Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2017.11.26 - 13:00

Alsónémedi, Alsónémedi SE Sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ASZÓDI CSABA, FEIGL GÁBOR
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
90'
45'

Gólok

KOVÁCS BENCE

4'

1 - 0

 

FARAGÓ ISTVÁN

15'

2 - 0

 

SZALAI JÓZSEF

81'

3 - 0

 

KOVÁCS BENCE

84'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 15 14 0 1 47 13 34 42 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 15 10 4 1 49 26 23 34 8.9
3 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 9 1 5 37 30 7 27 8.9 (-1 pont)
4 Bugyi SE Bugyi SE 15 8 1 6 27 23 4 25 8.8
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 8 0 7 30 29 1 24 8.7
6 Üllő SE Üllő SE 15 7 3 5 41 31 10 24 8.7
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 7 3 5 36 33 3 24 8.6
8 Örkény SE Örkény SE 15 7 2 6 45 33 12 23 8.5
9 Pereg SE Pereg SE 15 7 2 6 35 38 -3 23 8.5
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 15 6 1 8 34 33 1 19 8.4
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 15 5 4 6 26 25 1 19 8.3
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 15 4 4 7 29 35 -6 16 8.3
13 Diósdi TC Diósdi TC 15 3 5 7 18 31 -13 14 8.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 15 3 3 9 29 46 -17 12 8.1
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 15 3 0 12 27 50 -23 9 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 15 2 1 12 15 49 -34 7 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 6 0 0 15 3 12 18 7 5 0 1 6 2 4 15 15 11 0 1 21 5 16 33
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 15 10 1 2 26 13 13 31 15 10 1 2 26 13 13 31
3 Tököl VSK II. Örkény SE 7 3 1 3 9 8 1 10 8 5 0 1 15 6 9 15 15 8 1 4 24 14 10 25
4 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 7 2 1 3 5 4 1 7 8 5 0 3 11 9 2 15 15 7 1 6 16 13 3 22
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 5 0 3 10 10 0 15 6 2 0 3 6 5 1 5 15 7 0 6 16 15 1 20
6 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 1 1 9 4 5 10 8 3 1 2 9 8 1 10 15 6 2 3 18 12 6 20
7 Tököl VSK II. Üllő SE 8 4 1 2 14 9 5 13 7 2 0 4 10 6 4 6 15 6 1 6 24 15 9 19
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 3 0 4 8 7 1 9 7 3 1 2 7 4 3 10 15 6 1 6 15 11 4 19
9 Tököl VSK II. Bugyi SE 8 3 0 3 4 5 -1 9 7 3 1 1 7 4 3 10 15 6 1 4 11 9 2 19
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 8 3 0 3 10 11 -1 9 7 3 0 3 5 5 0 9 15 6 0 6 15 16 -1 18
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 7 2 0 3 6 7 -1 6 8 2 1 2 8 9 -1 7 15 4 1 5 14 16 -2 13
12 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 8 2 0 3 8 10 -2 6 7 2 1 3 9 10 -1 7 15 4 1 6 17 20 -3 13
13 Tököl VSK II. Pereg SE 9 2 1 4 8 16 -8 7 6 1 1 3 3 8 -5 4 15 3 2 7 11 24 -13 11
14 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 6 1 0 4 8 11 -3 3 15 3 0 11 14 26 -12 9
15 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 1 2 4 7 10 -3 5 6 1 0 4 3 7 -4 3 15 2 2 8 10 17 -7 8
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 8 1 0 6 2 17 -15 3 7 1 0 4 3 14 -11 3 15 2 0 10 5 31 -26 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 8 8 0 0 32 5 27 24 7 6 0 1 15 8 7 18 15 14 0 1 47 13 34 42
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 0 0 0 0 0 0 0 0 15 10 4 1 49 26 23 34 15 10 4 1 49 26 23 34
3 Tököl VSK II. Taksony SE II. 9 7 0 2 27 18 9 21 6 2 1 3 10 12 -2 6 15 9 1 5 37 30 7 27
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 8 5 0 3 15 11 4 15 7 3 1 3 12 12 0 10 15 8 1 6 27 23 4 25
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 8 4 0 4 18 17 1 12 7 4 0 3 12 12 0 12 15 8 0 7 30 29 1 24
6 Tököl VSK II. Üllő SE 8 5 2 1 25 17 8 17 7 2 1 4 16 14 2 7 15 7 3 5 41 31 10 24
7 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 8 4 2 2 15 12 3 14 7 3 1 3 21 21 0 10 15 7 3 5 36 33 3 24
8 Tököl VSK II. Örkény SE 7 2 1 4 17 16 1 7 8 5 1 2 28 17 11 16 15 7 2 6 45 33 12 23
9 Tököl VSK II. Pereg SE 9 5 1 3 24 23 1 16 6 2 1 3 11 15 -4 7 15 7 2 6 35 38 -3 23
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 7 3 0 4 16 15 1 9 8 3 1 4 18 18 0 10 15 6 1 8 34 33 1 19
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 7 3 2 2 15 9 6 11 8 2 2 4 11 16 -5 8 15 5 4 6 26 25 1 19
12 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 7 1 4 2 11 12 -1 7 8 3 0 5 18 23 -5 9 15 4 4 7 29 35 -6 16
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 9 3 3 3 14 18 -4 12 6 0 2 4 4 13 -9 2 15 3 5 7 18 31 -13 14
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 8 1 2 5 16 28 -12 5 7 2 1 4 13 18 -5 7 15 3 3 9 29 46 -17 12
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 6 1 0 5 13 20 -7 3 15 3 0 12 27 50 -23 9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 8 1 0 7 8 27 -19 3 7 1 1 5 7 22 -15 4 15 2 1 12 15 49 -34 7
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 2-1 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
-3 - 1---3 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 1-2 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1----1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0----6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 3-4 - 1----1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-----2 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4--1 - 74 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 2-2 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4-1 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 3-
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 0--1 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
---------------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 1-3 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 0-2 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 0--3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 3--

Meccsek

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő SE Sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
INFO
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
06. 03. 17:00
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 10. 17:00
Alsónémedi SE

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Halásztelek FC Sporttelep
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli Sporttelep
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyán Sporttelep
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi Sporttelep
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi SE Sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti Utánpótlás Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSK Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
2018. 03. 31.
Üllő SE Sportpálya
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Sporttelep
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sporttelep
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei városi sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
INFO
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi Sportpálya
Bugyi SE
06. 03. 17:00
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakony KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 10. 17:00
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol