Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 23. forduló

2017.05.07 - 16:30

Penc, Penci Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
REMENÁR MIHÁLY
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
TÓTH II. KÁROLY, TÓTH SZABINA
Penci SE
Püspökhatvan SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

JAKUBECZ TAMÁS

 

0 - 2

17'

JAKUBECZ TAMÁS
RADICS TAMÁS

20'

1 - 2

 

 

1 - 3

23'

SINTÁR ZOLTÁN

 

1 - 4

30'

VIZLER VIKTOR

 

1 - 5

35'

DALLOS BENCE

 

1 - 6

43'

JAKUBECZ TAMÁS

 

1 - 7

65'

LAMI GÁBOR

 

1 - 8

80'

VIZLER VIKTOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE Püspökhatvan SE 19 18 1 0 110 17 93 55
2 Csővár SE Csővár SE 19 12 5 2 64 29 35 41
3 Nagymaros FC Nagymaros FC 19 11 3 5 56 36 20 36
4 Szobi SC Szobi SC 19 10 4 5 43 26 17 34
5 Rád SE Rád SE 19 10 3 6 57 48 9 33
6 KDSE-Váci Reménység KDSE-Váci Reménység 20 8 5 7 50 43 7 29
7 Kóspallagi MEDOSZ SE Kóspallagi MEDOSZ SE 20 6 5 9 32 55 -23 23
8 Letkés KSE Letkés KSE 20 6 5 9 38 63 -25 23
9 Márianosztra SE Márianosztra SE 20 6 2 12 36 64 -28 20
10 Penci SE Penci SE 20 5 3 12 52 79 -27 18
11 Szokolya SK Szokolya SK 20 5 1 14 42 73 -31 16
12 Zebegényi Labdarúgás Zebegényi Labdarúgás 19 0 3 16 25 72 -47 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 9 6 3 0 31 4 27 21 10 8 2 0 22 5 17 26 19 14 5 0 53 9 44 47
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 9 3 5 1 12 3 9 14 10 6 1 3 17 12 5 19 19 9 6 4 29 15 14 33
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 10 4 2 4 13 9 4 14 9 5 3 1 11 3 8 18 19 9 5 5 24 12 12 32
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 10 5 1 4 12 9 3 16 9 4 2 3 16 14 2 14 19 9 3 7 28 23 5 30
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 9 4 2 3 10 6 4 14 10 3 3 4 13 9 4 12 19 7 5 7 23 15 8 26
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 9 2 1 6 7 15 -8 7 11 5 4 2 10 12 -2 19 20 7 5 8 17 27 -10 26
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 10 4 3 3 14 10 4 15 10 2 5 3 8 11 -3 11 20 6 8 6 22 21 1 26
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 10 4 3 3 14 12 2 15 10 3 0 7 6 24 -18 9 20 7 3 10 20 36 -16 24
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 11 4 3 4 10 15 -5 15 9 2 3 4 6 12 -6 9 20 6 6 8 16 27 -11 24
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 10 4 1 5 9 15 -6 13 10 2 2 6 5 16 -11 8 20 6 3 11 14 31 -17 21
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 10 3 0 7 14 18 -4 9 10 3 1 6 12 23 -11 10 20 6 1 13 26 41 -15 19
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 10 1 5 4 10 17 -7 8 9 1 3 5 7 15 -8 6 19 2 8 9 17 32 -15 14
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 9 8 1 0 59 8 51 25 10 10 0 0 51 9 42 30 19 18 1 0 110 17 93 55
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 10 6 3 1 38 18 20 21 9 6 2 1 26 11 15 20 19 12 5 2 64 29 35 41
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 9 5 2 2 25 9 16 17 10 6 1 3 31 27 4 19 19 11 3 5 56 36 20 36
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 9 5 2 2 18 10 8 17 10 5 2 3 25 16 9 17 19 10 4 5 43 26 17 34
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 10 6 1 3 27 20 7 19 9 4 2 3 30 28 2 14 19 10 3 6 57 48 9 33
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 10 4 3 3 32 20 12 15 10 4 2 4 18 23 -5 14 20 8 5 7 50 43 7 29
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 11 5 0 6 21 34 -13 15 9 1 5 3 11 21 -10 8 20 6 5 9 32 55 -23 23
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 9 2 2 5 14 28 -14 8 11 4 3 4 24 35 -11 15 20 6 5 9 38 63 -25 23
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 10 4 1 5 22 35 -13 13 10 2 1 7 14 29 -15 7 20 6 2 12 36 64 -28 20
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 10 3 3 4 30 34 -4 12 10 2 0 8 22 45 -23 6 20 5 3 12 52 79 -27 18
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 10 4 0 6 25 28 -3 12 10 1 1 8 17 45 -28 4 20 5 1 14 42 73 -31 16
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 10 0 2 8 15 35 -20 2 9 0 1 8 10 37 -27 1 19 0 3 16 25 72 -47 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 23 - 37 - 11 - 22 - 22 - 14 - 2--
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
1 - 2-1 - 11 - 11 - 47 - 17 - 32 - 56 - 12 - 2--4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4-3 - 12 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 20 - 03 - 30 - 5-1 - 6-1 - 44 - 3-3 - 1
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 24 - 11 - 53 - 20 - 123 - 4-0 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 1-1 - 31 - 06 - 00 - 3-1 - 16 - 0-6 - 0
Penci SE
--0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 31 - 83 - 32 - 57 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
--3 - 37 - 013 - 0-9 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2--0 - 33 - 05 - 00 - 44 - 31 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 0-2 - 23 - 03 - 03 - 01 - 31 - 44 - 1--
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 02 - 64 - 1-3 - 42 - 46 - 40 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4-1 - 21 - 11 - 50 - 32 - 44 - 7-0 - 21 - 52 - 2-

Meccsek

Penci SE

2016. 08. 28. 11:00
Zebegényi Sportpálya
2016. 08. 28. 11:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Penci SE
2016. 09. 04. 16:30
Penci Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
KDSE-Váci Reménység
2016. 09. 11. 16:00
Penci Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Márianosztra SE
2016. 09. 18. 16:00
Nagymarosi Sporttelep
2016. 09. 18. 16:00
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Penci SE
2016. 09. 25. 16:00
Penci Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 10. 09. 15:00
Penci Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Szokolya SK
2016. 10. 16. 14:00
Szobi sportpálya
2016. 10. 16. 14:00
Szobi sportpálya
Szobi SC
Penci SE
2016. 10. 30. 13:30
Penci Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Rád SE
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 19. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 19. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Penci SE
2016. 11. 27. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Letkés KSE
2017. 03. 05. 14:00
Penci Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Zebegényi Labdarúgás
2017. 03. 11. 14:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Penci SE
2017. 03. 19. 15:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Penci SE
2017. 03. 26. 15:00
Penci Sportpálya
2017. 03. 26. 15:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Nagymaros FC
2017. 04. 02. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Penci SE
2017. 04. 16. 16:00
Szokolyai Sportpálya
2017. 04. 16. 16:00
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Penci SE
2017. 04. 23. 16:00
Penci Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Szobi SC
2017. 04. 30. 16:30
Rádi Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Rádi Sportpálya
Rád SE
Penci SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 21. 17:00
Penci Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Csővár SE
2017. 05. 28. 17:00
Letkési Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Penci SE

Püspökhatvan SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Püspökhatvan SE
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Püspökhatvan SE
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Nagymaros FC
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szobi SC
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szokolya SK
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Rád SE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Püspökhatvan SE
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
Szobi SC
Püspökhatvan SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Püspökhatvan SE
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol