Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 23. forduló

2018.04.15 - 15:30

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZÉPLÁBI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ROLAND, KOMÁROMI NORBERT
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
90'
45'

Gólok

SOÓS PÉTER

43'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 22 20 1 1 119 12 107 61 8.7
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 21 16 1 4 62 17 45 49 8.1
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 21 15 3 3 56 23 33 48 8
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 22 14 2 6 55 36 19 44 8.9
5 TATAI AC TATAI AC 21 12 4 5 44 23 21 40 8.1
6 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 21 11 4 6 41 29 12 37 8.4
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 22 9 4 9 46 34 12 31 7.9
8 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 21 8 5 8 35 49 -14 29 7.8
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 21 8 3 10 27 30 -3 27 7.4
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  21 7 2 12 45 50 -5 23 8.2
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 22 6 4 12 30 48 -18 22 7.6
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 21 6 2 13 38 56 -18 20 8.2
13 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 22 4 4 14 28 72 -44 16 7.7
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 22 4 1 17 43 102 -59 13 7.5
15 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 22 1 0 21 20 108 -88 3 7.9
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 11 8 3 0 29 2 27 27 11 9 2 0 23 2 21 29 22 17 5 0 52 4 48 56
2 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 5 3 0 7 2 5 18 14 8 3 3 20 12 8 27 22 13 6 3 27 14 13 45
3 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 11 6 4 1 18 5 13 22 10 5 5 0 14 4 10 20 21 11 9 1 32 9 23 42
4 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 11 6 5 0 14 2 12 23 10 4 5 1 10 5 5 17 21 10 10 1 24 7 17 40
5 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 10 4 3 3 14 10 4 15 12 4 5 3 7 5 2 17 22 8 8 6 21 15 6 32
6 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 12 6 2 4 18 15 3 20 9 2 4 3 7 11 -4 10 21 8 6 7 25 26 -1 30
7 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 11 5 3 3 9 5 4 18 10 2 4 4 6 7 -1 10 21 7 7 7 15 12 3 28
8 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 12 5 3 4 9 8 1 18 9 2 4 3 7 7 0 10 21 7 7 7 16 15 1 28
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 11 1 7 3 3 5 -2 10 10 3 5 2 8 5 3 14 21 4 12 5 11 10 1 24
10 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 10 4 3 3 16 13 3 15 12 1 2 9 6 25 -19 5 22 5 5 12 22 38 -16 20
11 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 11 1 8 2 8 7 1 11 10 2 3 5 6 13 -7 9 21 3 11 7 14 20 -6 20
12 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 11 2 6 3 8 10 -2 12 11 1 5 5 4 10 -6 8 22 3 11 8 12 20 -8 20
13 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 3 5 7 11 -4 9 11 2 3 6 6 18 -12 9 21 4 6 11 13 29 -16 18
14 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 11 1 1 9 6 26 -20 4 11 2 2 7 7 22 -15 8 22 3 3 16 13 48 -35 12
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 11 1 2 8 3 17 -14 5 11 1 4 6 7 23 -16 7 22 2 6 14 10 40 -30 12
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 11 10 0 1 62 4 58 30 11 10 1 0 57 8 49 31 22 20 1 1 119 12 107 61
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 11 8 1 2 35 10 25 25 10 8 0 2 27 7 20 24 21 16 1 4 62 17 45 49
3 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 12 9 0 3 36 15 21 27 9 6 3 0 20 8 12 21 21 15 3 3 56 23 33 48
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 6 1 1 23 9 14 19 14 8 1 5 32 27 5 25 22 14 2 6 55 36 19 44
5 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 11 6 3 2 25 12 13 21 10 6 1 3 19 11 8 19 21 12 4 5 44 23 21 40
6 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 11 5 3 3 19 12 7 18 10 6 1 3 22 17 5 19 21 11 4 6 41 29 12 37
7 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 10 4 3 3 32 20 12 15 12 5 1 6 14 14 0 16 22 9 4 9 46 34 12 31
8 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 11 6 2 3 23 19 4 20 10 2 3 5 12 30 -18 9 21 8 5 8 35 49 -14 29
9 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 11 6 0 5 18 13 5 18 10 2 3 5 9 17 -8 9 21 8 3 10 27 30 -3 27
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 12 5 0 7 32 27 5 15 9 2 2 5 13 23 -10 8 21 7 2 12 45 50 -5 23
11 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 11 3 3 5 16 20 -4 12 11 3 1 7 14 28 -14 10 22 6 4 12 30 48 -18 22
12 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 2 6 20 25 -5 8 11 4 0 7 18 31 -13 12 21 6 2 13 38 56 -18 20
13 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 11 3 1 7 13 30 -17 10 11 1 3 7 15 42 -27 6 22 4 4 14 28 72 -44 16
14 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 10 3 1 6 27 34 -7 10 12 1 0 11 16 68 -52 3 22 4 1 17 43 102 -59 13
15 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 11 1 0 10 9 49 -40 3 11 0 0 11 11 59 -48 0 22 1 0 21 20 108 -88 3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-14 - 20 - 30 - 10-1 - 06 - 52 - 5---3 - 30 - 11 - 30 - 2
BÁBOLNAI SE
2 - 1-0 - 1-2 - 02 - 54 - 00 - 22 - 00 - 2--2 - 14 - 00 - 1
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 00 - 40 - 21 - 140 - 20 - 6--1 - 41 - 3-3 - 40 - 5-0 - 5
FC ESZTERGOM
3 - 20 - 05 - 02 - 20 - 01 - 2--1 - 00 - 1-4 - 01 - 4-2 - 1
KOMÁROM VSE
12 - 02 - 07 - 18 - 06 - 07 - 0--2 - 00 - 1--5 - 010 - 03 - 2
KOPPÁNYMONOSTORI SE
4 - 21 - 15 - 1-1 - 31 - 20 - 21 - 12 - 11 - 4-0 - 00 - 3--
NAGYIGMÁNDI KSK
8 - 1-2 - 0-1 - 51 - 31 - 20 - 30 - 2--4 - 40 - 23 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
10 - 14 - 27 - 11 - 60 - 41 - 2-1 - 21 - 23 - 1-1 - 01 - 2-2 - 4
OBSK OROSZLÁNY
-3 - 12 - 01 - 41 - 26 - 2-5 - 01 - 03 - 2-5 - 05 - 24 - 00 - 2
SÁRISÁPI BSE
3 - 5-9 - 10 - 2--7 - 02 - 22 - 22 - 2--3 - 14 - 10 - 4
TATAI AC
7 - 10 - 0---2 - 04 - 22 - 01 - 11 - 1-5 - 22 - 31 - 00 - 2
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
-0 - 13 - 22 - 10 - 8-4 - 01 - 1-0 - 20 - 3-2 - 51 - 30 - 4
VÉRTESSZŐLŐSI SE
7 - 1-2 - 12 - 02 - 32 - 11 - 0-----6 - 21 - 1-
WATI - KECSKÉD KSK
2 - 13 - 03 - 23 - 30 - 53 - 1-2 - 11 - 31 - 2--4 - 01 - 1-
ZSÁMBÉKI SK
7 - 14 - 0--0 - 15 - 33 - 1-0 - 12 - 01 - 0-7 - 05 - 21 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2017. 08. 27. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOMÁROM VSE
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY

SÁRISÁPI BSE

2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 03. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 24. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 08. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 10. 21. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
2017. 10. 29. 13:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 05. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 11. 14:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 30. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 25. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 08. 15:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 22. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 06. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 13. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 20. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 05. 27. 17:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOMÁROM VSE
2018. 06. 02. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 06. 02. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->