Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19 7. forduló

2017.09.24 - 14:00

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. U - 19

Játékvezető
HARTDÉGEN ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOMÁROMI NORBERT
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
90'
45'

Gólok

PATONAI KEVIN

27'

1 - 0

 

PATONAI KEVIN

31'

2 - 0

 

 

2 - 1

36'

ANTAL DÁNIEL
RÓZSÁS TAMÁS

69'

3 - 1

 

 

3 - 2

83'

ANTAL DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  6 6 0 0 26 2 24 18 8.2
2 ETEI SE ETEI SE 7 5 0 2 55 18 37 15 9.3
3 TATAI AC TATAI AC 6 4 1 1 17 10 7 13 8
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 4 1 2 15 13 2 13 7.6
5 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 6 5 0 1 28 17 11 11 9 Büntetőpont: -4
6 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 7 3 2 2 19 18 1 11 7.7
7 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 6 3 1 2 29 18 11 10 10
8 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 7 2 2 3 13 21 -8 8 7.9
9 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 6 2 1 3 18 16 2 7 9.8
10 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 7 2 1 4 21 30 -9 7 6.3
11 TOKOD SE TOKOD SE 6 2 0 4 28 31 -3 6 9.7
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 2 0 5 10 23 -13 6 7
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 7 2 0 5 16 36 -20 6 7.3
14 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 6 1 1 4 11 20 -9 4 6
15 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 1 0 6 17 50 -33 2 7.9 Büntetőpont: -1
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 4 3 1 0 8 0 8 10 2 2 0 0 7 2 5 6 6 5 1 0 15 2 13 16
2 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 3 3 0 0 17 4 13 9 4 1 0 3 5 6 -1 3 7 4 0 3 22 10 12 12
3 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 4 4 0 0 19 1 18 12 2 0 0 2 1 10 -9 0 6 4 0 2 20 11 9 12
4 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 3 3 0 0 5 0 5 9 3 1 0 2 6 4 2 3 6 4 0 2 11 4 7 12
5 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 1 3 0 6 3 3 6 3 2 0 1 4 3 1 6 7 3 3 1 10 6 4 12
6 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 3 3 0 0 5 2 3 5 3 2 0 1 8 6 2 6 6 5 0 1 13 8 5 11
7 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 0 4 0 2 2 0 4 6 2 4 0 7 3 4 10
8 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 3 2 0 1 5 2 3 6 4 1 0 3 4 8 -4 3 7 3 0 4 9 10 -1 9
9 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 4 2 2 0 10 3 7 8 2 0 0 2 1 7 -6 0 6 2 2 2 11 10 1 8
10 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 1 1 0 4 0 4 4 4 1 1 2 1 6 -5 4 6 2 2 2 5 6 -1 8
11 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 3 2 0 1 4 5 -1 6 4 0 1 3 5 23 -18 0 7 2 1 4 9 28 -19 6
12 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 4 0 3 1 4 5 -1 3 3 1 0 2 2 7 -5 3 7 1 3 3 6 12 -6 6
13 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 3 1 0 2 5 8 -3 3 4 0 2 2 4 8 -4 2 7 1 2 4 9 16 -7 5
14 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 3 1 0 2 3 6 -3 3 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 1 1 5 4 13 -9 4
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 0 0 4 5 13 -8 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 7 0 1 6 7 19 -12 1
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 4 4 0 0 16 0 16 12 2 2 0 0 10 2 8 6 6 6 0 0 26 2 24 18
2 TÁTI SE (Kizárva) ETEI SE 3 3 0 0 37 8 29 9 4 2 0 2 18 10 8 6 7 5 0 2 55 18 37 15
3 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 2 2 0 0 8 2 6 6 4 2 1 1 9 8 1 7 6 4 1 1 17 10 7 13
4 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 2 1 1 9 9 0 7 3 2 0 1 6 4 2 6 7 4 1 2 15 13 2 13
5 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 3 3 0 0 12 5 7 5 3 2 0 1 16 12 4 6 6 5 0 1 28 17 11 11
6 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 3 2 1 0 8 5 3 7 4 1 1 2 11 13 -2 4 7 3 2 2 19 18 1 11
7 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 4 3 1 0 24 6 18 10 2 0 0 2 5 12 -7 0 6 3 1 2 29 18 11 10
8 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 4 2 1 1 8 7 1 7 3 0 1 2 5 14 -9 1 7 2 2 3 13 21 -8 8
9 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 1 0 2 12 9 3 3 6 2 1 3 18 16 2 7
10 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 3 1 0 2 10 15 -5 3 4 1 1 2 11 15 -4 4 7 2 1 4 21 30 -9 7
11 TÁTI SE (Kizárva) TOKOD SE 4 2 0 2 25 10 15 6 2 0 0 2 3 21 -18 0 6 2 0 4 28 31 -3 6
12 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 3 2 0 1 8 10 -2 6 4 0 0 4 2 13 -11 0 7 2 0 5 10 23 -13 6
13 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 1 0 3 11 25 -14 3 3 1 0 2 5 11 -6 3 7 2 0 5 16 36 -20 6
14 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 2 1 0 1 8 4 4 3 4 0 1 3 3 16 -13 1 6 1 1 4 11 20 -9 4
15 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 3 1 0 2 9 11 -2 3 4 0 0 4 8 39 -31 -1 7 1 0 6 17 50 -33 2
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
----2 - 4-------6 - 01 - 7-
BÁBOLNAI SE
-----0 - 53 - 2------5 - 3-
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 2--1 - 2---1 - 1----3 - 2--
ETEI SE
8 - 4-10 - 2-------19 - 2----
KOPPÁNYMONOSTORI SE
-2 - 1-3 - 2--1 - 1-3 - 5------
NAGYIGMÁNDI KSK
--3 - 26 - 1-------3 - 2---
NYERGESÚJFALU SE
----2 - 0-10 - 0-2 - 0--2 - 0---
OBSK OROSZLÁNY
--------1 - 2-----7 - 2
SÁRISÁPI BSE
-----5 - 82 - 5------3 - 2-
TATAI AC
-3 - 0------5 - 2------
TÁTI SE
---------------
TOKOD SE
17 - 13 - 1------3 - 5---2 - 3--
VÉRTESSOMLÓI KSK
--1 - 1--------2 - 1--5 - 3
VÉRTESSZŐLŐSI SE
---0 - 111 - 45 - 4------5 - 6--
WATI - KECSKÉD KSK
---1 - 4---2 - 0----3 - 3--
ZSÁMBÉKI SK
11 - 15 - 0------6 - 32 - 2-----

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
INFO
TÁTI SE
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 15. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
2017. 10. 07. 13:00
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 10:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 11:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 11:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 11. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 10. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 18. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 13:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TOKOD SE
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 14:15
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

BOKOD TRANSINTERTOP

2017. 08. 13. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 13. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
SÁRISÁPI BSE
2017. 08. 19. 15:00
Vértessomló KSK
2017. 08. 19. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 08. 27. 15:00
Bokod Erőmű LE
2017. 08. 27. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 02. 13:00
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 02. 13:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 09. 10. 14:00
Bokod Erőmű LE
2017. 09. 10. 14:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 09. 17. 14:00
Bokod Erőmű LE
2017. 09. 17. 14:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 13:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 01. 13:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
TOKOD SE
2017. 10. 08. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 08. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 15. 13:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 15. 13:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 22. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 22. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 29. 11:30
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 29. 11:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
FÉLBESZAKADT
TATAI AC
2017. 10. 31. 13:00
Bokod Erőmű LE
2017. 10. 31. 13:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
TATAI AC
2017. 11. 05. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2017. 11. 05. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 11. 12. 11:30
Bokod Erőmű LE
2017. 11. 12. 11:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 26. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 26. 11:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 04. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 04. 08:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 05. 01. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 01. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 18. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 18. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
ELMARDT
ETEI SE
2018. 03. 29. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 29. 11:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
BOKOD TRANSINTERTOP
ETEI SE
2018. 03. 24. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 03. 24. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 03. 31. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 03. 31. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 13:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 13:30
Tokod Sport Egyesület
2018. 04. 14. 13:30
Tokod Sport Egyesület
TOKOD SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 04. 22. 15:00
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 22. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 04. 28. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 06. 14:30
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 06. 14:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 05. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BOKOD TRANSINTERTOP
2018. 05. 20. 15:00
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 20. 15:00
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 27. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 27. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
BOKOD TRANSINTERTOP
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->