Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2017.09.10 - 16:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KISS SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ, SZALAI KRISZTOFER
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 4 0 0 17 4 13 12 11
2 Pereg SE Pereg SE 4 3 0 1 11 5 6 9 12.5
3 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 0 1 13 10 3 9 5.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 4 3 0 1 8 5 3 9 11
5 Ócsa VSE Ócsa VSE 4 3 0 1 11 9 2 9 11.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 4 2 1 1 15 9 6 7 9.8
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 4 2 1 1 12 9 3 7 10.3
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 2 1 1 12 9 3 7 10
9 Üllő SE Üllő SE 4 2 0 2 12 9 3 6 7.5
10 Örkény SE Örkény SE 4 2 0 2 11 8 3 6 5.8
11 Diósdi TC Diósdi TC 4 1 2 1 6 8 -2 5 10.3
12 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 0 3 6 12 -6 3 6.5
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 5 14 -9 2 9 (-1 pont)
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 0 1 3 4 12 -8 1 8.8
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 0 0 4 6 12 -6 0 3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 4 0 0 4 4 18 -14 0 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 9 0 9 12
2 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 5 2 3 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 8 2 6 9
3 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 8 4 4 9 4 3 0 1 8 4 4 9
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 5 2 3 6 4 3 0 1 7 4 3 9
6 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 6 3 3 7
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 1 1 3 1 2 7
8 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 5 2 6
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 6 5 1 6
10 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 5 -2 5
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 Tököl VSK II. Pereg SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 1 6 -5 1
14 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 2 9 -7 1
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 1 3 1 12 -11 1
16 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 1 3 -2 0 4 0 1 3 3 8 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 5 3 2 6 4 4 0 0 17 4 13 12
2 Tököl VSK II. Pereg SE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 11 5 6 9
3 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 13 10 3 9 4 3 0 1 13 10 3 9
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 0 1 8 5 3 9
5 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 7 7 0 6 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 0 1 11 9 2 9
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 1 0 7 4 3 4 2 1 0 1 8 5 3 3 4 2 1 1 15 9 6 7
7 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 0 1 1 4 8 -4 1 4 2 1 1 12 9 3 7
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 1 0 0 1 2 5 -3 0 4 2 1 1 12 9 3 7
9 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 9 3 6 6 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 2 0 2 12 9 3 6
10 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 11 8 3 6
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 2 1 6 8 -2 5
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 0 3 6 12 -6 3
13 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 0 2 1 8 -7 -1 4 1 0 3 5 14 -9 2
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 4 12 -8 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 4 7 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 0 4 6 12 -6 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 3 7 -4 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 0 0 4 4 18 -14 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2----------3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0--0 - 3---
Diósdi TC
---------2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0---
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 2-----1 - 4---
Örkény SE
---6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-------
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-----4 - 3-
Tököl VSK II.
------2 - 4-1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 1------6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 2---------5 - 2-
Üllő SE
--------3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Újhartyán VSE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE

Ráckeve VAFC

2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei sportpálya
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei sportpálya
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Törökbálinti TC
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei sportpálya
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei sportpálya
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 04. 14. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch