Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 4.csop. 17. forduló

2017.03.26 - 15:00

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 4.csop.

Játékvezető
RÁTKAI ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
Dr. VITÁRIUS GÁBOR ZOLTÁN , HORVÁTH BALÁZS
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BEAC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

KOVÁCS GERGELY
HETYEI ANDRÁS JÓZSEF

9'

1 - 1

 

 

1 - 2

25'

NAGY GÁBOR IMRE

 

1 - 3

62'

NAGY GÁBOR IMRE

 

1 - 4

70'

NAGY GÁBOR IMRE

 

1 - 5

77'

KOVÁCS GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 17 15 1 1 102 12 90 46
2 HEGYVIDÉK SE II. HEGYVIDÉK SE II. 17 13 1 3 94 32 62 40
3 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 17 10 2 5 76 49 27 31 Büntetőpont: -1
4 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 17 8 1 8 39 51 -12 25
5 RTK-VASLÓ II. RTK-VASLÓ II. 17 6 2 9 33 39 -6 19 Büntetőpont: -1
6 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 17 7 0 10 31 59 -28 17 Büntetőpont: -4
7 BEAC II. BEAC II. 17 4 1 12 32 58 -26 13
8 RUG-6 FC II. RUG-6 FC II. 17 1 0 16 21 128 -107 3
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) ASR GÁZGYÁR II. 8 6 2 0 20 1 19 20 9 8 1 0 27 1 26 25 17 14 3 0 47 2 45 45
2 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) HEGYVIDÉK SE II. 8 6 1 1 23 7 16 19 9 6 2 1 21 6 15 20 17 12 3 2 44 13 31 39
3 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) UNIONE FC II. 8 4 1 3 22 11 11 13 9 5 2 2 19 10 9 16 17 9 3 5 41 21 20 29
4 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BEAC II. 9 3 3 3 10 10 0 12 8 2 2 4 7 14 -7 8 17 5 5 7 17 24 -7 20
5 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 9 4 1 4 12 12 0 12 8 3 1 4 9 14 -5 7 17 7 2 8 21 26 -5 19
6 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 9 3 1 5 6 16 -10 10 8 2 0 6 7 20 -13 6 17 5 1 11 13 36 -23 16
7 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RTK-VASLÓ II. 9 2 3 4 7 9 -2 8 8 1 4 3 5 8 -3 7 17 3 7 7 12 17 -5 15
8 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RUG-6 FC II. 8 0 1 7 2 31 -29 1 9 0 1 8 2 29 -27 1 17 0 2 15 4 60 -56 2
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) ASR GÁZGYÁR II. 8 8 0 0 39 3 36 24 9 7 1 1 63 9 54 22 17 15 1 1 102 12 90 46
2 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) HEGYVIDÉK SE II. 8 6 0 2 46 19 27 18 9 7 1 1 48 13 35 22 17 13 1 3 94 32 62 40
3 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) UNIONE FC II. 8 5 0 3 43 25 18 15 9 5 2 2 33 24 9 16 17 10 2 5 76 49 27 31
4 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 9 5 1 3 23 23 0 16 8 3 0 5 16 28 -12 9 17 8 1 8 39 51 -12 25
5 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RTK-VASLÓ II. 9 3 2 4 19 15 4 10 8 3 0 5 14 24 -10 9 17 6 2 9 33 39 -6 19
6 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 9 4 0 5 19 27 -8 11 8 3 0 5 12 32 -20 6 17 7 0 10 31 59 -28 17
7 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BEAC II. 9 3 1 5 19 23 -4 10 8 1 0 7 13 35 -22 3 17 4 1 12 32 58 -26 13
8 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RUG-6 FC II. 8 0 0 8 9 76 -67 0 9 1 0 8 12 52 -40 3 17 1 0 16 21 128 -107 3
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ASR GÁZGYÁR II.
7 - 05 - 0-3 - 14 - 13 - 03 - 09 - 1
BEAC II.
0 - 74 - 1-0 - 41 - 22 - 33 - 04 - 4
BUDATÉTÉNY SE II.
1 - 13 - 0-1 - 62 - 03 - 05 - 01 - 3
GOLDBALL `94. FC II.
--------
HEGYVIDÉK SE II.
1 - 47 - 50 - 3-4 - 16 - 116 - 35 - 1
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
0 - 101 - 57 - 1-0 - 32 - 00 - 33 - 4
RTK-VASLÓ II.
0 - 43 - 14 - 0-4 - 41 - 26 - 00 - 0
RUG-6 FC II.
0 - 16-2 - 5-1 - 142 - 42 - 91 - 8
UNIONE FC II.
4 - 73 - 01 - 6-3 - 714 - 06 - 08 - 3

Meccsek

RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.

2016. 09. 04. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 04. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 09. 10. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 10. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 09. 18. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 18. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BEAC II.
2016. 09. 24. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
2016. 09. 24. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
HEGYVIDÉK SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 10. 02. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 10. 02. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
RTK-VASLÓ II.
2016. 10. 09. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 10. 09. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
RUG-6 FC II.
2016. 10. 16. 16:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 16. 16:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 10. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
2016. 10. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
ASR GÁZGYÁR II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 10. 30. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 10. 30. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
UNIONE FC II.
2016. 11. 05. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 05. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 11. 13. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 11. 13. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
HEGYVIDÉK SE II.
2016. 11. 20. 11:00
RTK Sporttelep
2016. 11. 20. 11:00
RTK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 11. 26. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
2016. 11. 26. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
RUG-6 FC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 03. 11. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 03. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 03. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 03. 26. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 26. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BEAC II.
2017. 04. 02. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 04. 02. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 04. 09. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 04. 09. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
RTK-VASLÓ II.
2017. 05. 17. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 05. 17. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
RUG-6 FC II.
2017. 04. 22. 11:00
Budatétény Sporttelep
2017. 04. 22. 11:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 04. 30. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
2017. 04. 30. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
ASR GÁZGYÁR II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 05. 06. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 05. 06. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
UNIONE FC II.
2017. 05. 13. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 13. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 05. 21. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 05. 21. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 05. 25. 18:00
RTK Sporttelep
2017. 05. 25. 18:00
RTK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 05. 27. 20:00
SINOSZ Sportcentrum
2017. 05. 27. 20:00
SINOSZ Sportcentrum
RUG-6 FC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 06. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 06. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BUDATÉTÉNY SE II.

BEAC II.

2016. 09. 03. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
2016. 09. 03. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
HEGYVIDÉK SE II.
BEAC II.
2016. 09. 10. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 10. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RTK-VASLÓ II.
2016. 09. 18. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 18. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BEAC II.
2016. 09. 24. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 24. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 10. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
2016. 10. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelepe
ASR GÁZGYÁR II.
BEAC II.
2016. 10. 08. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 10. 08. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
UNIONE FC II.
2016. 10. 18. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 10. 18. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RUG-6 FC II.
2016. 10. 22. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 10. 22. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
HEGYVIDÉK SE II.
2016. 10. 30. 11:00
RTK Sporttelep
2016. 10. 30. 11:00
RTK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
BEAC II.
2016. 11. 05. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 05. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 11. 13. 13:00
Nagytétényi SE Sporttelep
2016. 11. 13. 13:00
Nagytétényi SE Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2016. 11. 19. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 11. 27. 10:00
2016. 11. 27. 10:00
UNIONE FC II.
BEAC II.
2016. 09. 29. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 29. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RUG-6 FC II.
2017. 03. 10. 20:30
Goldball Sporttelep
2017. 03. 10. 20:30
Goldball Sporttelep
HEGYVIDÉK SE II.
BEAC II.
2017. 03. 18. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 03. 18. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RTK-VASLÓ II.
2017. 03. 26. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 26. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BEAC II.
2017. 04. 01. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 01. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 04. 09. 12:30
ASR Gázgyár Sporttelepe
2017. 04. 09. 12:30
ASR Gázgyár Sporttelepe
ASR GÁZGYÁR II.
BEAC II.
2017. 04. 15. 09:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 15. 09:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
UNIONE FC II.
2017. 04. 22. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
2017. 04. 22. 19:00
SINOSZ Sportcentrum
RUG-6 FC II.
BEAC II.
2017. 04. 29. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 29. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 05. 07. 11:00
RTK Sporttelep
2017. 05. 07. 11:00
RTK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
BEAC II.
2017. 05. 13. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 13. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 05. 20. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 05. 20. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 05. 25. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 25. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 05. 28. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 05. 28. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BEAC II.
2017. 06. 03. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 06. 03. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
RUG-6 FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL