 42 -26 8
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 9 6 2 1 14 2 12 20 9 7 1 1 12 3 9 22 18 13 3 2 26 5 21 42
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 9 6 1 2 9 3 6 19 10 5 4 1 13 5 8 19 19 11 5 3 22 8 14 38
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 4 4 1 7 4 3 16 10 6 2 2 10 3 7 20 19 10 6 3 17 7 10 36
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 7 1 2 11 5 6 22 9 1 6 2 5 9 -4 9 19 8 7 4 16 14 2 31
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 9 4 2 3 7 7 0 14 10 5 1 4 10 7 3 16 19 9 3 7 17 14 3 30
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 10 5 2 3 8 4 4 17 9 3 3 3 6 8 -2 12 19 8 5 6 14 12 2 29
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 9 2 6 1 8 6 2 12 9 5 2 2 7 5 2 17 18 7 8 3 15 11 4 29
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 10 4 4 2 13 11 2 16 9 2 4 3 4 5 -1 10 19 6 8 5 17 16 1 26
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 10 5 2 3 9 6 3 17 9 2 2 5 4 9 -5 8 19 7 4 8 13 15 -2 25
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 5 3 4 4 0 11 9 3 3 3 6 5 1 12 19 5 8 6 10 9 1 23
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 2 4 3 3 4 -1 10 9 2 5 2 6 6 0 11 18 4 9 5 9 10 -1 21
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 3 2 5 5 8 -3 11 9 1 6 2 1 3 -2 9 19 4 8 7 6 11 -5 20
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 9 2 4 3 3 4 -1 10 10 1 6 3 3 6 -3 9 19 3 10 6 6 10 -4 19
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 10 1 5 4 4 7 -3 8 9 2 4 3 2 4 -2 10 19 3 9 7 6 11 -5 18
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 9 1 5 3 2 4 -2 8 10 1 5 4 1 5 -4 8 19 2 10 7 3 9 -6 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 9 1 4 4 3 8 -5 7 10 1 0 9 2 16 -14 3 19 2 4 13 5 24 -19 10
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 9 1 4 4 3 8 -5 7 10 0 3 7 3 14 -11 3 19 1 7 11 6 22 -16 10
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 9 7 0 2 22 7 15 21 10 9 0 1 24 11 13 27 19 16 0 3 46 18 28 48
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 9 7 0 2 26 5 21 21 9 7 0 2 23 6 17 21 18 14 0 4 49 11 38 42
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 2 1 18 5 13 20 10 6 1 3 18 8 10 19 19 12 3 4 36 13 23 39
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 9 5 1 3 19 9 10 16 10 5 1 4 17 16 1 16 19 10 2 7 36 25 11 32
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 10 6 1 3 23 15 8 19 9 3 3 3 16 15 1 12 19 9 4 6 39 30 9 31
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 9 4 2 3 13 11 2 14 9 5 2 2 20 13 7 17 18 9 4 5 33 24 9 31
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 5 1 4 13 12 1 16 9 4 1 4 13 9 4 13 19 9 2 8 26 21 5 29
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 10 6 1 3 20 12 8 19 9 3 1 5 10 14 -4 10 19 9 2 8 30 26 4 29
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 10 7 0 3 16 8 8 21 9 1 2 6 7 19 -12 5 19 8 2 9 23 27 -4 26
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 10 7 0 3 24 16 8 21 9 1 2 6 7 21 -14 5 19 8 2 9 31 37 -6 26
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 9 3 4 2 11 8 3 13 9 3 3 3 9 12 -3 12 18 6 7 5 20 20 0 25
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 9 5 2 2 10 7 3 17 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 6 3 10 16 22 -6 21
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 10 5 0 5 14 13 1 15 9 1 3 5 4 13 -9 6 19 6 3 10 18 26 -8 21
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 10 2 3 5 9 17 -8 9 9 2 3 4 5 12 -7 9 19 4 6 9 14 29 -15 18
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 9 4 1 4 6 17 -11 13 10 1 0 9 4 36 -32 3 19 5 1 13 10 53 -43 16
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 9 1 4 4 4 13 -9 7 10 2 1 7 4 14 -10 7 19 3 5 11 8 27 -19 14
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 9 2 2 5 11 17 -6 8 10 0 0 10 5 25 -20 0 19 2 2 15 16 42 -26 8
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
-3 - 01 - 01 - 20 - 2--3 - 11 - 0-2 - 01 - 23 - 1-1 - 0--
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 3---0 - 22 - 1-0 - 20 - 32 - 0-2 - 0--
CSORNAI SE
-2 - 15 - 0-0 - 30 - 24 - 11 - 1--3 - 0-3 - 22 - 10 - 1--
DIÓSD
---0 - 4--2 - 12 - 11 - 00 - 4-0 - 5-0 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
--3 - 02 - 0-1 - 4-4 - 02 - 0-1 - 22 - 12 - 0-5 - 0--
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 0-7 - 01 - 2--0 - 12 - 1-5 - 11 - 04 - 0----
FC AJKA
2 - 00 - 0-3 - 01 - 32 - 3--2 - 0-1 - 1-2 - 1---0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 1-2 - 31 - 06 - 3-1 - 25 - 20 - 4--2 - 1---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 0---0 - 1-2 - 21 - 1-3 - 1-1 - 1-0 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
--1 - 01 - 2----0 - 0-0 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 1-1 - 30 - 42 - 35 - 0-1 - 1--1 - 03 - 1---
III. KER. TVE
--1 - 25 - 0---1 - 02 - 3-2 - 20 - 14 - 1-1 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-3 - 01 - 1--1 - 01 - 36 - 0--2 - 1--0 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
---4 - 2---1 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 2-2 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 0--2 - 11 - 31 - 0--2 - 10 - 13 - 2-3 - 0--0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 0---0 - 40 - 30 - 0--1 - 1-1 - 3-0 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 0--0 - 0---0 - 4--

Meccsek

GYIRMÓT FC GYŐR II.

2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 08. 07. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 08. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VLS VESZPRÉM
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 25. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
VIDEOTON FC II.
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 10. 16. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 10. 22. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
FC AJKA
2016. 10. 30. 13:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
2016. 11. 06. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ELMARDT
SÁRVÁR FC
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 23. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
SÁRVÁR FC
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 11. 27. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 12. 04. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
HÉVÍZ SK
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
2017. 03. 19. 15:00
Új Bozsik Aréna
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2017. 04. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 09. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 04. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 04. 23. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DIÓSD
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 04. 30. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSORNAI SE
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 14. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ETO FC GYŐR
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 05. 28. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
CSEPEL FC
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.

ÉRDI VSE

2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 06. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSD
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 08. 13. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÉRDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 21. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
2016. 08. 27. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
ÉRDI VSE
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
2016. 09. 10. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
ÉRDI VSE
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSORNAI SE
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 10. 15. 14:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
HÉVÍZ SK
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 11. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
2016. 12. 03. 13:00
Csepel Stadion
DIÓSD
ÉRDI VSE
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
2017. 02. 18. 14:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC AJKA
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 02. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ÉRDI VSE
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
2017. 03. 04. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ETO FC GYŐR
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
2017. 03. 18. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 03. 26. 16:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
ÉRDI VSE
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
2017. 04. 01. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 04. 15. 16:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2017. 04. 15. 16:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÉRDI VSE
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
2017. 04. 29. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÉRDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 13. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 05. 13. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 05. 21. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VIDEOTON FC II.
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 05. 27. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
2017. 06. 04. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->