Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2017.09.16 - 16:00

Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
GÁL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÉKEI ANDOR, TÓTH ATTILA
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

HORVÁTH KRISZTIÁN
ERDEI PÉTER

74'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 5 4 1 0 17 0 17 13 9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 5 4 1 0 12 2 10 13 10.8
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 5 3 1 1 10 4 6 10 7.8
4 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 5 2 2 1 8 6 2 8 8.2
5 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 7 7 0 8 7.8
6 UNIONE FC UNIONE FC 5 2 1 2 9 6 3 7 9.6
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 5 2 1 2 9 9 0 7 9.2
8 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 5 2 1 2 8 9 -1 7 9
9 BMTE II. BMTE II. 5 2 1 2 11 13 -2 7 9
10 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 5 2 1 2 6 10 -4 7 6.6
11 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 11 10 1 6 8.6
12 RAFC RAFC 5 2 0 3 5 13 -8 6 8.4
13 KELEN SC KELEN SC 5 1 2 2 4 8 -4 5 5.4
14 II. KER. UFC II. KER. UFC 5 1 1 3 5 17 -12 4 7.4
15 TF SE TF SE 5 0 2 3 7 10 -3 2 9.6
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 5 0 1 4 6 11 -5 1 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 3 2 1 0 6 0 6 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 8 0 8 11
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 3 2 1 0 4 1 3 7 2 1 1 0 3 2 1 4 5 3 2 0 7 3 4 11
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 2 1 1 0 5 0 5 4 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 3 0 6 0 6 9
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 5 2 3 9
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 2 0 2 3 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 2 1 2 4 3 1 7
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 3 1 1 1 2 1 1 4 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 3 2 1 7
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 3 1 0 2 1 2 -1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 5 2 1 2 3 3 0 7
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 4 0 4 3 1 7
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 2 0 3 2 6 -4 6
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 2 0 4 3 1 5 5 1 3 1 4 4 0 6
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 1 0 1 1 2 -1 3 5 1 2 2 2 4 -2 5
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 2 1 0 1 1 1 0 3 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 1 2 2 2 4 -2 5
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 2 2 2 4 -2 5
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 0 1 0 5 -5 0 5 1 2 2 1 7 -6 5
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 3 1 0 2 2 3 -1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 0 4 2 6 -4 3
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK REAC 3 2 1 0 14 0 14 7 2 2 0 0 3 0 3 6 5 4 1 0 17 0 17 13
2 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJPEST FC. II. 2 1 1 0 6 1 5 4 3 3 0 0 6 1 5 9 5 4 1 0 12 2 10 13
3 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 2 1 0 1 4 1 3 3 3 2 1 0 6 3 3 7 5 3 1 1 10 4 6 10
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK PESTSZENTIMREI SK 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 1 0 3 1 2 4 5 2 2 1 8 6 2 8
5 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TESTVÉRISÉG SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 2 1 0 4 2 2 7 5 2 2 1 7 7 0 8
6 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK UNIONE FC 2 2 0 0 7 2 5 6 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 2 1 2 9 6 3 7
7 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1 1 0 0 3 2 1 3 4 1 1 2 6 7 -1 4 5 2 1 2 9 9 0 7
8 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK FŐV. VÍZMŰVEK SK 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 1 2 8 9 -1 7
9 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK BMTE II. 3 2 0 1 7 6 1 6 2 0 1 1 4 7 -3 1 5 2 1 2 11 13 -2 7
10 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK ASR-GÁZGYÁR 3 1 1 1 4 5 -1 4 2 1 0 1 2 5 -3 3 5 2 1 2 6 10 -4 7
11 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 5 2 0 3 11 10 1 6
12 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK RAFC 4 2 0 2 4 7 -3 6 1 0 0 1 1 6 -5 0 5 2 0 3 5 13 -8 6
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK KELEN SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 2 5 -3 4 5 1 2 2 4 8 -4 5
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK II. KER. UFC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 1 2 3 14 -11 1 5 1 1 3 5 17 -12 4
15 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK TF SE 3 0 2 1 4 5 -1 2 2 0 0 2 3 5 -2 0 5 0 2 3 7 10 -3 2
16 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 5 8 -3 1 5 0 1 4 6 11 -5 1
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
----1 - 2-------0 - 2-4 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3----0 - 0-----
BMTE II.
---3 - 2-1 - 2-----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
---1 - 1-------3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 2---2 - 1----
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-----4 - 0--0 - 1------
KELEN SC
-1 - 2----1 - 1--------
PESTSZENTIMREI SK
-----1 - 1---2 - 3---2 - 1-
RAFC
1 - 4----------1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
-4 - 0--10 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 3------0 - 2-----
TF SE
----------0 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-----------3 - 2---
ÚJPEST FC. II.
--------6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1-----------
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2---------0 - 1-

Meccsek

PESTSZENTIMREI SK

2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
UNIONE FC
2017. 08. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 08. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 09. 10. 16:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 30. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
REAC
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
TF SE
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
2017. 12. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 24. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 02. 24. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 02. 24. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 03. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 03. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
II. KER. UFC
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 18. 11:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ELMARDT
KELEN SC
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 18. 18:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
KELEN SC
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 04. 07. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 27. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 27. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 05. 12. 15:00
RTK Sporttelep
2018. 05. 12. 15:00
RTK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 25. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE

IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.

2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 08. 19. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
KELEN SC
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 09. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
REAC
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 09. 30. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 11. 11. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 11. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
II. KER. UFC
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
TESTVÉRISÉG SE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 02. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2018. 03. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
PESTSZENTIMREI SK
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 07. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TF SE
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 05. 13. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
UNIONE FC
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 06. 01. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
TESTVÉRISÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->