Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 12. forduló

2017.11.04 - 13:30

Felsőpakony, Felsőpakony KSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÖRÖK I. TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZENKAI BJÖRN GERGŐ, KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

DULCZ GUSZTÁV ALEX
WRÁBEL JÓZSEF

30'

1 - 1

 

WRÁBEL JÓZSEF

38'

2 - 1

 

WRÁBEL JÓZSEF

87'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 12 12 0 0 40 6 34 36 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 12 7 4 1 35 23 12 25 9.9
3 Bugyi SE Bugyi SE 12 7 1 4 20 15 5 22 9.4
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 7 1 4 26 25 1 21 8.7 (-1 pont)
5 Pereg SE Pereg SE 12 6 2 4 29 24 5 20 9.6
6 Dömsödi SE Dömsödi SE 12 5 4 3 22 17 5 19 8.9
7 Örkény SE Örkény SE 12 6 0 6 35 26 9 18 7.9
8 Üllő SE Üllő SE 12 5 2 5 33 28 5 17 7.3
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 12 5 2 5 26 27 -1 17 7.8
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 12 5 1 6 30 23 7 16 8.9
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 12 5 0 7 17 25 -8 15 9.4
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 12 3 4 5 24 29 -5 13 7.8
13 Diósdi TC Diósdi TC 12 3 4 5 15 22 -7 13 7.7
14 Ócsa VSE Ócsa VSE 12 3 0 9 24 40 -16 9 8.6
15 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 12 2 2 8 20 37 -17 8 7.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 12 1 1 10 12 41 -29 4 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 7 6 0 0 13 1 12 18 5 4 0 0 5 0 5 12 12 10 0 0 18 1 17 30
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 12 7 1 2 18 12 6 22 12 7 1 2 18 12 6 22
3 Tököl VSK II. Dömsödi SE 6 3 1 0 9 3 6 10 6 3 1 1 7 5 2 10 12 6 2 1 16 8 8 20
4 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 6 2 1 3 5 4 1 7 6 4 0 2 8 7 1 12 12 6 1 5 13 11 2 19
5 Tököl VSK II. Örkény SE 5 2 0 3 6 6 0 6 7 4 0 1 13 5 8 12 12 6 0 4 19 11 8 18
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 2 0 2 3 4 -1 6 6 3 1 1 5 2 3 10 12 5 1 3 8 6 2 16
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 7 3 0 4 7 6 1 9 5 2 0 2 4 3 1 6 12 5 0 6 11 9 2 15
8 Tököl VSK II. Taksony SE II. 7 4 0 2 8 6 2 12 5 1 0 3 3 5 -2 2 12 5 0 5 11 11 0 14
9 Tököl VSK II. Üllő SE 7 3 1 2 12 9 3 10 5 1 0 4 8 6 2 3 12 4 1 6 20 15 5 13
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 0 3 6 9 -3 6 6 2 0 3 2 5 -3 6 12 4 0 6 8 14 -6 12
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 1 0 2 5 5 0 3 7 2 1 1 7 7 0 7 12 3 1 3 12 12 0 10
12 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 2 0 1 8 6 2 6 6 1 1 3 6 9 -3 4 12 3 1 4 14 15 -1 10
13 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 5 11 -6 6 5 1 0 3 8 10 -2 3 12 3 0 8 13 21 -8 9
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 8 1 2 3 6 8 -2 5 4 1 0 2 3 4 -1 3 12 2 2 5 9 12 -3 8
15 Tököl VSK II. Pereg SE 7 2 1 2 7 9 -2 7 5 0 1 3 2 8 -6 1 12 2 2 5 9 17 -8 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 5 1 14 -13 0 6 1 0 4 2 13 -11 3 12 1 0 9 3 27 -24 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 7 7 0 0 27 3 24 21 5 5 0 0 13 3 10 15 12 12 0 0 40 6 34 36
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 12 7 4 1 35 23 12 25 12 7 4 1 35 23 12 25
3 Tököl VSK II. Bugyi SE 6 4 0 2 10 8 2 12 6 3 1 2 10 7 3 10 12 7 1 4 20 15 5 22
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 7 6 0 1 22 13 9 18 5 1 1 3 4 12 -8 3 12 7 1 4 26 25 1 21
5 Tököl VSK II. Pereg SE 7 5 1 1 21 11 10 16 5 1 1 3 8 13 -5 4 12 6 2 4 29 24 5 20
6 Tököl VSK II. Dömsödi SE 6 3 2 1 13 6 7 11 6 2 2 2 9 11 -2 8 12 5 4 3 22 17 5 19
7 Tököl VSK II. Örkény SE 5 1 0 4 10 12 -2 3 7 5 0 2 25 14 11 15 12 6 0 6 35 26 9 18
8 Tököl VSK II. Üllő SE 7 4 2 1 21 17 4 14 5 1 0 4 12 11 1 3 12 5 2 5 33 28 5 17
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 7 3 2 2 13 11 2 11 5 2 0 3 13 16 -3 6 12 5 2 5 26 27 -1 17
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 5 2 0 3 13 10 3 6 7 3 1 3 17 13 4 10 12 5 1 6 30 23 7 16
11 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 6 2 0 4 10 15 -5 6 6 3 0 3 7 10 -3 9 12 5 0 7 17 25 -8 15
12 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 6 1 4 1 11 11 0 7 6 2 0 4 13 18 -5 6 12 3 4 5 24 29 -5 13
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 8 3 2 3 11 15 -4 11 4 0 2 2 4 7 -3 2 12 3 4 5 15 22 -7 13
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 7 2 0 5 11 23 -12 6 5 1 0 4 13 17 -4 3 12 3 0 9 24 40 -16 9
15 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 6 1 1 4 12 21 -9 4 6 1 1 4 8 16 -8 4 12 2 2 8 20 37 -17 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 6 0 0 6 6 21 -15 0 6 1 1 4 6 20 -14 4 12 1 1 10 12 41 -29 4
 
Alsónémedi SE
0 - 2---3 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1------2 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 2-1 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1----1 - 11 - 15 - 0---3 - 1
Felsőpakonyi KSE
--1 - 0----6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4--2 - 3-4 - 1----1 - 2-4 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 2-3 - 21 - 5----1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 4---
Pereg SE
---1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4---4 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4---
Taksony SE II.
3 - 0-----5 - 30 - 32 - 14 - 1--4 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2----1 - 22 - 4-1 - 3--1 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1--1 - 1-3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 2-
Üllő SE
2 - 1----3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
INFO
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 03. 17:00
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 10. 17:00
Alsónémedi SE

Ráckeve VAFC

2017. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Törökbálinti TC
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Sporttelep
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Halásztelek FC
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Tököl VSK II.
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Örkény SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 11. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllő SE
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Ráckeve VAFC
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Ráckeve VAFC
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 27. 17:00
Üllő SE Sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
INFO
Ráckeve VAFC
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
06. 02. 17:00
Ócsa VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
06. 10. 17:00
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol