Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2017.08.27 - 16:30

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZALAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF, TANDARI PATRIK
Örkény SE
Dömsödi SE
90'
45'

Gólok

TARNOCZKI TIBOR

10'

1 - 0

 

SZÉCSI ATTILA

25'

2 - 0

 

SZABÓ GÁBOR ZOLTÁN

55'

3 - 0

 

SZABÓ GÁBOR ZOLTÁN

56'

4 - 0

 

SZABÓ GÁBOR ZOLTÁN

64'

5 - 0

 

 

5 - 1

75'

CZIRÁKY TAMÁS
NAGY ZSOLT

78'

6 - 1

 

 

6 - 2

90'

RÖSCH PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 2 0 0 10 3 7 6 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
4 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 5 1 4 6 14
5 Bugyi SE Bugyi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
6 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 8 4 4 3 12.5
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 1 0 1 7 6 1 3 9
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 12
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 3.5
10 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 1 0 1 4 7 -3 3 5
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 1 1 2 4 -2 1 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 6.5
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 5.5
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 -1 4.5 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Taksony SE II. Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 2 0 0 2 1 5 -4 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Taksony SE II. Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
7 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 -1 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----------1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
--2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Örkény SE

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE

Dömsödi SE

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Halásztelek FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->