Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 34. forduló

2017.06.04 - 18:00

Budapest, Budai II. László Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BORBÁS BOTTYÁN AURÉL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MINDA GÁBOR, SEBESTYÉN LÁSZLÓ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

51'

SZILÁGYI MÁTÉ

 

0 - 2

64'

SZKUNC VJACSESZLÁV

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 32 27 0 5 84 22 62 81
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 32 23 3 6 70 36 34 72
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 32 20 4 8 65 26 39 64
4 FC AJKA FC AJKA 32 18 5 9 58 39 19 59
5 CSORNAI SE CSORNAI SE 32 16 6 10 44 34 10 54
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 32 16 3 13 54 38 16 51
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 32 13 7 12 63 49 14 46
8 III. KER. TVE III. KER. TVE 32 14 3 15 47 43 4 45
9 CSEPEL FC CSEPEL FC 32 12 8 12 35 35 0 44
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 32 13 4 15 41 46 -5 43
11 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 32 11 7 14 32 49 -17 40
12 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 32 10 10 12 34 43 -9 40
13 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 32 10 5 17 41 60 -19 35
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 32 8 9 15 24 42 -18 33
15 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 32 8 7 17 27 42 -15 31
16 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 32 5 4 23 27 65 -38 19
17 DIÓSD DIÓSD 32 5 1 26 15 92 -77 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 16 11 4 1 23 4 19 37 16 10 5 1 17 4 13 35 32 21 9 2 40 8 32 72
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 8 6 2 16 5 11 30 16 8 4 4 13 8 5 28 32 16 10 6 29 13 16 58
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 16 7 6 3 15 11 4 27 16 8 6 2 14 6 8 30 32 15 12 5 29 17 12 57
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 16 9 3 4 15 7 8 30 16 6 7 3 15 10 5 25 32 15 10 7 30 17 13 55
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 16 11 2 3 21 9 12 35 16 1 9 6 8 16 -8 12 32 12 11 9 29 25 4 47
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 6 6 4 9 5 4 24 16 5 6 5 12 10 2 21 32 11 12 9 21 15 6 45
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 16 7 6 3 11 4 7 27 16 4 6 6 7 12 -5 18 32 11 12 9 18 16 2 45
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 16 5 6 5 9 11 -2 21 16 6 5 5 12 9 3 23 32 11 11 10 21 20 1 44
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 16 4 6 6 8 11 -3 18 16 5 9 2 7 3 4 24 32 9 15 8 15 14 1 42
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 16 3 8 5 8 8 0 17 16 5 7 4 7 8 -1 22 32 8 15 9 15 16 -1 39
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 16 6 6 4 16 13 3 24 16 3 5 8 6 13 -7 14 32 9 11 12 22 26 -4 38
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 16 6 5 5 10 9 1 23 16 3 5 8 5 14 -9 14 32 9 10 13 15 23 -8 37
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 16 2 8 6 4 8 -4 14 16 4 6 6 7 8 -1 18 32 6 14 12 11 16 -5 32
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 16 2 9 5 5 9 -4 15 16 2 11 3 5 7 -2 17 32 4 20 8 10 16 -6 32
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 16 3 9 4 6 7 -1 18 16 2 6 8 6 16 -10 12 32 5 15 12 12 23 -11 30
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 16 2 6 8 4 14 -10 12 16 2 2 12 4 24 -20 8 32 4 8 20 8 38 -30 20
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 16 2 7 7 6 14 -8 13 16 1 4 11 4 18 -14 7 32 3 11 18 10 32 -22 20
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TATABÁNYA FC (Kizárva) ETO FC GYŐR 16 14 0 2 45 10 35 42 16 13 0 3 39 12 27 39 32 27 0 5 84 22 62 81
2 TATABÁNYA FC (Kizárva) ÉRDI VSE 16 11 2 3 38 17 21 35 16 12 1 3 32 19 13 37 32 23 3 6 70 36 34 72
3 TATABÁNYA FC (Kizárva) KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 11 3 2 38 8 30 36 16 9 1 6 27 18 9 28 32 20 4 8 65 26 39 64
4 TATABÁNYA FC (Kizárva) FC AJKA 16 9 2 5 25 17 8 29 16 9 3 4 33 22 11 30 32 18 5 9 58 39 19 59
5 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSORNAI SE 16 11 2 3 29 15 14 35 16 5 4 7 15 19 -4 19 32 16 6 10 44 34 10 54
6 TATABÁNYA FC (Kizárva) PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 8 1 7 25 20 5 25 16 8 2 6 29 18 11 26 32 16 3 13 54 38 16 51
7 TATABÁNYA FC (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 16 10 1 5 41 23 18 31 16 3 6 7 22 26 -4 15 32 13 7 12 63 49 14 46
8 TATABÁNYA FC (Kizárva) III. KER. TVE 16 7 2 7 25 18 7 23 16 7 1 8 22 25 -3 22 32 14 3 15 47 43 4 45
9 TATABÁNYA FC (Kizárva) CSEPEL FC 16 8 1 7 21 18 3 25 16 4 7 5 14 17 -3 19 32 12 8 12 35 35 0 44
10 TATABÁNYA FC (Kizárva) TARR ANDRÁSHIDA SC 16 9 2 5 23 16 7 29 16 4 2 10 18 30 -12 14 32 13 4 15 41 46 -5 43
11 TATABÁNYA FC (Kizárva) VLS VESZPRÉM 16 7 4 5 20 21 -1 25 16 4 3 9 12 28 -16 15 32 11 7 14 32 49 -17 40
12 TATABÁNYA FC (Kizárva) GYIRMÓT FC GYŐR II. 16 7 6 3 22 13 9 27 16 3 4 9 12 30 -18 13 32 10 10 12 34 43 -9 40
13 TATABÁNYA FC (Kizárva) VIDEOTON FC II. 16 9 2 5 30 21 9 29 16 1 3 12 11 39 -28 6 32 10 5 17 41 60 -19 35
14 TATABÁNYA FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 16 4 6 6 12 20 -8 18 16 4 3 9 12 22 -10 15 32 8 9 15 24 42 -18 33
15 TATABÁNYA FC (Kizárva) HÉVÍZ SK 16 7 4 5 19 18 1 25 16 1 3 12 8 24 -16 6 32 8 7 17 27 42 -15 31
16 TATABÁNYA FC (Kizárva) KOMÁROM VSE 16 3 4 9 18 31 -13 13 16 2 0 14 9 34 -25 6 32 5 4 23 27 65 -38 19
17 TATABÁNYA FC (Kizárva) DIÓSD 16 4 1 11 8 36 -28 13 16 1 0 15 7 56 -49 3 32 5 1 26 15 92 -77 16
18 TATABÁNYA FC (Kizárva) TATABÁNYA FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
0 - 03 - 01 - 01 - 20 - 21 - 22 - 23 - 11 - 01 - 02 - 01 - 23 - 11 - 31 - 0-2 - 1
CSEPEL FC
2 - 00 - 24 - 02 - 33 - 11 - 01 - 00 - 22 - 10 - 00 - 20 - 32 - 01 - 22 - 0-1 - 2
CSORNAI SE
1 - 02 - 15 - 02 - 10 - 30 - 24 - 11 - 12 - 02 - 23 - 01 - 03 - 22 - 10 - 1-1 - 0
DIÓSD
0 - 30 - 20 - 20 - 40 - 51 - 42 - 12 - 11 - 00 - 40 - 10 - 51 - 20 - 21 - 0-0 - 0
ÉRDI VSE
2 - 12 - 23 - 02 - 00 - 11 - 45 - 14 - 02 - 03 - 21 - 22 - 12 - 02 - 25 - 0-2 - 1
ETO FC GYŐR
2 - 04 - 02 - 17 - 01 - 24 - 24 - 00 - 12 - 13 - 15 - 11 - 04 - 02 - 12 - 0-2 - 0
FC AJKA
2 - 00 - 02 - 03 - 01 - 32 - 31 - 02 - 02 - 02 - 11 - 14 - 02 - 10 - 11 - 4-0 - 3
VIDEOTON FC II.
4 - 01 - 02 - 13 - 02 - 31 - 06 - 30 - 01 - 25 - 20 - 41 - 31 - 02 - 10 - 0-1 - 2
GYIRMÓT FC GYŐR II.
0 - 00 - 00 - 02 - 10 - 10 - 22 - 21 - 14 - 13 - 12 - 11 - 13 - 00 - 21 - 0-3 - 0
HÉVÍZ SK
2 - 10 - 31 - 01 - 20 - 03 - 41 - 23 - 10 - 00 - 00 - 32 - 01 - 02 - 10 - 0-3 - 1
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
4 - 13 - 13 - 14 - 01 - 30 - 42 - 35 - 02 - 11 - 10 - 22 - 31 - 03 - 13 - 1-7 - 1
III. KER. TVE
1 - 31 - 21 - 25 - 00 - 10 - 10 - 01 - 02 - 31 - 02 - 20 - 14 - 13 - 21 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5 - 23 - 01 - 13 - 00 - 11 - 01 - 36 - 07 - 00 - 02 - 13 - 02 - 00 - 01 - 0-3 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 11 - 10 - 04 - 25 - 20 - 21 - 31 - 40 - 01 - 02 - 41 - 20 - 20 - 52 - 3-0 - 0
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 30 - 01 - 26 - 12 - 11 - 31 - 02 - 02 - 12 - 10 - 13 - 20 - 23 - 01 - 2-0 - 1
SÁRVÁR FC
2 - 10 - 00 - 02 - 11 - 30 - 40 - 30 - 02 - 01 - 11 - 12 - 11 - 30 - 10 - 1-0 - 0
TATABÁNYA FC
-----------------
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 20 - 34 - 01 - 21 - 40 - 01 - 03 - 11 - 00 - 02 - 02 - 12 - 10 - 41 - 1-

Meccsek

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2016. 08. 07. 17:30
Bozsik Stadion
2016. 08. 07. 17:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VIDEOTON FC II.
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2016. 08. 14. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
2016. 08. 21. 16:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 08. 28. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 04. 16:30
Bozsik Stadion
2016. 09. 04. 16:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FC AJKA
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
2016. 09. 11. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 09. 18. 16:00
Bozsik Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ETO FC GYŐR
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 02. 15:00
Bozsik Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSEPEL FC
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2016. 10. 09. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 10. 16. 14:30
Bozsik Stadion
2016. 10. 16. 14:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2016. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
ÉRDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
2016. 11. 06. 13:30
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 11. 12. 13:30
Bozsik Stadion
2016. 11. 12. 13:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÉVÍZ SK
2016. 11. 20. 13:00
Bozsik Stadion
2016. 11. 20. 13:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
CSORNAI SE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 12. 04. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 02. 19. 14:00
Bozsik Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KOMÁROM VSE
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2017. 02. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 05. 14:30
Bozsik Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
DIÓSD
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2017. 03. 12. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 03. 19. 15:00
Bozsik Stadion
2017. 03. 19. 15:00
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
2017. 03. 26. 16:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 02. 16:30
Bozsik Stadion
2017. 04. 02. 16:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SÁRVÁR FC
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
2017. 04. 14. 15:00
Csepel Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
2017. 05. 07. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 14. 17:30
Bozsik Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Bozsik Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
VLS VESZPRÉM
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
2017. 05. 21. 18:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 05. 27. 15:30
Csornai SE
2017. 05. 27. 15:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE

III. KER. TVE

2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 06. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2016. 08. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 08. 21. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 08. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 03. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSD
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2016. 09. 10. 19:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 09. 18. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
2016. 09. 24. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 01. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
2016. 10. 08. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 10. 15. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 10. 22. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 12. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
III. KER. TVE
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 11. 27. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
2016. 12. 03. 13:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 02. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 02. 25. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 05. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSD
III. KER. TVE
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 03. 18. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
2017. 03. 26. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
III. KER. TVE
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 01. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2017. 04. 08. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 15. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2017. 04. 22. 17:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
III. KER. TVE
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 04. 29. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 13. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
2017. 05. 20. 18:00
Egyetemi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 05. 27. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
HÉVÍZ SK
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Budai II. László Stadion
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
III. KER. TVE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple