Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 11. forduló

2017.10.28 - 10:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
FODOR BENCE JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FILEP ZSOLT, KISPÁL MÁRK
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

SZŰCS KRISTÓF

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

16'

BALOG GYULA
NÉMETH KRISTÓF DÁNIEL

20'

2 - 1

 

FILIPOVIC MARKO

86'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 11 9 2 0 44 5 39 29 9.3
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 11 8 3 0 28 8 20 27 8.4
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 11 7 3 1 24 10 14 24 8.5
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 11 7 1 3 16 14 2 22 7.8
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 11 6 1 4 21 19 2 19 8.3
6 KELEN SC KELEN SC 11 5 4 2 18 14 4 19 8.5
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 11 5 3 3 22 15 7 18 9.1
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 11 5 1 5 21 21 0 16 9.8
9 UNIONE FC UNIONE FC 11 4 2 5 23 22 1 14 10.3
10 RAFC RAFC 11 4 1 6 14 26 -12 13 6.7
11 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 11 3 3 5 17 22 -5 12 7.4
12 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 11 3 2 6 17 21 -4 11 8.2
13 BMTE II. BMTE II. 11 3 2 6 17 29 -12 11 7.8
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 11 1 1 9 18 32 -14 4 8.4
15 II. KER. UFC II. KER. UFC 11 1 1 9 10 41 -31 4 9.2
16 TF SE TF SE 11 0 4 7 14 25 -11 4 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TF SE ÚJPEST FC. II. 5 4 1 0 11 1 10 13 6 4 2 0 7 0 7 14 11 8 3 0 18 1 17 27
2 TF SE REAC 6 4 2 0 10 0 10 14 5 3 1 1 5 1 4 10 11 7 3 1 15 1 14 24
3 TF SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 5 3 1 1 4 1 3 10 6 2 4 0 8 3 5 10 11 5 5 1 12 4 8 20
4 TF SE ASR-GÁZGYÁR 6 2 3 1 6 3 3 9 5 2 1 2 3 4 -1 7 11 4 4 3 9 7 2 16
5 TF SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 1 5 0 4 3 1 8 5 2 2 1 3 3 0 8 11 3 7 1 7 6 1 16
6 TF SE PESTSZENTIMREI SK 6 2 2 2 5 3 2 8 5 2 1 2 4 4 0 7 11 4 3 4 9 7 2 15
7 TF SE BMTE II. 6 3 1 2 6 4 2 10 5 1 2 2 5 7 -2 5 11 4 3 4 11 11 0 15
8 TF SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 2 1 3 4 5 -1 7 5 2 2 1 3 2 1 8 11 4 3 4 7 7 0 15
9 TF SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 2 2 0 6 2 4 8 7 1 2 4 3 6 -3 5 11 3 4 4 9 8 1 13
10 TF SE KELEN SC 5 3 1 1 4 2 2 10 6 0 3 3 3 7 -4 3 11 3 4 4 7 9 -2 13
11 TF SE TESTVÉRISÉG SE 5 1 0 4 2 8 -6 3 6 2 4 0 4 2 2 10 11 3 4 4 6 10 -4 13
12 TF SE XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 5 0 3 2 3 8 -5 3 6 2 3 1 8 7 1 9 11 2 6 3 11 15 -4 12
13 TF SE II. KER. UFC 5 2 0 3 4 6 -2 6 6 1 1 4 1 10 -9 4 11 3 1 7 5 16 -11 10
14 TF SE TF SE 6 2 2 2 6 6 0 8 5 0 1 4 2 9 -7 1 11 2 3 6 8 15 -7 9
15 TF SE UNIONE FC 5 0 3 2 3 6 -3 3 6 1 2 3 4 6 -2 5 11 1 5 5 7 12 -5 8
16 TF SE RAFC 7 1 4 2 2 5 -3 7 4 0 0 4 0 9 -9 0 11 1 4 6 2 14 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TF SE REAC 6 5 1 0 32 2 30 16 5 4 1 0 12 3 9 13 11 9 2 0 44 5 39 29
2 TF SE ÚJPEST FC. II. 5 3 2 0 13 4 9 11 6 5 1 0 15 4 11 16 11 8 3 0 28 8 20 27
3 TF SE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 5 3 1 1 9 3 6 10 6 4 2 0 15 7 8 14 11 7 3 1 24 10 14 24
4 TF SE ASR-GÁZGYÁR 6 4 1 1 11 6 5 13 5 3 0 2 5 8 -3 9 11 7 1 3 16 14 2 22
5 TF SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 3 1 2 11 8 3 10 5 3 0 2 10 11 -1 9 11 6 1 4 21 19 2 19
6 TF SE KELEN SC 5 3 1 1 11 5 6 10 6 2 3 1 7 9 -2 9 11 5 4 2 18 14 4 19
7 TF SE TESTVÉRISÉG SE 5 1 2 2 10 10 0 5 6 4 1 1 12 5 7 13 11 5 3 3 22 15 7 18
8 TF SE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 4 3 0 1 11 6 5 9 7 2 1 4 10 15 -5 7 11 5 1 5 21 21 0 16
9 TF SE UNIONE FC 5 2 0 3 9 14 -5 6 6 2 2 2 14 8 6 8 11 4 2 5 23 22 1 14
10 TF SE RAFC 7 3 1 3 7 12 -5 10 4 1 0 3 7 14 -7 3 11 4 1 6 14 26 -12 13
11 TF SE FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 2 2 2 11 10 1 8 5 1 1 3 6 12 -6 4 11 3 3 5 17 22 -5 12
12 TF SE PESTSZENTIMREI SK 6 2 1 3 10 12 -2 7 5 1 1 3 7 9 -2 4 11 3 2 6 17 21 -4 11
13 TF SE BMTE II. 6 3 0 3 10 10 0 9 5 0 2 3 7 19 -12 2 11 3 2 6 17 29 -12 11
14 TF SE XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 5 0 0 5 7 16 -9 0 6 1 1 4 11 16 -5 4 11 1 1 9 18 32 -14 4
15 TF SE II. KER. UFC 5 1 0 4 6 18 -12 3 6 0 1 5 4 23 -19 1 11 1 1 9 10 41 -31 4
16 TF SE TF SE 6 0 4 2 9 11 -2 4 5 0 0 5 5 14 -9 0 11 0 4 7 14 25 -11 4
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---2 - 01 - 2------3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 03 - 0-0 - 03 - 1----
BMTE II.
0 - 10 - 1-3 - 2-1 - 23 - 2----3 - 2---
FŐV. VÍZMŰVEK SK
-0 - 1-1 - 1-2 - 24 - 2----3 - 11 - 3--
II. KER. UFC
------0 - 21 - 4--2 - 1--0 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 03 - 1-4 - 0--0 - 1---1 - 1--
KELEN SC
-1 - 2----1 - 14 - 2--3 - 0---2 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2----1 - 1--1 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 4----1 - 1--0 - 32 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 0-0 - 0--------
TESTVÉRISÉG SE
--3 - 32 - 2-----0 - 2-4 - 01 - 3--
TF SE
--2 - 2--1 - 2---2 - 20 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
----4 - 0-1 - 2----3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
-3 - 1--3 - 1-1 - 1-6 - 1---0 - 0--
UNIONE FC
--4 - 13 - 1------0 - 4-1 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
---1 - 2-2 - 6----1 - 3--0 - 13 - 4

Meccsek

ÚJPEST FC. II.

2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 08. 19. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
2017. 09. 08. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 16. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 23. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 09. 23. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 09. 30. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
II. KER. UFC
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
KELEN SC
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 21. 14:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
2017. 11. 04. 13:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 11. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 11. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TF SE
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 02. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 14. 19:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 31. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 04. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 12. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
REAC
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 01. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ÚJPEST FC. II.

ASR-GÁZGYÁR

2017. 08. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 08. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG SE
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2017. 08. 27. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 16. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 23. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SK
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 07. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
TF SE
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 28. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 04. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 11. 04. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2017. 11. 10. 19:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 21. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 21. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ASR-GÁZGYÁR
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 25. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 02. 25. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 03. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 03. 03. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
KELEN SC
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 03. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
REAC
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 03. 31. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 13. 20:45
Budafoki MTE Sporttelep
TF SE
ASR-GÁZGYÁR
2018. 04. 22. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE Sporttelep
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 11. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 21. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 05. 26. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 05. 26. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
UNIONE FC
2018. 06. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 06. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
II. KER. UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->