Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2017.09.10 - 16:00

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RIBÉNYI CSABA, GÁSPÁR GERGELY
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

WRÁBEL JÓZSEF

 

0 - 2

7'

HAJDÚ PATRIK
KÓBOR CSABA MIKLÓS

69'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 4 0 0 17 4 13 12 11
2 Pereg SE Pereg SE 4 3 0 1 11 5 6 9 12.5
3 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 4 3 0 1 13 10 3 9 5.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 4 3 0 1 8 5 3 9 11
5 Ócsa VSE Ócsa VSE 4 3 0 1 11 9 2 9 11.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 4 2 1 1 15 9 6 7 9.8
7 Dömsödi SE Dömsödi SE 4 2 1 1 12 9 3 7 10.3
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 2 1 1 12 9 3 7 10
9 Üllő SE Üllő SE 4 2 0 2 12 9 3 6 7.5
10 Örkény SE Örkény SE 4 2 0 2 11 8 3 6 5.8
11 Diósdi TC Diósdi TC 4 1 2 1 6 8 -2 5 10.3
12 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 0 3 6 12 -6 3 6.5
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 1 0 3 5 14 -9 2 9 (-1 pont)
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 0 1 3 4 12 -8 1 8.8
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 0 0 4 6 12 -6 0 3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 4 0 0 4 4 18 -14 0 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 9 0 9 12
2 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 5 2 3 6 1 1 0 0 3 0 3 3 4 3 0 1 8 2 6 9
3 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 8 4 4 9 4 3 0 1 8 4 4 9
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 5 2 3 6 4 3 0 1 7 4 3 9
6 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 6 3 3 7
7 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 1 1 3 1 2 7
8 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 7 5 2 6
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 0 1 6 3 3 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 6 5 1 6
10 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 5 -2 5
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 Tököl VSK II. Pereg SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 1 6 -5 1
14 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 2 9 -7 1
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 1 3 1 12 -11 1
16 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 1 3 -2 0 4 0 1 3 3 8 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 12 1 11 6 2 2 0 0 5 3 2 6 4 4 0 0 17 4 13 12
2 Tököl VSK II. Pereg SE 2 2 0 0 6 1 5 6 2 1 0 1 5 4 1 3 4 3 0 1 11 5 6 9
3 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 4 3 0 1 13 10 3 9 4 3 0 1 13 10 3 9
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 0 1 8 5 3 9
5 Tököl VSK II. Ócsa VSE 3 2 0 1 7 7 0 6 1 1 0 0 4 2 2 3 4 3 0 1 11 9 2 9
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 2 1 1 0 7 4 3 4 2 1 0 1 8 5 3 3 4 2 1 1 15 9 6 7
7 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 0 1 1 4 8 -4 1 4 2 1 1 12 9 3 7
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 1 0 0 1 2 5 -3 0 4 2 1 1 12 9 3 7
9 Tököl VSK II. Üllő SE 2 2 0 0 9 3 6 6 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 2 0 2 12 9 3 6
10 Tököl VSK II. Örkény SE 2 1 0 1 7 4 3 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 11 8 3 6
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 2 0 3 3 0 2 4 1 2 1 6 8 -2 5
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 1 0 3 6 12 -6 3
13 Tököl VSK II. Taksony SE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 0 2 1 8 -7 -1 4 1 0 3 5 14 -9 2
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 4 12 -8 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 2 0 0 2 4 7 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 0 4 6 12 -6 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 2 0 0 2 3 7 -4 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 0 0 4 4 18 -14 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2----------3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0--0 - 3---
Diósdi TC
---------2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0---
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3----------
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 2-----1 - 4---
Örkény SE
---6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-------
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2------------
Taksony SE II.
-------0 - 3-----4 - 3-
Tököl VSK II.
------2 - 4-1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 1------6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 2---------5 - 2-
Üllő SE
--------3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Örkény SE

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 03. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkény SE
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Örkény SE
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 14. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Örkény SE
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 01. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ócsa VSE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Örkény SE
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Halásztelek FC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->