Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2017.08.25 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIHANYI NORBERT, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

SKRIPEK KRISZTIÁN

 

0 - 2

49'

KÖBÖL KRISZTIÁN MILÁN
SCHEFFER BENCE

79'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 2 2 0 0 12 0 12 6 14.5
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 2 2 0 0 9 2 7 6 12
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 2 0 0 6 1 5 6 10
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 11.5
5 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 2 1 1 0 2 1 1 4 13.5
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 5 3 2 3 9
7 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 0 1 5 3 2 3 7
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 BMTE II. BMTE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 7.5
11 TF SE TF SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 10
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 1 1 4 5 -1 1 10
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3
14 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 1 6 -5 0 4
15 RAFC RAFC 2 0 0 2 2 10 -8 0 4
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 2 0 0 2 0 12 -12 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 II. KER. UFC UNIONE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 II. KER. UFC RAFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
14 II. KER. UFC TF SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 12 0 12 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
5 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 3 2 3
7 II. KER. UFC UNIONE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 II. KER. UFC TF SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 5 6 -1 1
12 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 5 -1 1
13 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
14 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 II. KER. UFC RAFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2----------
ASR-GÁZGYÁR
---------0 - 0-----
BMTE II.
-----------3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
------------1 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 2--------
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-----4 - 0---------
KELEN SC
-1 - 2-------------
PESTSZENTIMREI SK
-------------2 - 1-
RAFC
1 - 4--------------
REAC
----10 - 0----------
TESTVÉRISÉG SE
---------0 - 2-----
TF SE
--------------3 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2---
ÚJPEST FC. II.
--------6 - 1------
UNIONE FC
--4 - 1------------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2-----------

Meccsek

XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

2017. 11. 29. 20:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 29. 20:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 08. 25. 20:30
Goldball Park
2017. 08. 25. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 09. 22. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 29. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 29. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
UNIONE FC
2017. 10. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 10. 13. 20:30
Goldball Park
2017. 10. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 22. 14:30
Kelen SC
2017. 10. 22. 14:30
Kelen SC
KELEN SC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 11. 04. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 11. 10. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 10. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
REAC
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2018. 02. 23. 20:30
Goldball Park
2018. 02. 23. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
TF SE
2018. 03. 04. 16:00
Láng SK Sporttelep
2018. 03. 04. 16:00
Láng SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
RAFC
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 15. 20:00
Budafoki MTE Sporttelep
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 04. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 04. 07. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 04. 13. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 13. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
II. KER. UFC
2018. 04. 22. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 04. 27. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 27. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
KELEN SC
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
2018. 05. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK

FŐV. VÍZMŰVEK SK

2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 08. 25. 20:30
Goldball Park
2017. 08. 25. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 09. 02. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 09. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2017. 09. 09. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 16. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 09. 16. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
II. KER. UFC
2017. 09. 23. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 23. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 09. 30. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 09. 30. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
KELEN SC
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 20. 19:30
Budai II. László Stadion
2017. 10. 20. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 11. 11. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
2017. 11. 11. 13:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TF SE
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 04. 16:00
Láng SK Sporttelep
2018. 03. 04. 16:00
Láng SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 09. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 17. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 03. 17. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ELMARDT
UNIONE FC
2018. 04. 11. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 04. 11. 17:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
UNIONE FC
2018. 03. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 31. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 03. 31. 14:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 08. 16:30
Kelen SC
2018. 04. 08. 16:30
Kelen SC
KELEN SC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 28. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 04. 28. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
REAC
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2018. 05. 18. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 18. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol