Szűrők

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport 16. forduló

2017.05.10 - 19:00

Dunavarsány, Dunavarsány Sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Délnyugati csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalék játékvezető
Asszisztensek
KISS TIBOR ZOLTÁN, JÓZSA FERENC
Dunavarsányi TE II.
Tárnok KSK
90'
45'

Gólok

DÁVID ISTVÁN

28'

1 - 0

 

 

1 - 1

61'

KAPCSOS NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Tárnok KSK Tárnok KSK 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Kiskunlacháza SE Kiskunlacháza SE 15 9 3 3 45 23 22 30
4 FC Dabas III. FC Dabas III. 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Érdi VSE II. Érdi VSE II. 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetszentmárton KSE Szigetszentmárton KSE 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Sóskút SKE Sóskút SKE 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Dunaharaszti MTK II. Dunaharaszti MTK II. 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Bugyi SE II. Bugyi SE II. 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Dunafüred-Százhalombatta Dunafüred-Százhalombatta 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 15 2 2 11 25 55 -30 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 5 3 0 17 4 13 18 7 5 2 0 13 4 9 17 15 10 5 0 30 8 22 35
2 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 2 3 2 6 6 0 9 8 6 1 1 10 5 5 19 15 8 4 3 16 11 5 28
3 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 4 2 2 9 3 6 14 7 4 1 2 11 5 6 13 15 8 3 4 20 8 12 27
4 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 0 3 8 3 5 12 8 3 3 2 6 2 4 12 15 7 3 5 14 5 9 24
5 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 3 2 2 12 7 5 11 8 4 0 4 6 7 -1 12 15 7 2 6 18 14 4 23
6 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 5 0 2 10 4 6 15 7 1 2 4 4 13 -9 5 14 6 2 6 14 17 -3 20
7 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 3 1 3 10 7 3 10 8 2 4 2 10 9 1 10 15 5 5 5 20 16 4 20
8 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 3 2 2 6 8 -2 11 7 2 2 3 7 9 -2 8 14 5 4 5 13 17 -4 19
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 9 12 -3 12 7 2 0 5 9 15 -6 6 15 6 0 9 18 27 -9 18
10 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 3 3 1 6 1 5 12 7 1 3 3 1 9 -8 6 14 4 6 4 7 10 -3 18
11 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 2 3 8 8 0 8 8 1 2 5 3 14 -11 5 15 3 4 8 11 22 -11 13
12 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 8 13 -5 5 7 2 1 4 5 10 -5 7 15 3 3 9 13 23 -10 12
13 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 1 3 4 4 10 -6 6 7 0 2 5 1 11 -10 2 15 1 5 9 5 21 -16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigetbecse SE Diósdi TC 8 8 0 0 37 9 28 24 7 4 2 1 26 10 16 14 15 12 2 1 63 19 44 38
2 Szigetbecse SE Tárnok KSK 7 4 2 1 16 5 11 14 8 5 2 1 21 4 17 17 15 9 4 2 37 9 28 31
3 Szigetbecse SE Kiskunlacháza SE 7 6 1 0 29 8 21 19 8 3 2 3 16 15 1 11 15 9 3 3 45 23 22 30
4 Szigetbecse SE FC Dabas III. 7 4 1 2 16 14 2 13 8 5 2 1 20 11 9 17 15 9 3 3 36 25 11 30
5 Szigetbecse SE Érdi VSE II. 8 5 1 2 25 11 14 16 7 4 0 3 20 13 7 12 15 9 1 5 45 24 21 28
6 Szigetbecse SE Délegyháza KSE 7 2 2 3 23 21 2 8 8 4 1 3 18 16 2 13 15 6 3 6 41 37 4 21
7 Szigetbecse SE Dunavarsányi TE II. 7 4 1 2 12 15 -3 13 7 2 1 4 12 18 -6 7 14 6 2 6 24 33 -9 20
8 Szigetbecse SE Szigetszentmárton KSE 7 4 1 2 14 8 6 13 7 1 0 6 4 23 -19 3 14 5 1 8 18 31 -13 16
9 Szigetbecse SE Sóskút SKE 8 4 0 4 16 23 -7 12 7 1 1 5 16 32 -16 4 15 5 1 9 32 55 -23 16
10 Szigetbecse SE Dunaharaszti MTK II. 7 4 0 3 21 12 9 12 7 0 2 5 8 27 -19 2 14 4 2 8 29 39 -10 14
11 Szigetbecse SE Bugyi SE II. 8 4 2 2 14 13 1 14 7 0 0 7 4 25 -21 0 15 4 2 9 18 38 -20 14
12 Szigetbecse SE Dunafüred-Százhalombatta 7 2 1 4 13 13 0 7 8 0 1 7 5 30 -25 1 15 2 2 11 18 43 -25 8
13 Szigetbecse SE Szigetbecse SE 8 1 2 5 13 30 -17 5 7 1 0 6 12 25 -13 3 15 2 2 11 25 55 -30 8
 
Bugyi SE II.
--2 - 03 - 3-1 - 51 - 3-3 - 12 - 12 - 00 - 0
Délegyháza KSE
8 - 21 - 54 - 0-4 - 4-2 - 40 - 24 - 4---
Diósdi TC
2 - 0-7 - 07 - 2-1 - 0-4 - 210 - 23 - 23 - 1-
Dunafüred-Százhalombatta
-2 - 3-0 - 02 - 0-2 - 4-1 - 45 - 01 - 2-
Dunaharaszti MTK II.
4 - 11 - 2---2 - 32 - 1--6 - 25 - 01 - 3
Dunavarsányi TE II.
2 - 1-0 - 8-3 - 12 - 1-1 - 33 - 0--1 - 1
Érdi VSE II.
-3 - 24 - 45 - 1-6 - 01 - 22 - 1--4 - 00 - 1
FC Dabas III.
2 - 04 - 24 - 3--0 - 2-2 - 24 - 2--0 - 3
Kiskunlacháza SE
2 - 0-1 - 14 - 17 - 2---7 - 34 - 14 - 0-
Sóskút SKE
5 - 01 - 5-2 - 02 - 0-1 - 6--1 - 44 - 10 - 7
Szigetbecse SE
-2 - 20 - 42 - 2-1 - 52 - 42 - 54 - 2--0 - 6
Szigetszentmárton KSE
-0 - 2---3 - 04 - 10 - 01 - 3-4 - 22 - 0
Tárnok KSK
-3 - 00 - 14 - 15 - 02 - 1-1 - 11 - 1---

Meccsek

Dunavarsányi TE II.

2016. 08. 28. 16:30
Érdi Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Dunavarsányi TE II.
2016. 09. 10. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 09. 10. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunavarsányi TE II.
2016. 09. 18. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 09. 18. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Bugyi SE II.
2016. 09. 25. 16:00
Délegyházi Sporttelep
2016. 09. 25. 16:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 10. 02. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Sóskút SKE
2016. 10. 08. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC Dabas III.
Dunavarsányi TE II.
2016. 10. 16. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 10. 16. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Dunaharaszti MTK II.
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
2016. 10. 30. 13:30
Százhalombattai VUK SE Sportpálya
Dunafüred-Százhalombatta
Dunavarsányi TE II.
2016. 11. 05. 13:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2016. 11. 05. 13:30
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Dunavarsányi TE II.
2016. 12. 03. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 12. 03. 15:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2016. 11. 20. 13:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Dunavarsányi TE II.
2016. 11. 27. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Kiskunlacháza SE
2017. 03. 05. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 03. 05. 14:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Érdi VSE II.
2017. 05. 10. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 05. 10. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tárnok KSK
2017. 03. 26. 17:00
Bugyi Sportpálya
2017. 03. 26. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 01. 15:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 01. 15:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Délegyháza KSE
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
2017. 05. 17. 18:30
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 16. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 16. 16:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
FC Dabas III.
2017. 04. 26. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2017. 04. 26. 19:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Dunavarsányi TE II.
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 04. 30. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Dunafüred-Százhalombatta
2017. 05. 07. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
2017. 05. 07. 16:30
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Szigetszentmárton KSE
2017. 05. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 05. 14. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dunavarsányi TE II.
2017. 05. 21. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 05. 21. 17:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Szigetbecse SE
2017. 05. 28. 17:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 05. 28. 17:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Dunavarsányi TE II.

Tárnok KSK

2016. 08. 28. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 08. 28. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
FC Dabas III.
2016. 09. 04. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2016. 09. 04. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
Dunaharaszti MTK II.
Tárnok KSK
2016. 09. 10. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 09. 10. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunavarsányi TE II.
2016. 09. 17. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
2016. 09. 17. 16:00
Szigetszentmárton KSE Sportpálya
Szigetszentmárton KSE
Tárnok KSK
2016. 09. 24. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Diósdi TC
2016. 10. 02. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
2016. 10. 02. 15:00
Szigetbecse Sporttelep
Szigetbecse SE
Tárnok KSK
2016. 10. 08. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 10. 08. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Kiskunlacháza SE
2016. 10. 16. 14:00
Érdi Sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
Érdi Sporttelep
Érdi VSE II.
Tárnok KSK
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 11. 05. 13:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunafüred-Százhalombatta
2016. 11. 13. 15:00
Bugyi Sportpálya
2016. 11. 13. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE II.
Tárnok KSK
2016. 11. 19. 13:00
Tárnok KSK Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Délegyháza KSE
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
2016. 11. 27. 13:00
Sóskúti Sportpálya
Sóskút SKE
Tárnok KSK
2017. 03. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2017. 03. 04. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas III.
Tárnok KSK
2017. 03. 11. 14:30
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Dunaharaszti MTK II.
2017. 05. 10. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
2017. 05. 10. 19:00
Dunavarsány Sportpálya
Dunavarsányi TE II.
Tárnok KSK
2017. 03. 25. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 03. 25. 15:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Szigetszentmárton KSE
2017. 04. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 04. 02. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tárnok KSK
2017. 04. 08. 15:30
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 04. 08. 15:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Szigetbecse SE
2017. 04. 15. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
2017. 04. 15. 16:00
Kiskunlacháza SE Sporttelepe
Kiskunlacháza SE
Tárnok KSK
2017. 04. 22. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 04. 22. 16:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Érdi VSE II.
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2017. 05. 07. 14:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Dunafüred-Százhalombatta
Tárnok KSK
2017. 05. 13. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 05. 13. 16:30
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE II.
2017. 05. 20. 17:00
Délegyházi Sporttelep
2017. 05. 20. 17:00
Délegyházi Sporttelep
Délegyháza KSE
Tárnok KSK
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
Tárnok KSK Sporttelep
Tárnok KSK
Sóskút SKE

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol