Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 4.csop. 23. forduló

2017.05.06 - 12:00

Budapest, Budatétény Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 4.csop.

Játékvezető
BÁCSI IVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN, ILINSZKY GÁBOR
BUDATÉTÉNY SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

26'

PÉNZES TAMÁS

 

0 - 2

32'

SZEDERKÉNYI MÁRTON
LÉGRÁDY ATTILA JÁNOS

54'

1 - 2

 

 

1 - 3

60'

PÉNZES TAMÁS

 

1 - 4

78'

GARAI VIKTOR

 

1 - 5

88'

NÉMETHY KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ASR GÁZGYÁR II. ASR GÁZGYÁR II. 23 20 2 1 126 17 109 62
2 HEGYVIDÉK SE II. HEGYVIDÉK SE II. 23 17 1 5 129 38 91 52
3 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 23 15 2 6 103 62 41 46 Büntetőpont: -1
4 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 23 10 2 11 55 78 -23 32
5 RTK-VASLÓ II. RTK-VASLÓ II. 23 10 2 11 55 49 6 31 Büntetőpont: -1
6 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 23 8 0 15 42 95 -53 20 Büntetőpont: -4
7 BEAC II. BEAC II. 23 5 3 15 41 76 -35 18
8 RUG-6 FC II. RUG-6 FC II. 23 1 0 22 26 162 -136 3
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) ASR GÁZGYÁR II. 12 9 2 1 25 2 23 29 11 10 1 0 31 1 30 31 23 19 3 1 56 3 53 60
2 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) HEGYVIDÉK SE II. 9 7 1 1 24 7 17 22 14 9 3 2 34 9 25 30 23 16 4 3 58 16 42 52
3 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) UNIONE FC II. 11 5 2 4 26 16 10 17 12 6 4 2 24 13 11 21 23 11 6 6 50 29 21 38
4 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BEAC II. 12 3 5 4 11 13 -2 14 11 4 2 5 11 18 -7 14 23 7 7 9 22 31 -9 28
5 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 13 6 2 5 18 19 -1 19 10 3 1 6 10 19 -9 7 23 9 3 11 28 38 -10 26
6 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RTK-VASLÓ II. 12 5 3 4 13 9 4 17 11 1 4 6 6 12 -6 7 23 6 7 10 19 21 -2 24
7 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 12 4 1 7 8 23 -15 13 11 3 1 7 9 24 -15 10 23 7 2 14 17 47 -30 23
8 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RUG-6 FC II. 11 0 1 10 5 38 -33 1 12 0 1 11 2 34 -32 1 23 0 2 21 7 72 -65 2
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) ASR GÁZGYÁR II. 12 11 1 0 53 4 49 34 11 9 1 1 73 13 60 28 23 20 2 1 126 17 109 62
2 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) HEGYVIDÉK SE II. 9 7 0 2 51 19 32 21 14 10 1 3 78 19 59 31 23 17 1 5 129 38 91 52
3 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) UNIONE FC II. 11 7 0 4 52 33 19 21 12 8 2 2 51 29 22 25 23 15 2 6 103 62 41 46
4 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BUDATÉTÉNY SE II. 12 6 1 5 32 43 -11 19 11 4 1 6 23 35 -12 13 23 10 2 11 55 78 -23 32
5 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RTK-VASLÓ II. 12 6 2 4 36 17 19 19 11 4 0 7 19 32 -13 12 23 10 2 11 55 49 6 31
6 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II. 13 5 0 8 28 49 -21 14 10 3 0 7 14 46 -32 6 23 8 0 15 42 95 -53 20
7 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) BEAC II. 12 3 2 7 20 32 -12 11 11 2 1 8 21 44 -23 7 23 5 3 15 41 76 -35 18
8 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) RUG-6 FC II. 11 0 0 11 14 94 -80 0 12 1 0 11 12 68 -56 3 23 1 0 22 26 162 -136 3
9 GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) GOLDBALL `94. FC II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ASR GÁZGYÁR II.
1 - 15 - 0-2 - 07 - 04 - 03 - 09 - 1
BEAC II.
0 - 70 - 0-0 - 51 - 22 - 33 - 01 - 4
BUDATÉTÉNY SE II.
1 - 53 - 0-1 - 137 - 23 - 05 - 01 - 3
GOLDBALL `94. FC II.
--------
HEGYVIDÉK SE II.
1 - 47 - 50 - 3-4 - 16 - 15 - 05 - 1
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
0 - 101 - 57 - 1-0 - 101 - 44 - 04 - 8
RTK-VASLÓ II.
0 - 44 - 16 - 1-4 - 41 - 27 - 00 - 0
RUG-6 FC II.
0 - 164 - 61 - 6-1 - 142 - 42 - 90 - 6
UNIONE FC II.
3 - 53 - 01 - 6-3 - 214 - 03 - 18 - 3

Meccsek

BUDATÉTÉNY SE II.

2016. 09. 04. 14:00
Nagytétényi SE
2016. 09. 04. 14:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
RUG-6 FC II.
2016. 09. 10. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 09. 10. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 09. 18. 13:00
Nagytétényi SE
2016. 09. 18. 13:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2016. 09. 24. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 09. 24. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 10. 02. 11:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 02. 11:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
HEGYVIDÉK SE II.
2016. 10. 09. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 10. 09. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 10. 16. 16:00
Budafoki MTE Sporttelep
2016. 10. 16. 16:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 10. 22. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 10. 22. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 10. 30. 13:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 30. 13:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 11. 05. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 11. 05. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 11. 13. 13:00
Nagytétényi SE
2016. 11. 13. 13:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2016. 11. 20. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2016. 11. 20. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
HEGYVIDÉK SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 11. 27. 13:00
Nagytétényi SE
2016. 11. 27. 13:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
RTK-VASLÓ II.
2016. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 03. 11. 11:00
Budatétény Sporttelep
2017. 03. 11. 11:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RUG-6 FC II.
2017. 03. 18. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 03. 18. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 05. 03. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 03. 25. 11:00
Budatétény Sporttelep
2017. 03. 25. 11:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2017. 04. 01. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 04. 01. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 04. 08. 11:00
Budatétény Sporttelep
2017. 04. 08. 11:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 04. 16. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 04. 16. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 04. 22. 11:00
Budatétény Sporttelep
2017. 04. 22. 11:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 04. 30. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 04. 30. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 05. 06. 12:00
Budatétény Sporttelep
2017. 05. 06. 12:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 05. 13. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 05. 13. 14:30
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 05. 20. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 05. 20. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 05. 24. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2017. 05. 24. 19:45
Kelen SC Sporttelep
HEGYVIDÉK SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 05. 27. 12:00
Budatétény Sporttelep
2017. 05. 27. 12:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
RTK-VASLÓ II.
2017. 06. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 06. 03. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
BUDATÉTÉNY SE II.

ASR GÁZGYÁR II.

2016. 09. 04. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2016. 09. 04. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 09. 10. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 09. 10. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2016. 09. 18. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2016. 09. 18. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 09. 24. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 09. 24. 16:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 10. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 10. 01. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BEAC II.
2016. 10. 08. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 10. 08. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
HEGYVIDÉK SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 10. 16. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 10. 16. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RTK-VASLÓ II.
2016. 10. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 10. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2016. 10. 30. 13:00
Nagytétényi SE
2016. 10. 30. 13:00
Nagytétényi SE
BUDATÉTÉNY SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 11. 05. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2016. 11. 05. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RUG-6 FC II.
2016. 12. 03. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 12. 03. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
UNIONE FC II.
2016. 11. 19. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
2016. 11. 19. 13:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2016. 11. 30. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
2016. 11. 30. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
HEGYVIDÉK SE II.
2016. 09. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2016. 09. 15. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 03. 11. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 03. 11. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 03. 18. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 03. 18. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ELMARDT
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 05. 03. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 03. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 03. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 03. 25. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 04. 01. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 04. 01. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 04. 09. 12:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 04. 09. 12:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
BEAC II.
2017. 04. 14. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 04. 14. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 04. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 04. 22. 13:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RTK-VASLÓ II.
2017. 04. 30. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 04. 30. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC II.
2017. 05. 06. 12:00
Budatétény Sporttelep
2017. 05. 06. 12:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 05. 13. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 13. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
ELMARDT
RUG-6 FC II.
2017. 05. 31. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 31. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
RUG-6 FC II.
2017. 05. 20. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 20. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
UNIONE FC II.
2017. 05. 25. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 05. 25. 18:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ASR GÁZGYÁR II.
2017. 05. 27. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 05. 27. 13:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR II.
HEGYVIDÉK SE II.
2017. 06. 04. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2017. 06. 04. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
ASR GÁZGYÁR II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->