Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2017.08.26 - 16:30

Ráckeve, Ráckevei Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VERSICS DÁNIEL, TÍMÁR LÓRÁND
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
90'
45'

Gólok

HORÁK GYULA

18'

1 - 0

 

 

1 - 1

39'

KISS MÁRK ZOLTÁN
SZABÓ MILÁN OLIVÉR

44'

2 - 1

 

 

2 - 2

89'

MISETA ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 2 0 0 10 3 7 6 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
3 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
4 Pereg SE Pereg SE 2 2 0 0 5 1 4 6 14
5 Bugyi SE Bugyi SE 2 2 0 0 4 0 4 6 12.5
6 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 8 4 4 3 12.5
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 1 0 1 7 6 1 3 9
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 12
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 1 0 1 5 7 -2 3 3.5
10 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 2 1 0 1 4 7 -3 3 5
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 1 1 2 4 -2 1 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 2 0 1 1 3 7 -4 1 6
13 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 6.5
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 5.5
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 0 0 2 1 9 -8 -1 4.5 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
7 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Taksony SE II. Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
12 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 -1 2 0 0 2 1 5 -4 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Újlengyel DSE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 Taksony SE II. Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 Taksony SE II. Örkény SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 Taksony SE II. Pereg SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
5 Taksony SE II. Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
6 Taksony SE II. Üllő SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
7 Taksony SE II. Dömsödi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Taksony SE II. Ócsa VSE 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
10 Taksony SE II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 4 7 -3 3
11 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
12 Taksony SE II. Diósdi TC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
13 Taksony SE II. Halásztelek FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Taksony SE II. Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
15 Taksony SE II. Tököl VSK II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 -1 2 0 0 2 1 9 -8 -1
 
Alsónémedi SE
0 - 2--------------
Bugyi SE
--------2 - 0------
Diósdi TC
-------------1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0----
Felsőpakonyi KSE
-----------6 - 0---
Halásztelek FC
----2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----------1 - 4---
Örkény SE
---6 - 2-----------
Pereg SE
-----2 - 0---------
Ráckeve VAFC
--2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-------
Tököl VSK II.
--------1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--------------3 - 2
Újlengyel DSE
-------------5 - 2-
Üllő SE
----------6 - 1----

Meccsek

Ráckeve VAFC

2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Törökbálinti TC
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->