Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ III. osztály 2.csop. 15. forduló

2017.03.19 - 15:00

Budapest, Panoráma Sportközpont (II. kerületi Sportcentrum - Kolozsvári u.)

Budapest

BLSZ III. osztály 2.csop.

Játékvezető
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH ZSOMBOR, HUSZTI ANDRÁS NORBERT
MAHATMA GANDI
BEAC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

POROGI MÁTYÁS

 

0 - 2

29'

FLASKAY MIKLÓS
DUQUE GRUART JAVIER

31'

1 - 2

 

 

1 - 3

42'

FLASKAY MIKLÓS
DUQUE GRUART JAVIER

62'

2 - 3

 

 

2 - 4

85'

POROGI MÁTYÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MUN SE MUN SE 15 10 4 1 43 18 25 34
2 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 15 10 2 3 50 19 31 32
3 TF SE II. TF SE II. 15 10 1 4 55 26 29 31
4 DUNA SK DUNA SK 15 9 2 4 38 36 2 29
5 BEAC BEAC 15 9 1 5 41 25 16 28
6 BP. ERDÉRT SE BP. ERDÉRT SE 15 8 3 4 42 25 17 27
7 BÜSKE BÜSKE 15 8 2 5 51 40 11 26
8 MŰEGYETEMI FC II. MŰEGYETEMI FC II. 15 7 1 7 27 24 3 22
9 BUDAI XI. SE BUDAI XI. SE 15 5 4 6 39 36 3 19
10 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 15 5 2 8 29 44 -15 17
11 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 15 5 0 10 31 34 -3 15
12 BVSC-ZUGLÓ II. BVSC-ZUGLÓ II. 15 3 0 12 17 48 -31 9
13 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 15 1 0 14 10 71 -61 3
14 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 15 4 0 11 21 48 -27 -7 (-19 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAHATMA GANDI TF SE II. 7 4 1 2 14 8 6 13 8 6 1 1 20 5 15 19 15 10 2 3 34 13 21 32
2 MAHATMA GANDI MŰEGYETEMI FC II. 8 4 2 2 8 6 2 14 7 4 3 0 6 0 6 15 15 8 5 2 14 6 8 29
3 MAHATMA GANDI BUDAI XI. SE 7 5 0 2 10 7 3 15 8 3 2 3 17 11 6 11 15 8 2 5 27 18 9 26
4 MAHATMA GANDI BUDATÉTÉNY SE 7 4 2 1 9 2 7 14 8 3 3 2 9 5 4 12 15 7 5 3 18 7 11 26
5 MAHATMA GANDI DUNA SK 9 5 2 2 13 7 6 17 6 2 3 1 9 9 0 9 15 7 5 3 22 16 6 26
6 MAHATMA GANDI BEAC 7 4 1 2 12 7 5 13 8 3 3 2 8 7 1 12 15 7 4 4 20 14 6 25
7 MAHATMA GANDI BÜSKE 7 5 1 1 16 9 7 16 8 2 2 4 10 11 -1 8 15 7 3 5 26 20 6 24
8 MAHATMA GANDI BP. ERDÉRT SE 7 2 5 0 9 6 3 11 8 4 1 3 13 9 4 13 15 6 6 3 22 15 7 24
9 MAHATMA GANDI BP. POLGÁRI SC 9 3 2 4 8 10 -2 11 6 3 1 2 6 5 1 10 15 6 3 6 14 15 -1 21
10 MAHATMA GANDI MUN SE 8 2 4 2 7 5 2 10 7 2 2 3 7 6 1 8 15 4 6 5 14 11 3 18
11 MAHATMA GANDI BUDAKESZI SC 8 1 2 5 4 9 -5 5 7 4 0 3 10 10 0 12 15 5 2 8 14 19 -5 17
12 MAHATMA GANDI BVSC-ZUGLÓ II. 7 1 1 5 3 15 -12 4 8 1 1 6 2 16 -14 4 15 2 2 11 5 31 -26 8
13 MAHATMA GANDI 3R SPARTACUS 7 0 1 6 1 22 -21 1 8 0 2 6 2 14 -12 2 15 0 3 12 3 36 -33 3
14 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 7 0 3 4 3 11 -8 -6 8 1 3 4 5 9 -4 -4 15 1 6 8 8 20 -12 -10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MAHATMA GANDI MUN SE 8 5 2 1 20 10 10 17 7 5 2 0 23 8 15 17 15 10 4 1 43 18 25 34
2 MAHATMA GANDI BUDATÉTÉNY SE 7 5 1 1 25 7 18 16 8 5 1 2 25 12 13 16 15 10 2 3 50 19 31 32
3 MAHATMA GANDI TF SE II. 7 3 1 3 23 14 9 10 8 7 0 1 32 12 20 21 15 10 1 4 55 26 29 31
4 MAHATMA GANDI DUNA SK 9 7 1 1 27 15 12 22 6 2 1 3 11 21 -10 7 15 9 2 4 38 36 2 29
5 MAHATMA GANDI BEAC 7 4 1 2 29 13 16 13 8 5 0 3 12 12 0 15 15 9 1 5 41 25 16 28
6 MAHATMA GANDI BP. ERDÉRT SE 7 4 2 1 23 12 11 14 8 4 1 3 19 13 6 13 15 8 3 4 42 25 17 27
7 MAHATMA GANDI BÜSKE 7 4 2 1 28 15 13 14 8 4 0 4 23 25 -2 12 15 8 2 5 51 40 11 26
8 MAHATMA GANDI MŰEGYETEMI FC II. 8 5 0 3 15 13 2 15 7 2 1 4 12 11 1 7 15 7 1 7 27 24 3 22
9 MAHATMA GANDI BUDAI XI. SE 7 4 0 3 16 14 2 12 8 1 4 3 23 22 1 7 15 5 4 6 39 36 3 19
10 MAHATMA GANDI BP. POLGÁRI SC 9 3 1 5 19 25 -6 10 6 2 1 3 10 19 -9 7 15 5 2 8 29 44 -15 17
11 MAHATMA GANDI BUDAKESZI SC 8 3 0 5 13 13 0 9 7 2 0 5 18 21 -3 6 15 5 0 10 31 34 -3 15
12 MAHATMA GANDI BVSC-ZUGLÓ II. 7 2 0 5 11 22 -11 6 8 1 0 7 6 26 -20 3 15 3 0 12 17 48 -31 9
13 MAHATMA GANDI 3R SPARTACUS 7 0 0 7 4 37 -33 0 8 1 0 7 6 34 -28 3 15 1 0 14 10 71 -61 3
14 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 7 2 0 5 10 21 -11 -3 8 2 0 6 11 27 -16 -4 15 4 0 11 21 48 -27 -7
 
3R SPARTACUS
-0 - 6-0 - 72 - 50 - 8--2 - 30 - 10 - 7---
BEAC
6 - 1-2 - 24 - 1--1 - 37 - 0-8 - 1--1 - 5-
BP. ERDÉRT SE
-0 - 15 - 1--3 - 3-4 - 12 - 26 - 2--3 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 1-2 - 51 - 1--1 - 5-4 - 23 - 00 - 30 - 43 - 4-
BUDAI XI. SE
-2 - 33 - 1-4 - 13 - 1-2 - 1--1 - 21 - 5--
BUDAKESZI SC
-1 - 20 - 11 - 2-1 - 2-2 - 0-4 - 2-2 - 12 - 3-
BUDATÉTÉNY SE
-1 - 0-7 - 1--7 - 04 - 1-3 - 02 - 2-1 - 3-
BÜSKE
3 - 0-2 - 3-5 - 54 - 3-3 - 18 - 0-3 - 3---
BVSC-ZUGLÓ II.
5 - 0--0 - 3--0 - 44 - 6--0 - 32 - 00 - 6-
DUNA SK
-2 - 13 - 1-2 - 24 - 31 - 35 - 34 - 02 - 1-4 - 1--
MAHATMA GANDI
0 - 32 - 4--4 - 3--1 - 20 - 2--2 - 11 - 6-
MUN SE
4 - 14 - 01 - 1--4 - 13 - 2--3 - 11 - 40 - 0--
MŰEGYETEMI FC II.
1 - 00 - 12 - 1-5 - 33 - 21 - 22 - 1----1 - 3-
TF SE II.
10 - 0--4 - 11 - 10 - 3-4 - 3-2 - 3-2 - 3--
TÖRÖKBÁLINTI FC
--------------

Meccsek

MAHATMA GANDI

2016. 09. 04. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 04. 17:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
3R SPARTACUS
2016. 09. 10. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 10. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
MAHATMA GANDI
2016. 09. 18. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 18. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
BUDAI XI. SE
2016. 09. 24. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 09. 24. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
MŰEGYETEMI FC II.
2016. 10. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 02. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
MAHATMA GANDI
2016. 10. 08. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 10. 08. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
BVSC-ZUGLÓ II.
2016. 10. 16. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2016. 10. 16. 18:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
MAHATMA GANDI
2016. 10. 22. 15:00
Panoráma Sportközpont
2016. 10. 22. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
MAHATMA GANDI
2016. 10. 30. 14:30
Budakeszi sporttelep
2016. 10. 30. 14:30
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
MAHATMA GANDI
2016. 11. 05. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 05. 14:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
TF SE II.
2016. 11. 13. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 11. 13. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
MAHATMA GANDI
2016. 11. 19. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2016. 11. 19. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAHATMA GANDI
BÜSKE
2016. 11. 26. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 26. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
MAHATMA GANDI
2017. 03. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2017. 03. 11. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
MAHATMA GANDI
2017. 03. 19. 15:00
Panoráma Sportközpont
2017. 03. 19. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BEAC
2017. 03. 26. 16:00
Elektromos SE Sportcentrum
2017. 03. 26. 16:00
Elektromos SE Sportcentrum
BUDAI XI. SE
MAHATMA GANDI
2017. 04. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 04. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC II.
MAHATMA GANDI
2017. 04. 09. 13:00
Panoráma Sportközpont
2017. 04. 09. 13:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
MUN SE
2017. 04. 16. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2017. 04. 16. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ II.
MAHATMA GANDI
2017. 04. 23. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 04. 23. 17:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
DUNA SK
2017. 04. 30. 15:00
Panoráma Sportközpont
2017. 04. 30. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BP. POLGÁRI SC
2017. 05. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 05. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BUDAKESZI SC
2017. 05. 13. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 05. 13. 18:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE II.
MAHATMA GANDI
2017. 05. 21. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 05. 21. 17:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BP. ERDÉRT SE
2017. 05. 28. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 28. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
MAHATMA GANDI
2017. 06. 04. 15:00
Panoráma Sportközpont
2017. 06. 04. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BUDATÉTÉNY SE

BEAC

2016. 09. 02. 19:30
Elektromos SE Sportcentrum
2016. 09. 02. 19:30
Elektromos SE Sportcentrum
BUDAI XI. SE
BEAC
2016. 09. 10. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 10. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
MAHATMA GANDI
2016. 09. 18. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 09. 18. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
BEAC
2016. 09. 25. 11:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 25. 11:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BVSC-ZUGLÓ II.
2016. 10. 02. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2016. 10. 02. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
DUNA SK
BEAC
2016. 10. 08. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 10. 08. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BP. POLGÁRI SC
2016. 10. 16. 15:00
Budakeszi sporttelep
2016. 10. 16. 15:00
Budakeszi sporttelep
BUDAKESZI SC
BEAC
2016. 10. 22. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 10. 22. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
TF SE II.
2016. 10. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 10. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE
BEAC
2016. 11. 06. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 06. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BÜSKE
2016. 11. 12. 17:30
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 11. 12. 17:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
BEAC
2016. 11. 20. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 20. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
3R SPARTACUS
2016. 11. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 11. 27. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
MŰEGYETEMI FC II.
BEAC
2017. 03. 11. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 03. 11. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BUDAI XI. SE
2017. 03. 19. 15:00
Panoráma Sportközpont
2017. 03. 19. 15:00
Panoráma Sportközpont
MAHATMA GANDI
BEAC
2017. 03. 25. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 03. 25. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
MUN SE
2017. 04. 02. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2017. 04. 02. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ II.
BEAC
2017. 04. 08. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 08. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
DUNA SK
2017. 04. 14. 19:00
Panoráma Sportközpont
2017. 04. 14. 19:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BEAC
2017. 04. 22. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 22. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BUDAKESZI SC
2017. 04. 29. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 04. 29. 16:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE II.
BEAC
2017. 05. 06. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 06. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BP. ERDÉRT SE
2017. 05. 14. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 14. 16:00
ASR Gázgyár Sporttelep
BÜSKE
BEAC
2017. 05. 20. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 20. 19:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
BUDATÉTÉNY SE
2017. 05. 28. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2017. 05. 28. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
3R SPARTACUS
BEAC
2017. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC
MŰEGYETEMI FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->