Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 2. forduló

2017.08.26 - 17:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BODZAY ÁRON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVÁSZ LÁSZLÓ, MILAVECZ PÉTER
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

HORVÁTH KRISZTIÁN
VÉCSI GÁBOR

18'

1 - 1

 

 

1 - 2

83'

KALTENEKKER ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 2 2 0 0 12 0 12 6 14.5
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 2 2 0 0 9 2 7 6 12
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 2 0 0 6 1 5 6 10
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 2 2 0 0 4 1 3 6 11.5
5 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 2 1 1 0 2 1 1 4 13.5
6 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 5 3 2 3 9
7 UNIONE FC UNIONE FC 2 1 0 1 5 3 2 3 7
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 BMTE II. BMTE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 7.5
11 TF SE TF SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 10
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 1 1 4 5 -1 1 10
13 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3
14 KELEN SC KELEN SC 2 0 0 2 1 6 -5 0 4
15 RAFC RAFC 2 0 0 2 2 10 -8 0 4
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 2 0 0 2 0 12 -12 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 0 6 6
3 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
6 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 II. KER. UFC UNIONE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 II. KER. UFC RAFC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
14 II. KER. UFC TF SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
15 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 12 0 12 6
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
4 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
5 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 3 2 3
7 II. KER. UFC UNIONE FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 II. KER. UFC BMTE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 II. KER. UFC TF SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 5 6 -1 1
12 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 4 5 -1 1
13 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
14 II. KER. UFC KELEN SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
15 II. KER. UFC RAFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2----------
ASR-GÁZGYÁR
---------0 - 0-----
BMTE II.
-----------3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
------------1 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 2--------
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-----4 - 0---------
KELEN SC
-1 - 2-------------
PESTSZENTIMREI SK
-------------2 - 1-
RAFC
1 - 4--------------
REAC
----10 - 0----------
TESTVÉRISÉG SE
---------0 - 2-----
TF SE
--------------3 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2---
ÚJPEST FC. II.
--------6 - 1------
UNIONE FC
--4 - 1------------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2-----------

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
II. KER. UFC
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 23. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 05. 23. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TF SE
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
REAC
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 11. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 11. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
II. KER. UFC
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TF SE
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->