Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2016.09.01 - 19:00

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
SZŐTS GERGELY
Tartalékjátékvezető
BARNA GÁBOR
Asszisztensek
VÍGH-TARSONYI GERGŐ, KISS BALÁZS
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

PATVAROS ZSOLT

33'

1 - 0

 

BABATI BENJAMIN

79'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 4 0 2 9 6 3 12
2 KISVÁRDA MASTER GOOD KISVÁRDA MASTER GOOD 6 3 2 1 12 6 6 11
3 ZTE FC ZTE FC 6 3 2 1 11 5 6 11
4 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 3 2 1 7 6 1 11
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 3 2 1 4 5 -1 11
6 SWIETELSKY-SOPRONI VSE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 6 3 1 2 9 6 3 10
7 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 1 2 9 8 1 10
8 VÁC FC VÁC FC 6 3 0 3 7 6 1 9
9 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 6 3 0 3 10 10 0 9
10 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 SZEOL SC SZEOL SC 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 SZEGED 2011-GROSICS AKAD. SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 6 2 2 2 10 4 6 8
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC PUSKÁS AKADÉMIA FC 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 7 7 0 7
16 HR-RENT KOZÁRMISLENY HR-RENT KOZÁRMISLENY 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 6 1 1 4 4 15 -11 1 (-3 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 4 2 2 6 4 2 1 1 5 5 0 7 6 4 1 1 9 7 2 13
2 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 2 0 5 0 5 5 6 3 3 0 7 0 7 12
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 6 1 5 9 3 0 3 0 1 1 0 3 6 3 3 0 7 2 5 12
4 CIGÁND SE VÁC FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 4 0 4 1 3 10
5 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 2 1 1 9
6 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 1 0 1 5 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 2 3 1 4 4 0 9
7 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5 6 2 2 2 4 4 0 8
8 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 3 2 1 8
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 1 2 0 2 0 2 5 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 1 4 1 5 4 1 7
10 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 4 1 4 4 0 7
11 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 4 1 3 3 0 7
12 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 1 1 0 5 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 4 1 1 1 0 7
13 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 3 2 1 4 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 1 3 2 3 3 0 6
14 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 1 1 1 2 2 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 3 4 -1 6
15 CIGÁND SE SZEOL SC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 1 3 2 2 3 -1 6
16 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 1 3 -2 1 6 1 2 3 2 4 -2 5
17 CIGÁND SE DOROGI FC 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 1 2 3 3 6 -3 5
18 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0 3 0 3 3 0 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 0 5 1 3 4 -1 5
19 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 0 1 2 1 7 -6 -1 3 1 1 1 2 3 -1 3 6 1 2 3 3 10 -7 2
20 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 0 2 2 1 3 -2 2 2 0 0 2 1 4 -3 0 6 0 2 4 2 7 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 0 2 4 6 -2 3 6 4 0 2 9 6 3 12
2 CIGÁND SE KISVÁRDA MASTER GOOD 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 7 4 3 7 6 3 2 1 12 6 6 11
3 CIGÁND SE ZTE FC 3 3 0 0 9 2 7 9 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 3 2 1 11 5 6 11
4 CIGÁND SE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 2 1 0 5 3 2 7 3 1 1 1 2 3 -1 4 6 3 2 1 7 6 1 11
5 CIGÁND SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 1 2 1 2 5 -3 5 2 2 0 0 2 0 2 6 6 3 2 1 4 5 -1 11
6 CIGÁND SE SWIETELSKY-SOPRONI VSE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 1 0 2 5 4 1 3 6 3 1 2 9 6 3 10
7 CIGÁND SE DOROGI FC 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 9 8 1 10
8 CIGÁND SE VÁC FC 3 2 0 1 5 3 2 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 3 0 3 7 6 1 9
9 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 3 3 0 0 6 2 4 9 3 0 0 3 4 8 -4 0 6 3 0 3 10 10 0 9
10 CIGÁND SE BFC SIÓFOK 4 3 0 1 7 4 3 9 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 3 0 3 8 9 -1 9
11 CIGÁND SE SZEOL SC 3 3 0 0 5 2 3 9 3 0 0 3 0 4 -4 0 6 3 0 3 5 6 -1 9
12 CIGÁND SE SZEGED 2011-GROSICS AKAD. 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 1 1 8 2 6 4 6 2 2 2 10 4 6 8
13 CIGÁND SE PUSKÁS AKADÉMIA FC 2 2 0 0 7 4 3 6 4 0 2 2 6 12 -6 2 6 2 2 2 13 16 -3 8
14 CIGÁND SE SOROKSÁR SC 3 1 1 1 4 6 -2 4 3 1 1 1 2 4 -2 4 6 2 2 2 6 10 -4 8
15 CIGÁND SE CEGLÉDI VSE 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 2 1 3 7 7 0 7
16 CIGÁND SE HR-RENT KOZÁRMISLENY 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 1 0 2 5 5 0 3 6 2 1 3 7 8 -1 7
17 CIGÁND SE BUDAÖRS 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 0 3 1 4 -3 0 6 2 0 4 5 6 -1 6
18 CIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 2 3 5 7 -2 5
19 CIGÁND SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1 1 1 6 2 4 4 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 1 1 4 6 8 -2 4
20 CIGÁND SE CIGÁND SE 3 1 0 2 2 9 -7 1 3 0 1 2 2 6 -4 0 6 1 1 4 4 15 -11 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
------2 - 0----1 - 0--2 - 0----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
0 - 1---------5 - 0-1 - 1------
BFC SIÓFOK
-----0 - 2-4 - 12 - 1-------1 - 0--
BUDAÖRS
-1 - 0--3 - 0------------0 - 2-
CEGLÉDI VSE
-3 - 0--1 - 1-----------1 - 0--
CIGÁND SE
2 - 1-----------0 - 10 - 7-----
DOROGI FC
-----2 - 1--2 - 1-------1 - 2--
AQVITAL FC CSÁKVÁR
---2 - 12 - 1-1 - 1------------
HR-RENT KOZÁRMISLENY
--------0 - 0-2 - 1------0 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 1---1 - 1----2 - 1
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--1 - 0----0 - 00 - 4---------1 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------3 - 2---4 - 2---
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
---1 - 0-----------2 - 1-1 - 1-
SOROKSÁR SC
-----------3 - 30 - 3-1 - 0----
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
-------1 - 2------1 - 0---0 - 0
SZEOL SC
---1 - 02 - 1----------2 - 1---
SZOLNOKI MÁV FC
-2 - 0------1 - 0--------3 - 2-
VÁC FC
4 - 2---------0 - 1---1 - 0----
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------2 - 2-3 - 0-----
ZTE FC
--4 - 1-2 - 0-3 - 1------------

Meccsek

ZTE FC

2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
2016. 07. 31. 18:00
ALCUFER Stadion
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BFC SIÓFOK
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2016. 08. 10. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 14. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2016. 08. 21. 17:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
ZTE FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 08. 28. 18:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAÖRS
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 09. 14. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 18. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 09. 25. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
ZTE FC
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 02. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
ZTE FC
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 10. 22. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
ZTE FC
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 06. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CIGÁND SE
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 11. 20. 16:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
ZTE FC
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 11. 27. 16:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
VÁC FC
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
2016. 12. 04. 15:00
PMFC Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
ZTE FC
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 12. 11. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
2017. 02. 19. 14:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
ZTE FC
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 02. 26. 15:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2017. 03. 05. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 12. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 03. 19. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 04. 02. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
ZTE FC
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 09. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 04. 12. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
ZTE FC
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 16. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 04. 23. 17:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
ZTE FC
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 04. 30. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2017. 05. 03. 18:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
ZTE FC
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 07. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SZEOL SC
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2017. 05. 14. 17:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
ZTE FC
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 05. 21. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
2017. 05. 28. 18:00
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
ZTE FC
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2017. 06. 04. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
HR-RENT KOZÁRMISLENY

CEGLÉDI VSE

2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 07. 31. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2016. 08. 07. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZEOL SC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 10. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CIGÁND SE
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2016. 08. 14. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 21. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 08. 24. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2016. 09. 01. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 08. 28. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
2016. 09. 11. 18:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 14. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 09. 18. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 02. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
HR-RENT KOZÁRMISLENY
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2016. 10. 16. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 10. 22. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2016. 10. 30. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 06. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 11. 20. 16:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC
CEGLÉDI VSE
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2016. 11. 27. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
2016. 12. 04. 15:00
Soproni Városi Stadion
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
CEGLÉDI VSE
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2016. 12. 11. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 02. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SZEOL SC
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2017. 02. 26. 14:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 05. 14:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
2017. 03. 12. 14:30
Dunaújvárosi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 03. 16. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2017. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 02. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2017. 04. 09. 16:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 12. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2017. 04. 16. 16:30
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
2017. 04. 23. 17:00
Kozármislenyi Stadion
HR-RENT KOZÁRMISLENY
CEGLÉDI VSE
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 04. 30. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 05. 03. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 07. 17:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 05. 14. 18:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
CEGLÉDI VSE
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 05. 21. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2017. 05. 28. 18:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD
CEGLÉDI VSE
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2017. 06. 04. 18:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
CEGLÉDI VSE
SWIETELSKY-SOPRONI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom