Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 29. forduló

2018.05.27 - 17:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEJTEI CSABA, HAVASHÁZI SZABOLCS
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

FODOR MARTIN

46'

1 - 0

 

KISS MÁRK ZOLTÁN

63'

2 - 0

 

 

2 - 1

73'

VIOLA ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 27 25 1 1 162 16 146 76 8.4
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 27 21 2 4 75 19 56 65 8.4
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 27 20 3 4 76 33 43 63 8.4
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 27 17 2 8 63 43 20 53 8.3
5 TATAI AC TATAI AC 27 16 4 7 66 43 23 52 8.3
6 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 27 13 6 8 48 40 8 45 8.3
7 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 27 11 6 10 58 60 -2 39 8.2
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 27 11 5 11 56 49 7 38 8.1
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 27 11 4 12 41 42 -1 37 7.7
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  27 10 3 14 66 71 -5 33 8.1
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 27 6 6 15 33 56 -23 24 7.6
12 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 27 6 5 16 39 79 -40 23 8
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 27 6 2 19 44 75 -31 20 7.6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 27 4 1 22 49 130 -81 9 7.4 Büntetőpont: -4
15 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 28 1 0 27 27 147 -120 3 7.5
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 13 10 3 0 38 3 35 33 14 12 2 0 35 3 32 38 27 22 5 0 73 6 67 71
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 13 7 5 1 20 6 14 26 14 8 6 0 18 4 14 30 27 15 11 1 38 10 28 56
3 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 13 7 4 2 11 7 4 25 14 8 3 3 20 12 8 27 27 15 7 5 31 19 12 52
4 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 14 8 5 1 21 9 12 29 13 6 5 2 15 8 7 23 27 14 10 3 36 17 19 52
5 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 14 8 2 4 24 16 8 26 13 4 5 4 11 17 -6 17 27 12 7 8 35 33 2 43
6 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 14 7 3 4 15 9 6 24 13 3 5 5 8 9 -1 14 27 10 8 9 23 18 5 38
7 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 14 5 4 5 17 15 2 19 13 4 6 3 9 7 2 18 27 9 10 8 26 22 4 37
8 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 14 5 5 4 11 10 1 20 13 4 5 4 11 10 1 17 27 9 10 8 22 20 2 37
9 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 13 2 7 4 4 6 -2 13 14 4 6 4 11 11 0 18 27 6 13 8 15 17 -2 31
10 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 13 1 9 3 10 10 0 12 14 4 3 7 14 17 -3 15 27 5 12 10 24 27 -3 27
11 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 14 2 8 4 8 12 -4 14 13 1 6 6 6 14 -8 9 27 3 14 10 14 26 -12 23
12 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 13 2 3 8 7 15 -8 9 14 2 5 7 9 23 -14 11 27 4 8 15 16 38 -22 20
13 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 14 2 4 8 8 18 -10 10 13 2 4 7 8 25 -17 10 27 4 8 15 16 43 -27 20
14 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 13 4 4 5 19 19 0 15 14 1 3 10 8 31 -23 3 27 5 7 15 27 50 -23 18
15 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 14 1 1 12 6 37 -31 4 14 2 3 9 9 28 -19 9 28 3 4 21 15 65 -50 13
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 13 12 0 1 80 6 74 36 14 13 1 0 82 10 72 40 27 25 1 1 162 16 146 76
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 13 10 1 2 42 11 31 31 14 11 1 2 33 8 25 34 27 21 2 4 75 19 56 65
3 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 14 11 0 3 47 18 29 33 13 9 3 1 29 15 14 30 27 20 3 4 76 33 43 63
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 13 9 1 3 31 16 15 28 14 8 1 5 32 27 5 25 27 17 2 8 63 43 20 53
5 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 14 8 3 3 37 27 10 27 13 8 1 4 29 16 13 25 27 16 4 7 66 43 23 52
6 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 13 6 4 3 22 14 8 22 14 7 2 5 26 26 0 23 27 13 6 8 48 40 8 45
7 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 13 7 3 3 27 22 5 24 14 4 3 7 31 38 -7 15 27 11 6 10 58 60 -2 39
8 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 14 5 4 5 38 33 5 19 13 6 1 6 18 16 2 19 27 11 5 11 56 49 7 38
9 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 14 8 0 6 28 21 7 24 13 3 4 6 13 21 -8 13 27 11 4 12 41 42 -1 37
10 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 14 7 0 7 45 30 15 21 13 3 3 7 21 41 -20 12 27 10 3 14 66 71 -5 33
11 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 14 3 4 7 16 24 -8 13 13 3 2 8 17 32 -15 11 27 6 6 15 33 56 -23 24
12 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 14 4 2 8 21 33 -12 14 13 2 3 8 18 46 -28 9 27 6 5 16 39 79 -40 23
13 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 13 2 2 9 21 32 -11 8 14 4 0 10 23 43 -20 12 27 6 2 19 44 75 -31 20
14 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 13 3 1 9 31 46 -15 9 14 1 0 13 18 84 -66 0 27 4 1 22 49 130 -81 9
15 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 14 1 0 13 12 72 -60 3 14 0 0 14 15 75 -60 0 28 1 0 27 27 147 -120 3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
1 - 314 - 20 - 30 - 10-1 - 06 - 52 - 52 - 41 - 5-3 - 30 - 11 - 30 - 2
BÁBOLNAI SE
2 - 17 - 30 - 10 - 52 - 02 - 54 - 00 - 22 - 00 - 2-3 - 02 - 14 - 00 - 1
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 00 - 40 - 21 - 140 - 20 - 61 - 42 - 51 - 41 - 3-3 - 40 - 50 - 140 - 5
FC ESZTERGOM
3 - 20 - 05 - 02 - 20 - 01 - 21 - 1-1 - 00 - 1-4 - 01 - 42 - 12 - 1
KOMÁROM VSE
12 - 02 - 07 - 18 - 06 - 07 - 013 - 15 - 12 - 00 - 1--5 - 010 - 03 - 2
KOPPÁNYMONOSTORI SE
4 - 21 - 15 - 10 - 01 - 31 - 20 - 21 - 12 - 11 - 4-0 - 00 - 30 - 30 - 1
NAGYIGMÁNDI KSK
8 - 1-2 - 00 - 21 - 51 - 31 - 20 - 30 - 21 - 3-4 - 40 - 23 - 30 - 2
NYERGESÚJFALU SE
10 - 14 - 27 - 11 - 60 - 41 - 27 - 21 - 21 - 23 - 1-1 - 01 - 26 - 12 - 4
OBSK OROSZLÁNY
9 - 23 - 12 - 01 - 41 - 26 - 22 - 15 - 01 - 03 - 2-5 - 05 - 24 - 00 - 2
SÁRISÁPI BSE
3 - 51 - 19 - 10 - 21 - 73 - 27 - 02 - 22 - 22 - 2-1 - 33 - 14 - 10 - 4
TATAI AC
7 - 10 - 06 - 15 - 11 - 132 - 04 - 22 - 01 - 11 - 1-5 - 22 - 31 - 00 - 2
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
7 - 00 - 13 - 22 - 10 - 81 - 14 - 01 - 10 - 20 - 20 - 3-2 - 51 - 30 - 4
VÉRTESSZŐLŐSI SE
7 - 12 - 02 - 12 - 02 - 32 - 11 - 03 - 20 - 1-3 - 2-6 - 21 - 10 - 2
WATI - KECSKÉD KSK
2 - 13 - 03 - 23 - 30 - 53 - 13 - 22 - 11 - 31 - 2--4 - 01 - 11 - 1
ZSÁMBÉKI SK
7 - 14 - 03 - 04 - 10 - 15 - 33 - 1-0 - 12 - 01 - 0-7 - 05 - 21 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 08. 13. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 08. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2017. 08. 27. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2017. 08. 27. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 03. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 09. 09. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 08. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 22. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOMÁROM VSE
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 29. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 19. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 26. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 03. 04. 14:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 03. 17. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 25. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 01. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
2018. 04. 22. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 12. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 05. 23. 18:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 17:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
TÁTI SE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOMÁROM VSE
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
NYERGESÚJFALU SE
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 05. 13. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->