Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport 8. forduló

2017.10.14 - 14:00

Kistarcsa, Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Közép-csoport

Játékvezető
BÍBER JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIRANKÓ FERENC, SZIEBIG NIKOLETTA
Kistarcsai VSC
Zsámboki SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

22'

ACSAI MARTIN
MÁTYÁS TAMÁS

31'

1 - 1

 

SZŐKE RÓBERT

91'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dány KSK Dány KSK 7 5 1 1 21 6 15 16 6.1
2 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 7 5 1 1 24 10 14 16 5.1
3 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 7 4 2 1 21 10 11 14 6.7
4 Ecser SE Ecser SE 6 3 3 0 14 6 8 12 5.3
5 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 7 3 2 2 21 16 5 11 5
6 Zsámboki SE Zsámboki SE 6 2 1 3 10 11 -1 7 5
7 Felsőpakonyi KSE II. Felsőpakonyi KSE II. 8 2 0 6 16 29 -13 6 5
8 Vácszentlászló SE Vácszentlászló SE 6 1 1 4 17 25 -8 4 6.2
9 Mendei LSE Mendei LSE 6 1 1 4 7 25 -18 4 4.8
10 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 6 1 0 5 12 25 -13 3 4.3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 2 1 0 4 2 2 7 3 2 1 0 6 0 6 7 6 4 2 0 10 2 8 14
2 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 1 1 7 6 1 10 7 4 2 1 9 7 2 14
3 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 3 1 1 8 3 5 10 2 0 2 0 1 1 0 2 7 3 3 1 9 4 5 12
4 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 2 2 1 5 3 2 8 2 1 0 1 4 1 3 3 7 3 2 2 9 4 5 11
5 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 2 1 1 5 2 3 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 3 2 6 4 2 9
6 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 2 1 1 5 3 2 7 6 2 2 2 6 6 0 8
7 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 1 1 3 2 4 -2 4 8 2 1 5 5 9 -4 7
8 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 0 3 3 11 -8 3 6 2 1 3 5 11 -6 7
9 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 0 2 4 4 0 3 6 2 0 4 9 10 -1 6
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 4 0 0 4 0 10 -10 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 1 0 5 2 13 -11 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Üllő SE II. (Kizárva) Dány KSK 5 4 1 0 16 4 12 13 2 1 0 1 5 2 3 3 7 5 1 1 21 6 15 16
2 Üllő SE II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 5 0 0 23 8 15 15 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 5 1 1 24 10 14 16
3 Üllő SE II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 4 3 1 0 12 4 8 10 3 1 1 1 9 6 3 4 7 4 2 1 21 10 11 14
4 Üllő SE II. (Kizárva) Ecser SE 3 1 2 0 6 4 2 5 3 2 1 0 8 2 6 7 6 3 3 0 14 6 8 12
5 Üllő SE II. (Kizárva) Gyáli BKSE 2 1 1 0 5 3 2 4 5 2 1 2 16 13 3 7 7 3 2 2 21 16 5 11
6 Üllő SE II. (Kizárva) Zsámboki SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 2 0 2 8 7 1 6 6 2 1 3 10 11 -1 7
7 Üllő SE II. (Kizárva) Felsőpakonyi KSE II. 3 1 0 2 9 7 2 3 5 1 0 4 7 22 -15 3 8 2 0 6 16 29 -13 6
8 Üllő SE II. (Kizárva) Vácszentlászló SE 3 1 0 2 9 14 -5 3 3 0 1 2 8 11 -3 1 6 1 1 4 17 25 -8 4
9 Üllő SE II. (Kizárva) Mendei LSE 4 1 0 3 5 16 -11 3 2 0 1 1 2 9 -7 1 6 1 1 4 7 25 -18 4
10 Üllő SE II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 2 1 0 1 6 6 0 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 6 1 0 5 12 25 -13 3
11 Üllő SE II. (Kizárva) Üllő SE II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Dány KSK
-6 - 02 - 2-2 - 1-2 - 1---4 - 0
Ecser SE
2 - 0---0 - 0----4 - 4-
Felsőpakonyi KSE II.
-1 - 31 - 4--7 - 0-----
Gyáli BKSE
-0 - 0----5 - 3----
Kerepesi SBE
-----------
Kistarcsai VSC
--6 - 14 - 2--6 - 05 - 4--2 - 1
Mendei LSE
0 - 51 - 5-------4 - 30 - 3
Mogyoród FC II.
--6 - 2----0 - 4---
UFC Gyömrő II.
--3 - 14 - 0--2 - 2--3 - 1-
Üllő SE II.
-----------
Vácszentlászló SE
---2 - 8---6 - 2--1 - 4
Zsámboki SE
--1 - 3-----1 - 1--

Meccsek

Kistarcsai VSC

2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Kistarcsai VSC
2017. 09. 09. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 09. 09. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 09. 16. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 09. 16. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
UFC Gyömrő II.
2017. 09. 23. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 09. 23. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Gyáli BKSE
2017. 09. 30. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 09. 30. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Mogyoród FC II.
2017. 10. 08. 15:00
Ecseri sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Kistarcsai VSC
2017. 10. 14. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 10. 14. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Zsámboki SE
2017. 10. 22. 13:30
Mendei sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Mendei sportpálya
Mendei LSE
Kistarcsai VSC
2017. 11. 05. 13:30
Vácszentlászló SE Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Vácszentlászló SE Sporttelep
Vácszentlászló SE
Kistarcsai VSC
2018. 03. 31. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 03. 31. 15:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Dány KSK
2018. 04. 08. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Kistarcsai VSC
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Kistarcsai VSC
2018. 04. 22. 11:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2018. 04. 22. 11:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Kistarcsai VSC
2018. 05. 30. 20:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2018. 05. 30. 20:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Kistarcsai VSC
2018. 05. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 05. 05. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Ecser SE
2018. 05. 12. 16:30
Zsámboki sportpálya
2018. 05. 12. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Kistarcsai VSC
2018. 05. 19. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 05. 19. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Mendei LSE
2018. 06. 02. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2018. 06. 02. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Vácszentlászló SE

Zsámboki SE

2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
UFC Gyömrő II.
2017. 09. 03. 16:30
Mendei sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Mendei sportpálya
Mendei LSE
Zsámboki SE
2017. 09. 17. 16:00
Vácszentlászló SE Sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Vácszentlászló SE Sporttelep
Vácszentlászló SE
Zsámboki SE
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Zsámboki SE
2017. 10. 07. 15:00
Zsámboki sportpálya
2017. 10. 07. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Felsőpakonyi KSE II.
2017. 10. 14. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2017. 10. 14. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Zsámboki SE
2017. 10. 21. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 10. 21. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Zsámboki SE
2017. 10. 29. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2017. 10. 29. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Zsámboki SE
2017. 11. 04. 13:30
Zsámboki sportpálya
2017. 11. 04. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Ecser SE
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Gyömrő Városi Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Zsámboki SE
2018. 03. 31.
Zsámboki sportpálya
2018. 03. 31.
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Mendei LSE
2018. 04. 14. 16:00
Zsámboki sportpálya
2018. 04. 14. 16:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Vácszentlászló SE
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki sportpálya
2018. 04. 28. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Dány KSK
2018. 05. 06. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE II.
Zsámboki SE
2018. 05. 12. 16:30
Zsámboki sportpálya
2018. 05. 12. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Kistarcsai VSC
2018. 05. 20. 17:00
Zsámboki sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Gyáli BKSE
2018. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
2018. 05. 26. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Mogyoród FC II.
2018. 06. 02. 17:00
Ecseri sportpálya
2018. 06. 02. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Zsámboki SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom