Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 20. forduló

2018.03.24 - 15:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
CSEJTEI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS ATTILA GÁBOR, SZÁNTÓ RUBEN DOMINIK
KOMÁROM VSE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

KENESEI KRISZTIÁN

17'

1 - 0

 

KISS KÁROLY

20'

2 - 0

 

KENESEI KRISZTIÁN

23'

3 - 0

 

SCHILLER PATRIK

50'

4 - 0

 

KISS KÁROLY

65'

5 - 0

 

SZABÓ RICHÁRD

71'

6 - 0

 

KISS KÁROLY

78'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 18 0 1 106 10 96 54 9.3
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 18 14 1 3 53 16 37 43 7.9
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 19 13 3 3 52 22 30 42 8.1
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 19 12 1 6 50 35 15 37 8.9
5 TATAI AC TATAI AC 19 11 3 5 37 19 18 36 7.9
6 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 18 10 3 5 34 25 9 33 8.7
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 19 8 3 8 42 30 12 27 8.3
8 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 18 7 4 7 32 37 -5 25 7.9
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 19 7 3 9 24 27 -3 24 7.5
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  18 6 1 11 33 46 -13 19 7.7
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 19 5 4 10 24 43 -19 19 6.9
12 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 19 4 3 12 25 59 -34 15 8.1
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 18 4 2 12 30 53 -23 14 7.8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 19 4 1 14 41 88 -47 13 7.6
15 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 19 1 0 18 19 92 -73 3 7.5
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 10 7 3 0 23 2 21 24 9 7 2 0 21 2 19 23 19 14 5 0 44 4 40 47
2 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 7 4 3 0 6 2 4 15 12 7 2 3 17 11 6 23 19 11 5 3 23 13 10 38
3 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 9 5 4 0 12 4 8 19 9 5 4 0 14 4 10 19 18 10 8 0 26 8 18 38
4 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 10 5 5 0 11 1 10 20 9 4 4 1 9 4 5 16 19 9 9 1 20 5 15 36
5 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 9 4 2 3 13 9 4 14 10 3 5 2 6 4 2 14 19 7 7 5 19 13 6 28
6 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 10 4 3 3 8 5 3 15 9 2 4 3 6 6 0 10 19 6 7 6 14 11 3 25
7 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 10 5 2 3 16 13 3 17 8 1 4 3 6 11 -5 7 18 6 6 6 22 24 -2 24
8 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 10 3 3 4 7 8 -1 12 9 2 4 3 7 7 0 10 19 5 7 7 14 15 -1 22
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 9 0 7 2 2 4 -2 7 9 3 5 1 8 4 4 14 18 3 12 3 10 8 2 21
10 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 9 4 2 3 16 13 3 14 10 1 1 8 5 23 -18 4 19 5 3 11 21 36 -15 18
11 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 9 1 6 2 7 6 1 9 9 2 3 4 6 7 -1 9 18 3 9 6 13 13 0 18
12 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 1 6 2 7 9 -2 9 10 1 5 4 4 9 -5 8 19 2 11 6 11 18 -7 17
13 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 10 1 1 8 6 24 -18 4 9 2 2 5 7 20 -13 8 19 3 3 13 13 44 -31 12
14 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 9 2 3 4 7 9 -2 9 9 0 3 6 3 18 -15 3 18 2 6 10 10 27 -17 12
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 10 1 2 7 3 16 -13 5 9 1 4 4 6 14 -8 7 19 2 6 11 9 30 -21 12
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 10 9 0 1 52 4 48 27 9 9 0 0 54 6 48 27 19 18 0 1 106 10 96 54
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 9 7 1 1 28 9 19 22 9 7 0 2 25 7 18 21 18 14 1 3 53 16 37 43
3 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 10 7 0 3 32 14 18 21 9 6 3 0 20 8 12 21 19 13 3 3 52 22 30 42
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 7 5 1 1 21 9 12 16 12 7 0 5 29 26 3 21 19 12 1 6 50 35 15 37
5 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 10 5 3 2 20 10 10 18 9 6 0 3 17 9 8 18 19 11 3 5 37 19 18 36
6 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 9 4 2 3 12 10 2 14 9 6 1 2 22 15 7 19 18 10 3 5 34 25 9 33
7 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 9 4 2 3 30 18 12 14 10 4 1 5 12 12 0 13 19 8 3 8 42 30 12 27
8 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 9 5 1 3 20 17 3 16 9 2 3 4 12 20 -8 9 18 7 4 7 32 37 -5 25
9 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 10 5 0 5 16 13 3 15 9 2 3 4 8 14 -6 9 19 7 3 9 24 27 -3 24
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 10 4 0 6 21 24 -3 12 8 2 1 5 12 22 -10 7 18 6 1 11 33 46 -13 19
11 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 2 3 4 10 17 -7 9 10 3 1 6 14 26 -12 10 19 5 4 10 24 43 -19 19
12 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 10 3 0 7 12 29 -17 9 9 1 3 5 13 30 -17 6 19 4 3 12 25 59 -34 15
13 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 9 2 2 5 20 23 -3 8 9 2 0 7 10 30 -20 6 18 4 2 12 30 53 -23 14
14 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 9 3 1 5 27 32 -5 10 10 1 0 9 14 56 -42 3 19 4 1 14 41 88 -47 13
15 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 10 1 0 9 9 43 -34 3 9 0 0 9 10 49 -39 0 19 1 0 18 19 92 -73 3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-14 - 20 - 30 - 10-1 - 06 - 52 - 5---3 - 30 - 11 - 3-
BÁBOLNAI SE
2 - 1-0 - 1--2 - 54 - 00 - 22 - 00 - 2--2 - 14 - 00 - 1
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 00 - 40 - 21 - 140 - 2---1 - 41 - 3-3 - 40 - 5-0 - 5
FC ESZTERGOM
3 - 20 - 0--0 - 01 - 2--1 - 00 - 1-4 - 01 - 4-2 - 1
KOMÁROM VSE
12 - 02 - 07 - 18 - 06 - 07 - 0--2 - 00 - 1--5 - 0-3 - 2
KOPPÁNYMONOSTORI SE
4 - 21 - 1--1 - 3-0 - 21 - 12 - 11 - 4-0 - 00 - 3--
NAGYIGMÁNDI KSK
8 - 1-2 - 0-1 - 51 - 31 - 20 - 30 - 2--4 - 4-3 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
-4 - 27 - 11 - 60 - 41 - 2-1 - 2-3 - 1-1 - 01 - 2-2 - 4
OBSK OROSZLÁNY
--2 - 01 - 41 - 26 - 2-5 - 0-3 - 2-5 - 05 - 24 - 00 - 2
SÁRISÁPI BSE
3 - 5-9 - 10 - 2--7 - 02 - 22 - 2---3 - 14 - 10 - 4
TATAI AC
7 - 10 - 0---2 - 04 - 22 - 01 - 11 - 1--2 - 31 - 00 - 2
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
-0 - 13 - 22 - 10 - 8-4 - 0--0 - 20 - 3-2 - 51 - 30 - 4
VÉRTESSZŐLŐSI SE
7 - 1-2 - 1-2 - 32 - 11 - 0-----6 - 21 - 1-
WATI - KECSKÉD KSK
-3 - 03 - 23 - 30 - 53 - 1-2 - 11 - 31 - 2--4 - 0--
ZSÁMBÉKI SK
7 - 14 - 0---5 - 33 - 1-0 - 12 - 01 - 0--5 - 21 - 1

Meccsek

KOMÁROM VSE

2017. 08. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 08. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 08. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 08. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
KOMÁROM VSE
2017. 08. 26. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 08. 26. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOMÁROM VSE
2017. 09. 02. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 02. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOMÁROM VSE
2017. 09. 16. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC ESZTERGOM
2017. 09. 24. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 09. 24. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
KOMÁROM VSE
2017. 09. 30. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 09. 30. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOMÁROM VSE
2017. 10. 14. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATAI AC
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOMÁROM VSE
2017. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 19. 13:00
Vértessomló KSK
2017. 11. 19. 13:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOMÁROM VSE
2017. 11. 26. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 26. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOMÁROM VSE
2018. 03. 03. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 03. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 03. 11. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2018. 03. 11. 14:30
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 03. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
KOMÁROM VSE
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 08. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 08. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOMÁROM VSE
2018. 04. 07. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 04. 15. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 15. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOMÁROM VSE
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 04. 28. 17:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
KOMÁROM VSE
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 13. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 13. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOMÁROM VSE
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOMÁROM VSE
2018. 06. 02. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VÉRTESSOMLÓI KSK

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
TÁTI SE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOMÁROM VSE
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
NYERGESÚJFALU SE
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->