Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19 4. forduló

2017.09.03 - 14:00

Ács, Ácsi Kinizsi SC

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19

Játékvezető
CSEJTEI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOMÁROMI NORBERT
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

KRIZSÁN TIBOR
KOHÁR JÓZSEF

6'

1 - 1

 

 

1 - 2

13'

KRIZSÁN TIBOR
KOHÁR JÓZSEF

45'

2 - 2

 

 

2 - 3

62'

HORVÁTH ZOLTÁN

 

2 - 4

89'

RÓZSÁS TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 4 0 0 19 0 19 12 9.8
2 ETEI SE ETEI SE 4 3 0 1 31 9 22 9 10
3 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 3 3 0 0 15 9 6 9 6.7
4 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 4 2 1 1 11 10 1 7 9.3
5 TATAI AC TATAI AC 4 2 1 1 9 8 1 7 7.5
6 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 2 1 1 14 14 0 7 8.5
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 2 0 2 10 10 0 6 5.8
8 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 4 1 2 1 7 14 -7 5 5.5
9 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 3 1 1 1 9 9 0 4 10.7
10 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 1 0 3 14 15 -1 3 7
11 TOKOD SE TOKOD SE 3 1 0 2 7 8 -1 3 8
12 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 3 1 0 2 7 8 -1 3 11
13 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 1 0 3 8 16 -8 3 6.8
14 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 1 0 3 6 16 -10 3 8.3
15 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 0 0 4 6 27 -21 0 5.8
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 2 1 0 7 0 7 7 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 1 0 10 0 10 10
2 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 2 2 0 0 9 3 6 6 2 1 0 1 4 3 1 3 4 3 0 1 13 6 7 9
3 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 7 4 3 7
4 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 8 6 2 7
5 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 6 3 3 6
6 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 6 4 2 6
7 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 6 5 1 6
8 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 1 2 1 2 6 -4 5
9 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 1 1 0 4 0 4 4 2 0 0 2 0 6 -6 0 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 1 1 1 4 -3 4
12 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 4 0 2 2 0 4 4 0 4 0 2 2 0 4
13 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
14 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 1 0 3 3 9 -6 3
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 0 0 3 3 10 -7 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 0 4 3 12 -9 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 3 3 0 0 14 0 14 9 1 1 0 0 5 0 5 3 4 4 0 0 19 0 19 12
2 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 2 2 0 0 18 6 12 6 2 1 0 1 13 3 10 3 4 3 0 1 31 9 22 9
3 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 12 7 5 6 3 3 0 0 15 9 6 9
4 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 11 10 1 7
5 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 1 1 9 8 1 7 4 2 1 1 9 8 1 7
6 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 2 1 0 1 8 10 -2 3 2 1 1 0 6 4 2 4 4 2 1 1 14 14 0 7
7 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 10 10 0 6
8 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 3 11 -8 1 4 1 2 1 7 14 -7 5
9 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 7 2 5 4 1 0 0 1 2 7 -5 0 3 1 1 1 9 9 0 4
10 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 8 4 4 3 2 0 0 2 6 11 -5 0 4 1 0 3 14 15 -1 3
11 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 7 8 -1 3
12 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 1 0 2 7 8 -1 3
13 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 8 4 4 3 2 0 0 2 0 12 -12 0 4 1 0 3 8 16 -8 3
14 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 5 8 -3 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 0 3 6 16 -10 3
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 0 0 3 6 21 -15 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 0 0 4 6 27 -21 0
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
----2 - 4-------6 - 0--
BÁBOLNAI SE
-----0 - 5-------5 - 3-
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 2------1 - 1-------
ETEI SE
8 - 4-10 - 2------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
---3 - 2----3 - 5------
NAGYIGMÁNDI KSK
-----------3 - 2---
NYERGESÚJFALU SE
----2 - 0-10 - 0-2 - 0------
OBSK OROSZLÁNY
--------1 - 2-----7 - 2
SÁRISÁPI BSE
-----5 - 8-------3 - 2-
TATAI AC
---------------
TÁTI SE
---------------
TOKOD SE
-3 - 1------3 - 5------
VÉRTESSOMLÓI KSK
--1 - 1--------2 - 1---
VÉRTESSZŐLŐSI SE
---0 - 111 - 4-------5 - 6--
WATI - KECSKÉD KSK
-------2 - 0-------
ZSÁMBÉKI SK
-5 - 0-------2 - 2-----

Meccsek

ÁCSI KINIZSI SC

2017. 08. 12. 14:00
Ete Sport Egyesület
2017. 08. 12. 14:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 08. 19. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 08. 19. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 08. 27. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 27. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 09. 14:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 09. 09. 14:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 17. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 17. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ELMARDT
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 31. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 31. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 09. 24. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 24. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 01. 12:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 01. 12:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 07. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 10. 07. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 15. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 15. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 22. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 22. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ELMARDT
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 05. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 05. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 12. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 12. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 11. 19. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 19. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 23. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 23. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ETEI SE
2018. 03. 30. 11:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 03. 30. 11:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 01. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 01. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 25. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 25. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TOKOD SE
2018. 04. 01. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 01. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 08. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 08. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 15. 12:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 04. 15. 12:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 22. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 22. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 04. 29. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 29. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 06. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 06. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 20. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 20. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 27. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 05. 27. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 06. 02. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 06. 02. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
INFO
TÁTI SE
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TOKOD SE
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 14:15
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 05. 13. 14:15
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->