Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2017.09.24 - 16:00

Tököl, Tököl VSK Sporttelep (Tököli sportpálya)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
PÉLI ÁBEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS I. GERGŐ, SOÓS KRISTÓF
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

SZABÓ NORBERT ZSOLT
KOVÁCS ATTILA

48'

1 - 1

 

 

1 - 2

53'

FARAGÓ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 22 4 18 18 9.8
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 6 5 0 1 19 12 7 15 8.3
3 Bugyi SE Bugyi SE 6 5 0 1 11 5 6 15 10.3
4 Pereg SE Pereg SE 6 4 1 1 18 8 10 13 11.2
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 6 3 1 2 14 11 3 10 10.7
6 Örkény SE Örkény SE 6 3 0 3 16 10 6 9 5.3
7 Üllő SE Üllő SE 6 3 0 3 15 12 3 9 6.8
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 6 3 0 3 13 17 -4 9 9.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 6 3 0 3 11 15 -4 9 9.7
10 Diósdi TC Diósdi TC 6 2 3 1 9 10 -1 9 9.8
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 6 3 0 3 13 17 -4 8 10.3 (-1 pont)
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 6 2 1 3 14 14 0 7 10
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 6 2 1 3 17 18 -1 7 7.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 6 0 1 5 6 20 -14 1 7.8
15 Halásztelek FC Halásztelek FC 6 0 0 6 9 17 -8 0 4.5
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 6 5 22 -17 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 3 0 0 4 0 4 9 6 6 0 0 11 0 11 18
2 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 6 1 5 6 4 2 1 1 4 4 0 7 6 4 1 1 10 5 5 13
3 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 3 0 0 7 2 5 9 6 4 0 2 9 5 4 12
4 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 6 3 2 1 10 6 4 11 6 3 2 1 10 6 4 11
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 3 0 0 4 0 4 9 6 3 2 1 4 1 3 11
6 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 3 2 1 0 6 1 5 7 6 3 1 2 9 4 5 10
7 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 5 5 0 6 2 1 1 0 4 1 3 4 6 3 1 2 9 6 3 10
8 Tököl VSK II. Üllő SE 3 2 1 0 6 2 4 7 3 0 0 3 2 5 -3 0 6 2 1 3 8 7 1 7
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 0 2 6 4 2 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 6 2 1 3 6 6 0 7
10 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 0 3 1 2 4 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 6 1 3 2 4 6 -2 6
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 1 2 1 6 -5 1 6 1 3 2 4 8 -4 6
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 8 -5 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 1 2 3 4 10 -6 5
13 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 0 6 1 2 3 5 8 -3 4
14 Tököl VSK II. Pereg SE 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 0 4 2 3 7 -4 4
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 0 2 1 2 4 -2 2 6 0 3 3 3 8 -5 3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 0 8 -8 1 6 0 2 4 1 13 -12 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 14 1 13 9 3 3 0 0 8 3 5 9 6 6 0 0 22 4 18 18
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 6 5 0 1 19 12 7 15 6 5 0 1 19 12 7 15
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 3 0 0 7 2 5 9 6 5 0 1 11 5 6 15
4 Tököl VSK II. Pereg SE 3 3 0 0 12 3 9 9 3 1 1 1 6 5 1 4 6 4 1 1 18 8 10 13
5 Tököl VSK II. Dömsödi SE 2 2 0 0 8 1 7 6 4 1 1 2 6 10 -4 4 6 3 1 2 14 11 3 10
6 Tököl VSK II. Örkény SE 3 1 0 2 7 5 2 3 3 2 0 1 9 5 4 6 6 3 0 3 16 10 6 9
7 Tököl VSK II. Üllő SE 3 3 0 0 12 4 8 9 3 0 0 3 3 8 -5 0 6 3 0 3 15 12 3 9
8 Tököl VSK II. Ócsa VSE 4 2 0 2 8 12 -4 6 2 1 0 1 5 5 0 3 6 3 0 3 13 17 -4 9
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 3 1 0 2 6 10 -4 3 3 2 0 1 5 5 0 6 6 3 0 3 11 15 -4 9
10 Tököl VSK II. Diósdi TC 4 2 1 1 6 7 -1 7 2 0 2 0 3 3 0 2 6 2 3 1 9 10 -1 9
11 Tököl VSK II. Taksony SE II. 4 3 0 1 12 9 3 9 2 0 0 2 1 8 -7 -1 6 3 0 3 13 17 -4 8
12 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 4 2 1 1 10 5 5 7 2 0 0 2 4 9 -5 0 6 2 1 3 14 14 0 7
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 3 1 1 1 7 7 0 4 3 1 0 2 10 11 -1 3 6 2 1 3 17 18 -1 7
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 3 0 1 2 4 8 -4 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 6 0 1 5 6 20 -14 1
15 Tököl VSK II. Halásztelek FC 3 0 0 3 5 9 -4 0 3 0 0 3 4 8 -4 0 6 0 0 6 9 17 -8 0
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 3 0 0 3 4 9 -5 0 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 0 0 6 5 22 -17 0
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2------3 - 6---
Bugyi SE
--------2 - 0-2 - 00 - 3---
Diósdi TC
--2 - 1----1 - 1-2 - 0---1 - 5-
Dömsödi SE
----------5 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
----------6 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3------1 - 2---
Ócsa VSE
3 - 1----3 - 21 - 5----1 - 4---
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----------
Pereg SE
-----2 - 0-4 - 1-----6 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--------1 - 4---
Taksony SE II.
-------0 - 3-4 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-----2 - 4-1 - 3------
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
--1 - 10 - 1-----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
---2 - 20 - 3--------5 - 2-
Üllő SE
------3 - 1-3 - 2-6 - 1----

Meccsek

Tököl VSK II.

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tököl VSK II.
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Törökbálinti TC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Bugyi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tököl VSK II.
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
2018. 05. 13.
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Tököl VSK II.

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllői Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol