Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 11. forduló

2017.10.28 - 13:30

Tököl, Tököl VSK Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÉLI BARNABÁS, TÁBI ZOLTÁN
Tököl VSK II.
Üllő SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

TANYI GERGŐ

 

0 - 2

16'

KRAJNC BALÁZS

 

0 - 3

20'

SIMON ZSOLT

 

0 - 4

25'

SIMON ZSOLT

 

0 - 5

28'

SIMON ZSOLT

 

0 - 6

39'

POTEMKIN KÁROLY

 

0 - 7

58'

SIMON ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 11 11 0 0 37 5 32 33 8.5
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 11 7 3 1 34 22 12 24 9.9
3 Bugyi SE Bugyi SE 11 7 1 3 18 12 6 22 9.5
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 11 6 1 4 23 25 -2 18 8.5 (-1 pont)
5 Üllő SE Üllő SE 11 5 2 4 32 22 10 17 7.5
6 Pereg SE Pereg SE 11 5 2 4 25 21 4 17 9.2
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 11 5 1 5 25 26 -1 16 8.3
8 Dömsödi SE Dömsödi SE 11 4 4 3 19 15 4 16 9.3
9 Örkény SE Örkény SE 11 5 0 6 29 25 4 15 8.2
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 11 5 0 6 17 22 -5 15 9.7
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 11 4 1 6 27 23 4 13 8.5
12 Diósdi TC Diósdi TC 11 3 4 4 15 19 -4 13 7.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 11 3 3 5 23 28 -5 12 7.1
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 11 3 0 8 21 36 -15 9 8.8
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 11 2 2 7 19 34 -15 8 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 11 40 -29 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 6 5 0 0 11 0 11 15 5 4 0 0 5 0 5 12 11 9 0 0 16 0 16 27
2 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 3 1 0 8 2 6 10 6 3 1 1 7 5 2 10 11 6 2 1 15 7 8 20
3 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 11 6 1 2 17 12 5 19 11 6 1 2 17 12 5 19
4 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 2 1 2 5 3 2 7 6 4 0 2 8 7 1 12 11 6 1 4 13 10 3 19
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 2 0 2 3 4 -1 6 5 3 1 1 4 1 3 10 11 5 1 3 7 5 2 16
6 Tököl VSK II. Örkény SE 5 2 0 3 6 6 0 6 6 3 0 1 10 4 6 9 11 5 0 4 16 10 6 15
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 0 3 7 5 2 9 5 2 0 2 4 3 1 6 11 5 0 5 11 8 3 15
8 Tököl VSK II. Üllő SE 6 3 1 1 11 6 5 10 5 1 0 4 8 6 2 3 11 4 1 5 19 12 7 13
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 0 3 6 9 -3 6 5 2 0 2 2 4 -2 6 11 4 0 5 8 13 -5 12
10 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 3 0 2 7 6 1 9 5 1 0 3 3 5 -2 2 11 4 0 5 10 11 -1 11
11 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 2 0 1 8 6 2 6 5 1 1 2 5 7 -2 4 11 3 1 3 13 13 0 10
12 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 5 11 -6 6 4 1 0 2 6 6 0 3 11 3 0 7 11 17 -6 9
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 7 1 2 2 6 7 -1 5 4 1 0 2 3 4 -1 3 11 2 2 4 9 11 -2 8
14 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 1 0 2 5 5 0 3 6 1 1 1 6 7 -1 4 11 2 1 3 11 12 -1 7
15 Tököl VSK II. Pereg SE 6 1 1 2 3 7 -4 4 5 0 1 3 2 8 -6 1 11 1 2 5 5 15 -10 5
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 5 1 14 -13 0 5 0 0 4 1 13 -12 0 11 0 0 9 2 27 -25 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 6 6 0 0 24 2 22 18 5 5 0 0 13 3 10 15 11 11 0 0 37 5 32 33
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 11 7 3 1 34 22 12 24 11 7 3 1 34 22 12 24
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 4 0 2 10 8 2 12 5 3 1 1 8 4 4 10 11 7 1 3 18 12 6 22
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 6 5 0 1 19 13 6 15 5 1 1 3 4 12 -8 3 11 6 1 4 23 25 -2 18
5 Tököl VSK II. Üllő SE 6 4 2 0 20 11 9 14 5 1 0 4 12 11 1 3 11 5 2 4 32 22 10 17
6 Tököl VSK II. Pereg SE 6 4 1 1 17 8 9 13 5 1 1 3 8 13 -5 4 11 5 2 4 25 21 4 17
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 6 3 1 2 12 10 2 10 5 2 0 3 13 16 -3 6 11 5 1 5 25 26 -1 16
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 5 2 2 1 10 4 6 8 6 2 2 2 9 11 -2 8 11 4 4 3 19 15 4 16
9 Tököl VSK II. Örkény SE 5 1 0 4 10 12 -2 3 6 4 0 2 19 13 6 12 11 5 0 6 29 25 4 15
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 0 4 10 15 -5 6 5 3 0 2 7 7 0 9 11 5 0 6 17 22 -5 15
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 2 0 3 13 10 3 6 6 2 1 3 14 13 1 7 11 4 1 6 27 23 4 13
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 7 3 2 2 11 12 -1 11 4 0 2 2 4 7 -3 2 11 3 4 4 15 19 -4 13
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 5 1 3 1 10 10 0 6 6 2 0 4 13 18 -5 6 11 3 3 5 23 28 -5 12
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 11 23 -12 6 4 1 0 3 10 13 -3 3 11 3 0 8 21 36 -15 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 1 1 4 12 21 -9 4 5 1 1 3 7 13 -6 4 11 2 2 7 19 34 -15 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 6 6 21 -15 0 5 1 0 4 5 19 -14 3 11 1 0 10 11 40 -29 3
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1------2 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1--3 - 2-1 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
---0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0----6 - 1-3 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 2-4 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 2-3 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4---
Pereg SE
---1 - 1-2 - 0-4 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4---
Taksony SE II.
------5 - 30 - 32 - 14 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2----1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1----3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3-------3 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 1-3 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Tököl VSK II.

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Pereg SE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 09. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ócsa VSE
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Tököl VSK II.
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Törökbálinti TC
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Halásztelek FC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Tököl VSK II.
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Tököl VSK II.
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Bugyi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Tököl VSK II.
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 21. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Tököl VSK II.
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Örkény SE
2018. 05. 13.
Üllő SE Sportpálya
2018. 05. 13.
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
INFO
Tököl VSK II.
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
06. 02. 17:00
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
06. 10. 17:00
Tököl VSK II.

Üllő SE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő SE Sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 09. 16:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 09. 09. 16:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Pereg SE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 23. 16:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 09. 23. 16:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Ócsa VSE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 14. 14:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 10. 14. 14:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Törökbálinti TC
2017. 10. 21. 13:30
Üllő SE Sportpálya
2017. 10. 21. 13:30
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Halásztelek FC
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Üllő SE
2017. 11. 04. 13:30
Üllő SE Sportpálya
2017. 11. 04. 13:30
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Örkény SE
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 11. 25. 13:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 03. 14:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 03. 03. 14:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
Taksony műfüves pálya
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 06. 06. 18:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
06. 06. 18:00
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Üllő SE
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Üllő SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 04. 14. 16:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Üllő SE
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Üllő SE
2018. 05. 13.
Üllő SE Sportpálya
2018. 05. 13.
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Tököl VSK II.
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Üllő SE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
INFO
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
06. 02. 17:00
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
06. 10. 17:00
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol