Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ II. osztály 9. forduló

2016.10.15 - 17:00

Budapest, BVSC-Zugló (Szőnyi u.) (BVSC-Zugló Szőnyi u.)

Budapest

BLSZ II. osztály

Játékvezető
DOBÓ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISPÁL MÁRK, TÓTH ATTILA
BVSC-ZUGLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
90'
45'

Gólok

BÜKSZEGI ZOLTÁN

34'

1 - 0

 

BÜKSZEGI ZOLTÁN

56'

2 - 0

 

 

2 - 1

59'

CZELLAHÓ RÓBERT
BALOGH ZOLTÁN

82'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TF SE TF SE 9 7 0 2 25 16 9 21
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 9 7 2 0 23 7 16 19 (-4 pont)
3 BMTE II. BMTE II. 9 6 1 2 31 4 27 19
4 Szent Pál Akadémia - HSE Szent Pál Akadémia - HSE 9 6 0 3 30 19 11 18
5 KISE KISE 9 5 2 2 14 11 3 17
6 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 9 4 3 2 19 11 8 15
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 2 3 17 12 5 14
8 RTK-VASLÓ RTK-VASLÓ 9 4 2 3 17 13 4 14
9 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 4 1 4 22 19 3 13
10 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 9 4 0 5 18 22 -4 12
11 KELEN SC II. KELEN SC II. 9 4 1 4 18 18 0 9 (-4 pont)
12 CSILLAGHEGYI MTE CSILLAGHEGYI MTE 9 2 1 6 7 28 -21 7
13 KÖZTERÜLET SC KÖZTERÜLET SC 9 2 3 4 13 24 -11 6 (-3 pont)
14 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 9 1 1 7 7 26 -19 4
15 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 9 1 0 8 9 20 -11 2 (-1 pont)
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 9 1 1 7 8 28 -20 -2 (-6 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 4 2 2 0 4 0 4 8 5 4 1 0 9 0 9 13 9 6 3 0 13 0 13 21
2 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 4 3 1 0 10 2 8 10 5 3 0 2 9 7 2 9 9 6 1 2 19 9 10 19
3 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 5 2 1 2 3 4 -1 7 4 3 0 1 5 2 3 9 9 5 1 3 8 6 2 16
4 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 5 3 0 2 7 4 3 9 4 2 0 2 4 4 0 6 9 5 0 4 11 8 3 15
5 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 4 2 1 1 3 2 1 7 5 2 2 1 3 2 1 8 9 4 3 2 6 4 2 15
6 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 5 2 3 0 5 2 3 9 4 1 3 0 3 2 1 6 9 3 6 0 8 4 4 15
7 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 7 1 6 8 5 1 3 1 3 3 0 6 9 5 3 1 10 4 6 14
8 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 4 3 1 0 5 1 4 10 5 0 3 2 1 3 -2 3 9 3 4 2 6 4 2 13
9 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 4 2 1 1 5 3 2 7 5 1 0 4 3 9 -6 3 9 3 1 5 8 12 -4 10
10 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 2 1 1 6 5 1 7 5 0 2 3 0 5 -5 1 9 2 3 4 6 10 -4 8
11 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 5 1 1 3 1 6 -5 4 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 2 2 5 3 9 -6 8
12 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 5 1 2 2 4 6 -2 3 4 1 2 1 3 5 -2 4 9 2 4 3 7 11 -4 7
13 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 5 2 1 2 3 3 0 7 4 0 0 4 0 7 -7 0 9 2 1 6 3 10 -7 7
14 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 4 0 1 3 2 5 -3 1 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 1 3 5 5 9 -4 6
15 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 5 1 2 2 2 3 -1 1 4 1 1 2 4 5 -1 4 9 2 3 4 6 8 -2 5
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 5 1 2 2 2 6 -4 1 4 0 0 4 1 8 -7 -2 9 1 2 6 3 14 -11 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PESTSZENTIMREI SK II. TF SE 4 3 0 1 11 8 3 9 5 4 0 1 14 8 6 12 9 7 0 2 25 16 9 21
2 PESTSZENTIMREI SK II. BVSC-ZUGLÓ 4 4 0 0 15 2 13 8 5 3 2 0 8 5 3 11 9 7 2 0 23 7 16 19
3 PESTSZENTIMREI SK II. BMTE II. 4 2 0 2 13 2 11 6 5 4 1 0 18 2 16 13 9 6 1 2 31 4 27 19
4 PESTSZENTIMREI SK II. Szent Pál Akadémia - HSE 4 3 0 1 19 6 13 9 5 3 0 2 11 13 -2 9 9 6 0 3 30 19 11 18
5 PESTSZENTIMREI SK II. KISE 4 3 1 0 8 5 3 10 5 2 1 2 6 6 0 7 9 5 2 2 14 11 3 17
6 PESTSZENTIMREI SK II. HIDEGKÚTI SC 4 2 2 0 10 4 6 8 5 2 1 2 9 7 2 7 9 4 3 2 19 11 8 15
7 PESTSZENTIMREI SK II. 1908 SZAC BUDAPEST 5 3 1 1 13 5 8 10 4 1 1 2 4 7 -3 4 9 4 2 3 17 12 5 14
8 PESTSZENTIMREI SK II. RTK-VASLÓ 5 3 1 1 8 4 4 10 4 1 1 2 9 9 0 4 9 4 2 3 17 13 4 14
9 PESTSZENTIMREI SK II. CSEP-GÓL FC 5 3 1 1 17 6 11 10 4 1 0 3 5 13 -8 3 9 4 1 4 22 19 3 13
10 PESTSZENTIMREI SK II. PÉNZÜGYŐR SE II. 4 3 0 1 11 5 6 9 5 1 0 4 7 17 -10 3 9 4 0 5 18 22 -4 12
11 PESTSZENTIMREI SK II. KELEN SC II. 5 2 1 2 6 7 -1 3 4 2 0 2 12 11 1 6 9 4 1 4 18 18 0 9
12 PESTSZENTIMREI SK II. CSILLAGHEGYI MTE 5 2 1 2 7 11 -4 7 4 0 0 4 0 17 -17 0 9 2 1 6 7 28 -21 7
13 PESTSZENTIMREI SK II. KÖZTERÜLET SC 5 2 1 2 7 11 -4 5 4 0 2 2 6 13 -7 1 9 2 3 4 13 24 -11 6
14 PESTSZENTIMREI SK II. NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 5 1 0 4 5 13 -8 3 4 0 1 3 2 13 -11 1 9 1 1 7 7 26 -19 4
15 PESTSZENTIMREI SK II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 4 1 0 3 8 10 -2 3 5 0 0 5 1 10 -9 -1 9 1 0 8 9 20 -11 2
16 PESTSZENTIMREI SK II. PESTSZENTIMREI SK II. 5 1 1 3 5 16 -11 0 4 0 0 4 3 12 -9 -2 9 1 1 7 8 28 -20 -2
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 2-6 - 0-3 - 1-2 - 2--1 - 0-----
BMTE II.
0 - 1-0 - 16 - 0------7 - 0------
BUDATÉTÉNY SE
-----------------
BVSC-ZUGLÓ
----6 - 0------3 - 12 - 0--4 - 1-
CSEP-GÓL FC
2 - 2--1 - 23 - 0----7 - 0-----4 - 2-
CSILLAGHEGYI MTE
-1 - 1---0 - 21 - 7--3 - 0-2 - 1-----
HIDEGKÚTI SC
---2 - 23 - 0-----3 - 0--2 - 2---
KELEN SC II.
-0 - 1--3 - 2-0 - 20 - 0--------3 - 2
KISE
---1 - 1------4 - 3-1 - 02 - 1---
KÖZTERÜLET SC
-0 - 4----2 - 1-2 - 12 - 2------1 - 3
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
-1 - 3------2 - 3---1 - 00 - 4--1 - 3
PÉNZÜGYŐR SE II.
3 - 1----2 - 0------4 - 1--2 - 3-
PESTSZENTIMREI SK II.
-0 - 9--1 - 3-2 - 2-1 - 2-1 - 0------
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
-------1 - 2-3 - 2-----1 - 23 - 4
RTK-VASLÓ
2 - 0--------1 - 1-1 - 0-2 - 0-2 - 3-
SZABADKIKÖTŐ SE
-----------------
Szent Pál Akadémia - HSE
-------6 - 2-7 - 1--6 - 1---0 - 2
TF SE
------3 - 2-1 - 0--2 - 4--5 - 2--

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 09. 14. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
2016. 08. 27. 17:00
Merkapt Maraton SE
2016. 08. 27. 17:00
Merkapt Maraton SE
KISE
BVSC-ZUGLÓ
2016. 09. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 09. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
Szent Pál Akadémia - HSE
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2016. 09. 09. 19:45
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
BVSC-ZUGLÓ
2016. 09. 17. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 09. 17. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
ELMARDT
1908 SZAC BUDAPEST
2016. 12. 03. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 12. 03. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2016. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
BVSC-ZUGLÓ
2016. 10. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSILLAGHEGYI MTE
2016. 10. 09. 15:00
Csep-Gól FC
2016. 10. 09. 15:00
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
BVSC-ZUGLÓ
2016. 10. 15. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 15. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 10. 22. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 22. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2016. 10. 29. 17:00
Kelen SC
2016. 10. 29. 17:00
Kelen SC
KELEN SC II.
BVSC-ZUGLÓ
2016. 11. 05. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 11. 05. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE II.
2016. 11. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 11. 13. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
BVSC-ZUGLÓ
2016. 11. 19. 17:30
Ikarus BSE
2016. 11. 19. 17:30
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
RTK-VASLÓ
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 26. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
2017. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
BVSC-ZUGLÓ
2017. 03. 04. 11:00
Ikarus BSE
2017. 03. 04. 11:00
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
KISE
2017. 03. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
Szent Pál Akadémia - HSE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
2017. 03. 18. 13:00
Ikarus BSE
BVSC-ZUGLÓ
HIDEGKÚTI SC
2017. 03. 25. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 03. 25. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 04. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 04. 01. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
BMTE II.
2017. 04. 08. 11:00
Külker SC
2017. 04. 08. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
BVSC-ZUGLÓ
2017. 04. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 04. 12. 19:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
CSEP-GÓL FC
2017. 05. 24. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 24. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
BVSC-ZUGLÓ
2017. 04. 29. 17:00
Nagytétényi SE
2017. 04. 29. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
BVSC-ZUGLÓ
2017. 05. 06. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 05. 06. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KELEN SC II.
2017. 05. 14. 16:00
Elektromos SE
2017. 05. 14. 16:00
Elektromos SE
PÉNZÜGYŐR SE II.
BVSC-ZUGLÓ
2017. 05. 20. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 05. 20. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
KÖZTERÜLET SC
2017. 05. 27. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 05. 27. 18:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
BVSC-ZUGLÓ
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2017. 06. 03. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
TF SE

PESTSZENTIMREI SK II.

2016. 08. 21. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 08. 21. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
KISE
2016. 10. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 11. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
Szent Pál Akadémia - HSE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 09. 03. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
HIDEGKÚTI SC
2016. 09. 10. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2016. 09. 10. 16:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 09. 17. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 09. 17. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
BMTE II.
2016. 09. 24. 11:00
Külker SC
2016. 09. 24. 11:00
Külker SC
CSILLAGHEGYI MTE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 10. 02. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
CSEP-GÓL FC
2016. 10. 08. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 10. 08. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
2016. 10. 15. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
2016. 10. 15. 17:00
BVSC-Zugló (Szőnyi u.)
BVSC-ZUGLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 10. 22. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 10. 22. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
KELEN SC II.
2016. 10. 30. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
2016. 10. 30. 14:00
Fővárosi Csatornázási Művek sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 05. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2016. 11. 05. 10:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
KÖZTERÜLET SC
2016. 11. 12. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 11. 12. 13:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ
ELMARDT
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 12. 03. 13:00
Ikarus BSE
2016. 12. 03. 13:00
Ikarus BSE
RTK-VASLÓ
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 18. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
PESTSZENTIMREI SK II.
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
2016. 11. 26. 11:00
Ikarus BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 02. 25. 16:00
Goldball Park
2017. 02. 25. 16:00
Goldball Park
KISE
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 05. 17. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 17. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
Szent Pál Akadémia - HSE
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 03. 12. 18:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HIDEGKÚTI SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 03. 18. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 03. 18. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
1908 SZAC BUDAPEST
2017. 03. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 03. 25. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 04. 01. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 04. 01. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
CSILLAGHEGYI MTE
2017. 04. 09. 15:30
Csep-Gól FC
2017. 04. 09. 15:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 04. 15. 17:00
Nagytétényi SE
2017. 04. 15. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 05. 24. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 24. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
BVSC-ZUGLÓ
2017. 04. 28. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 04. 28. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC II.
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 05. 06. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 06. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
PÉNZÜGYŐR SE II.
2017. 05. 14. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2017. 05. 14. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
KÖZTERÜLET SC
PESTSZENTIMREI SK II.
2017. 05. 20. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 20. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RTK-VASLÓ
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 05. 27. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
TF SE
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 06. 03. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom