Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 26. forduló

2017.05.28 - 17:00

Püspökhatvan, Püspökhatvan Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
DÉVÉNYI BALÁZS, BODOR MARIANNA
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE
90'
45'

Gólok

LAMI GÁBOR

16'

1 - 0

 

VIZLER VIKTOR

25'

2 - 0

 

CZIFRA BÁLINT

31'

3 - 0

 

VIZLER ZOLTÁN

48'

4 - 0

 

 

4 - 1

65'

PINTÉR CSABA
VIZLER ZOLTÁN

71'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Püspökhatvan SE Püspökhatvan SE 22 21 1 0 129 21 108 64
2 Csővár SE Csővár SE 22 14 5 3 79 42 37 47
3 Nagymaros FC Nagymaros FC 22 13 4 5 65 40 25 43
4 Szobi SC Szobi SC 22 12 4 6 53 30 23 40
5 Rád SE Rád SE 22 12 3 7 65 55 10 39
6 KDSE-Váci Reménység KDSE-Váci Reménység 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Letkés KSE Letkés KSE 22 7 5 10 43 68 -25 26
8 Kóspallagi MEDOSZ SE Kóspallagi MEDOSZ SE 22 7 5 10 35 60 -25 26
9 Márianosztra SE Márianosztra SE 22 6 2 14 38 73 -35 20
10 Penci SE Penci SE 22 5 3 14 57 88 -31 18
11 Szokolya SK Szokolya SK 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Zebegényi Labdarúgás Zebegényi Labdarúgás 22 0 3 19 28 90 -62 3
13 CSRK SE Reménység (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 11 8 3 0 36 5 31 27 11 9 2 0 25 5 20 29 22 17 5 0 61 10 51 56
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 11 5 2 4 16 10 6 17 11 6 3 2 16 5 11 21 22 11 5 6 32 15 17 38
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 11 4 6 1 14 3 11 18 11 6 1 4 17 14 3 19 22 10 7 5 31 17 14 37
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 11 5 1 5 13 11 2 16 11 5 3 3 18 14 4 18 22 10 4 8 31 25 6 34
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 15 10 5 18 11 3 5 3 10 12 -2 14 22 8 8 6 25 22 3 32
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 11 5 2 4 13 9 4 17 11 3 4 4 13 9 4 13 22 8 6 8 26 18 8 30
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 11 5 3 3 16 12 4 18 11 3 0 8 6 25 -19 9 22 8 3 11 22 37 -15 27
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 11 4 3 4 10 15 -5 15 11 3 3 5 9 15 -6 12 22 7 6 9 19 30 -11 27
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 11 2 2 7 9 19 -10 8 11 5 4 2 10 12 -2 19 22 7 6 9 19 31 -12 27
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 11 4 2 5 9 15 -6 14 11 2 2 7 5 19 -14 8 22 6 4 12 14 34 -20 22
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 11 3 0 8 14 22 -8 9 11 3 2 6 14 25 -11 11 22 6 2 14 28 47 -19 20
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 11 1 5 5 10 20 -10 8 11 1 3 7 8 20 -12 6 22 2 8 12 18 40 -22 14
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Püspökhatvan SE 11 10 1 0 71 12 59 31 11 11 0 0 58 9 49 33 22 21 1 0 129 21 108 64
2 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Csővár SE 11 7 3 1 45 21 24 24 11 7 2 2 34 21 13 23 22 14 5 3 79 42 37 47
3 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Nagymaros FC 11 7 2 2 31 10 21 23 11 6 2 3 34 30 4 20 22 13 4 5 65 40 25 43
4 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szobi SC 11 6 2 3 24 13 11 20 11 6 2 3 29 17 12 20 22 12 4 6 53 30 23 40
5 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Rád SE 11 7 1 3 31 23 8 22 11 5 2 4 34 32 2 17 22 12 3 7 65 55 10 39
6 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) KDSE-Váci Reménység 11 5 3 3 35 20 15 18 11 4 2 5 21 27 -6 14 22 9 5 8 56 47 9 32
7 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Letkés KSE 11 3 2 6 19 33 -14 11 11 4 3 4 24 35 -11 15 22 7 5 10 43 68 -25 26
8 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Kóspallagi MEDOSZ SE 11 5 0 6 21 34 -13 15 11 2 5 4 14 26 -12 11 22 7 5 10 35 60 -25 26
9 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Márianosztra SE 11 4 1 6 23 39 -16 13 11 2 1 8 15 34 -19 7 22 6 2 14 38 73 -35 20
10 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Penci SE 11 3 3 5 33 39 -6 12 11 2 0 9 24 49 -25 6 22 5 3 14 57 88 -31 18
11 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Szokolya SK 11 4 1 6 28 31 -3 13 11 1 1 9 17 48 -31 4 22 5 2 15 45 79 -34 17
12 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Zebegényi Labdarúgás 11 0 2 9 15 42 -27 2 11 0 1 10 13 48 -35 1 22 0 3 19 28 90 -62 3
13 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Városi SE-Dunakeszi III.* (Kizárva) CSRK SE Reménység (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Csővár SE
-8 - 32 - 23 - 06 - 23 - 37 - 11 - 22 - 22 - 14 - 2-7 - 3
CSRK SE Reménység
-------------
KDSE-Váci Reménység
1 - 2-1 - 11 - 11 - 47 - 17 - 32 - 56 - 12 - 23 - 0-4 - 0
Kóspallagi MEDOSZ SE
0 - 4-3 - 12 - 32 - 11 - 52 - 10 - 41 - 91 - 25 - 2-4 - 2
Letkés KSE
1 - 4-1 - 20 - 03 - 30 - 54 - 21 - 61 - 31 - 44 - 3-3 - 1
Márianosztra SE
2 - 5-3 - 12 - 24 - 11 - 53 - 20 - 123 - 41 - 40 - 2-4 - 1
Nagymaros FC
1 - 1-3 - 13 - 01 - 31 - 06 - 00 - 33 - 11 - 16 - 0-6 - 0
Penci SE
3 - 5-0 - 35 - 23 - 34 - 01 - 31 - 83 - 32 - 57 - 3-4 - 4
Püspökhatvan SE
7 - 3-3 - 37 - 013 - 05 - 19 - 16 - 16 - 12 - 110 - 1-3 - 0
Rád SE
2 - 2-4 - 30 - 33 - 05 - 00 - 44 - 31 - 44 - 23 - 1-5 - 1
Szobi SC
1 - 0-0 - 02 - 32 - 23 - 03 - 03 - 01 - 31 - 44 - 1-4 - 0
Szokolya SK
0 - 4-1 - 23 - 02 - 64 - 13 - 33 - 42 - 46 - 40 - 2-4 - 1
Városi SE-Dunakeszi III.*
-------------
Zebegényi Labdarúgás
3 - 4-1 - 21 - 11 - 50 - 32 - 44 - 70 - 70 - 21 - 52 - 2-

Meccsek

Püspökhatvan SE

2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 08. 28. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Püspökhatvan SE
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Püspökhatvan SE
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Letkés KSE
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
2016. 10. 01. 15:00
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Püspökhatvan SE
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 09. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Nagymaros FC
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szobi SC
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 06. 13:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Penci SE
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
2016. 11. 12. 13:00
Penci Sportpálya
Csővár SE
Püspökhatvan SE
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
2016. 11. 20.
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Szokolya SK
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Rád SE
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Püspökhatvan SE
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
KDSE-Váci Reménység
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
2017. 04. 16.
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Püspökhatvan SE
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Szobi sportpálya
Szobi SC
Püspökhatvan SE
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Penci Sportpálya
Penci SE
Püspökhatvan SE
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 14. 16:30
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Csővár SE
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Püspökhatvan SE
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

Márianosztra SE

2016. 08. 27. 16:30
Penci Sportpálya
2016. 08. 27. 16:30
Penci Sportpálya
Csővár SE
Márianosztra SE
2016. 09. 04. 16:30
Perőcsény Sportpálya
2016. 09. 04. 16:30
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Zebegényi Labdarúgás
2016. 09. 11. 16:00
Penci Sportpálya
2016. 09. 11. 16:00
Penci Sportpálya
Penci SE
Márianosztra SE
2016. 09. 18. 16:00
Kóspallagi Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Kóspallagi Sportpálya
Kóspallagi MEDOSZ SE
Márianosztra SE
2016. 09. 25. 16:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 09. 25. 16:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Szokolya SK
2016. 10. 02. 15:00
Rádi Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Rádi Sportpálya
Rád SE
Márianosztra SE
2016. 10. 16. 14:00
Letkési Sportpálya
2016. 10. 16. 14:00
Letkési Sportpálya
Letkés KSE
Márianosztra SE
2016. 10. 30. 13:30
Perőcsény Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
KDSE-Váci Reménység
2016. 11. 06. 13:30
Nagymarosi Sporttelep
2016. 11. 06. 13:30
Nagymarosi Sporttelep
Nagymaros FC
Márianosztra SE
2016. 11. 20.
Szobi sportpálya
2016. 11. 20.
Szobi sportpálya
Szobi SC
Márianosztra SE
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Perőcsény Sportpálya
Márianosztra SE
Püspökhatvan SE
2017. 03. 05. 14:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Csővár SE
2017. 03. 12. 14:30
Zebegényi Sportpálya
2017. 03. 12. 14:30
Zebegényi Sportpálya
Zebegényi Labdarúgás
Márianosztra SE
2017. 03. 19. 15:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 03. 19. 15:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Penci SE
2017. 03. 26. 15:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 03. 26. 15:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Kóspallagi MEDOSZ SE
2017. 04. 02. 15:30
Szokolyai Sportpálya
2017. 04. 02. 15:30
Szokolyai Sportpálya
Szokolya SK
Márianosztra SE
2017. 04. 09. 15:30
Márianosztra Sportpálya
2017. 04. 09. 15:30
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Rád SE
2017. 04. 23. 16:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 04. 23. 16:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Letkés KSE
2017. 04. 29. 16:30
Váci Reménység sporttelep
2017. 04. 29. 16:30
Váci Reménység sporttelep
KDSE-Váci Reménység
Márianosztra SE
2017. 05. 07. 16:30
Márianosztra Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Nagymaros FC
2017. 05. 21. 17:00
Márianosztra Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Márianosztra Sportpálya
Márianosztra SE
Szobi SC
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
2017. 05. 28. 17:00
Püspökhatvan Sportpálya
Püspökhatvan SE
Márianosztra SE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol