Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19 2. forduló

2017.09.15 - 17:00

Sárisáp, Sárisápi Bányász Sport Egyesület (Sárisápi Bányász SE)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19

Játékvezető
MIRÁKI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS LÁSZLÓ
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

PATONAI KEVIN
DIÓSZEGI ADRIÁN

13'

1 - 1

 

 

1 - 2

22'

RÓZSÁS TAMÁS

 

1 - 3

26'

RÓZSÁS TAMÁS

 

1 - 4

37'

KRIZSÁN TIBOR
DIÓSZEGI ADRIÁN

40'

2 - 4

 

 

2 - 5

47'

PATONAI KEVIN
SOMODI JÓZSEF RÓBERT

55'

3 - 5

 

 

3 - 6

56'

PATONAI KEVIN

 

3 - 7

74'

RÓZSÁS TAMÁS

 

3 - 8

82'

RÓZSÁS TAMÁS
DIÓSZEGI ADRIÁN

86'

4 - 8

 

SOMODI JÓZSEF RÓBERT

90'

5 - 8

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 2 0 0 4 0 4 6 11
2 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 1 0 7 6 1 4 13
3 ETEI SE ETEI SE 2 1 0 1 10 7 3 3 8
4 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 8 5 3 3 13
5 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 7 4 3 3 11.5
6 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 10 8 2 3 9
7 TOKOD SE TOKOD SE 1 1 0 0 3 1 2 3 8
8 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 6 6 0 3 8
9 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 2 1 0 1 5 5 0 3 6.5
10 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2
11 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 2 0 2 0 2 2 0 2 7.5
12 TATAI AC TATAI AC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7.5
13 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 0 1 1 6 9 -3 1 7.5
14 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 0 1 1 4 9 -5 1 8.5
15 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 5 12 -7 0 4
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 2 1 1 0 2 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 0 2 4
2 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
3 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
4 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3
8 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3
9 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
12 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2
13 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 4 -4 1
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 2 2 0 0 4 0 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 0 4 6
2 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 6 5 1 3 2 1 1 0 7 6 1 4
3 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 1 1 0 0 8 4 4 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 10 7 3 3
4 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 5 3 3 1 1 0 0 8 5 3 3
5 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 7 2 5 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 7 4 3 3
6 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 4 8 -4 0 2 1 0 1 10 8 2 3
7 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
8 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 6 6 0 3
9 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 5 5 0 3
10 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
11 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 1 0 0 1 5 8 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 6 9 -3 1
14 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 1 1 4 9 -5 1
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 5 6 -1 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 5 12 -7 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
------------6 - 0--
BÁBOLNAI SE
-------------5 - 3-
BOKOD TRANSINTERTOP
-------1 - 1-------
ETEI SE
8 - 4--------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
---3 - 2-----------
NAGYIGMÁNDI KSK
---------------
NYERGESÚJFALU SE
----2 - 0---2 - 0------
OBSK OROSZLÁNY
--------------7 - 2
SÁRISÁPI BSE
-----5 - 8---------
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
TOKOD SE
-3 - 1-------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
--1 - 1------------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
------------5 - 6--
WATI - KECSKÉD KSK
-------2 - 0-------
ZSÁMBÉKI SK
---------2 - 2-----

Meccsek

SÁRISÁPI BSE

2017. 08. 13. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 26. 15:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 08. 26. 15:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 03. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 03. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 09. 10. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 10. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 17. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 14:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 09. 24. 14:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 01. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 01. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 08. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 08. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 11:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 10. 21. 11:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 29. 11:30
Vértessomló KSK
2017. 10. 29. 11:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 05. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 05. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 14:00
Ete Sport Egyesület
2017. 11. 11. 14:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 19. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 11. 26. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 12:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 11. 12:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TOKOD SE
2018. 03. 30. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 30. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 25. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 25. 13:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 01. 12:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 12:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 08. 13:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 04. 15. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 15. 13:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 22. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 22. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 06. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 06. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 05. 13. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 13. 15:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 20. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 20. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 27. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 05. 27. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ETEI SE
2018. 06. 02. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 06. 02. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
INFO
TÁTI SE
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TOKOD SE
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->