Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 4. forduló

2017.09.03 - 16:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
LOVAS ATTILA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLONICS GÁBOR, PAPES DÁVID
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

NAGY BÁLINT GÁBOR

 

0 - 2

51'

BOMBICZ TAMÁS
PETRUSKA DANIEL

73'

1 - 2

 

VERES ÁDÁM

80'

2 - 2

 

SOÓS PÉTER

90'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 4 0 0 25 4 21 12 10
2 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 3 0 1 15 3 12 9 12.3
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 3 3 0 0 7 0 7 9 6.7
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 3 0 1 11 6 5 9 8
5 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 3 0 1 8 6 2 9 9.3
6 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 2 1 1 8 4 4 7 9
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 4 2 1 1 11 13 -2 7 9.5
8 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 3 1 1 1 2 2 0 4 5
9 TATAI AC TATAI AC 4 1 0 3 7 8 -1 3 7.3
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 1 0 3 5 9 -4 3 7.8
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 1 0 3 5 10 -5 3 6
12 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 4 1 0 3 7 14 -7 3 5.8
13 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 1 0 3 1 16 -15 3 7.8
14 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 0 1 2 4 12 -8 1 7.3
15 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 4.3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 2 2 0 0 9 0 9 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 13 2 11 10
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 10 2 8 10
3 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 1 2 0 3 2 1 5 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 2 0 4 2 2 8
4 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 2 0 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 4 0 4 7
5 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 2 2 0 0 4 0 4 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 4 2 2 7
6 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 2 1 0 4 2 2 7 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 1 1 4 5 -1 7
7 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 5 5 0 6
8 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
9 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 1 0 2 2 6 -4 3
10 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 1 0 3 1 10 -9 3
11 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 0 0 0 3
12 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 2 2 2 5 -3 2
13 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 1 5 -4 2
14 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 2 4 -2 1
15 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 2 6 -4 1
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 2 2 0 0 19 1 18 6 2 2 0 0 6 3 3 6 4 4 0 0 25 4 21 12
2 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 1 0 1 4 2 2 3 4 3 0 1 15 3 12 9
3 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 7 0 7 9
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 2 0 1 10 6 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 11 6 5 9
5 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 4 3 0 1 8 6 2 9
6 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 2 1 1 8 4 4 7
7 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 6 10 -4 1 4 2 1 1 11 13 -2 7
8 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
9 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 0 3 7 8 -1 3 4 1 0 3 7 8 -1 3
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 1 0 2 5 5 0 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 1 0 3 5 9 -4 3
11 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 0 3 5 10 -5 3
12 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
13 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 1 1 0 3 2 0 0 2 0 15 -15 0 4 1 0 3 1 16 -15 3
14 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 3 0 1 2 4 12 -8 1
15 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-----1 - 0------0 - 1--
BÁBOLNAI SE
------4 - 0------4 - 0-
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 0-------1 - 4------
FC ESZTERGOM
-0 - 0------1 - 0------
KOMÁROM VSE
12 - 0-7 - 1------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----1 - 3----1 - 4-----
NAGYIGMÁNDI KSK
-----------4 - 4---
NYERGESÚJFALU SE
-----1 - 2-1 - 2-3 - 1-----
OBSK OROSZLÁNY
---------3 - 2----0 - 2
SÁRISÁPI BSE
------7 - 0------4 - 1-
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
--3 - 22 - 1-----------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
----2 - 32 - 1------6 - 2--
WATI - KECSKÉD KSK
--------1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
-4 - 0--------1 - 0----

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOMÁROM VSE
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY

TATAI AC

2017. 08. 13. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 08. 13. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2017. 08. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 08. 26. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 10. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 10. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 01. 15:00
Vértessomló KSK
2017. 10. 01. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATAI AC
2017. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 14. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATAI AC
2017. 10. 21. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 10. 21. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 10. 29. 13:30
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 29. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
TATAI AC
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATAI AC
2017. 11. 18. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 18. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 11. 25. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 25. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 11. 16:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 11. 16:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 03. 25. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 04. 14. 15:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 04. 14. 15:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 04. 22. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 22. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 04. 28. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 04. 28. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
KOMÁROM VSE
2018. 05. 06. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 06. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATAI AC
2018. 05. 12. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 05. 12. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 26. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 05. 26. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
FC ESZTERGOM
2018. 06. 02. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 06. 02. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
TATAI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->