Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2017.08.26 - 16:30

Tököl, Tököl VSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZÉPLAKI TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZSÉLYI CSABA, WINKLER LÁSZLÓ
Tököl VSK II.
Pereg SE
90'
45'

Gólok

ANCSÁK TAMÁS

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

ÁRVA ISTVÁN

 

1 - 2

65'

ROTTENBILLER ISTVÁN

 

1 - 3

83'

ROTTENBILLER ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 2 0 0 10 3 7 6 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
4 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 5 1 4 6 14
5 Bugyi SE Bugyi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
6 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 8 4 4 3 12.5
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 1 0 1 7 6 1 3 9
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 12
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 3.5
10 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 1 0 1 4 7 -3 3 5
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 1 1 2 4 -2 1 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 6.5
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 5.5
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 -1 4.5 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Taksony SE II. Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 2 0 0 2 1 5 -4 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Taksony SE II. Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
7 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 -1 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----------1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
--2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Tököl VSK II.

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tököl VSK II.
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Törökbálinti TC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei sportpálya
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Bugyi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tököl VSK II.
2018. 04. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tököl VSK II.

Pereg SE

2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 05. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ócsa VSE
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 26. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Törökbálinti TC
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 08. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllő SE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Pereg SE
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Pereg SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch