Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 7. forduló

2017.10.15 - 11:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
KOVÁCS MÁRK JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOMOKI ZOLTÁN, SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
90'
45'

Gólok

MIKLÓS GERGŐ

26'

1 - 0

 

STELCZ ÁDÁM

44'

2 - 0

 

 

2 - 1

48'

REMPORT CSABA

 

2 - 2

57'

KUKURTA LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 7 7 0 0 37 4 33 21 9.1
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 6 6 0 0 36 8 28 18 8.7
3 PALOTA SE PALOTA SE 6 4 2 0 18 6 12 14 8
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 7 4 1 2 27 14 13 13 6.6
5 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 7 4 1 2 21 13 8 13 8.1
6 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 6 3 0 3 14 14 0 9 6.8
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 6 3 0 3 16 17 -1 9 7.2
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 7 2 0 5 10 16 -6 6 5.1
9 SIKETEK SC SIKETEK SC 7 2 0 5 13 21 -8 6 7.3
10 RÓNA SC RÓNA SC 7 2 0 5 16 32 -16 6 5.6
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 6 1 1 4 14 23 -9 4 5.8
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 6 1 1 4 12 30 -18 4 6.2
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 6 0 0 6 4 40 -36 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 4 4 0 0 20 1 19 12 2 2 0 0 4 2 2 6 6 6 0 0 24 3 21 18
2 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 4 3 1 0 13 1 12 10 3 1 1 1 4 1 3 4 7 4 2 1 17 2 15 14
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 1 1 1 2 1 1 4 4 3 0 1 9 3 6 9 7 4 1 2 11 4 7 13
4 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 3 2 1 0 4 1 3 7 3 1 2 0 3 2 1 5 6 3 3 0 7 3 4 12
5 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 2 0 5 2 3 8 6 3 2 1 7 4 3 11
6 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 2 1 1 4 3 1 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 7 6 1 11
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 4 1 2 1 4 7 -3 5 2 1 1 0 2 1 1 4 6 2 3 1 6 8 -2 9
8 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 3 2 0 1 5 6 -1 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 2 0 4 7 14 -7 6
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 3 1 1 1 4 7 -3 4 4 0 2 2 3 9 -6 2 7 1 3 3 7 16 -9 6
10 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 3 0 1 2 1 4 -3 1 4 1 1 2 5 4 1 4 7 1 2 4 6 8 -2 5
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 1 0 2 4 12 -8 3 6 1 1 4 6 16 -10 4
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 3 0 2 1 4 5 -1 2 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 0 3 4 6 10 -4 3
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 0 1 2 1 13 -12 1 6 0 2 4 1 18 -17 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 4 4 0 0 28 3 25 12 3 3 0 0 9 1 8 9 7 7 0 0 37 4 33 21
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 4 4 0 0 30 5 25 12 2 2 0 0 6 3 3 6 6 6 0 0 36 8 28 18
3 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 3 3 0 0 12 2 10 9 3 1 2 0 6 4 2 5 6 4 2 0 18 6 12 14
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 3 2 1 0 12 3 9 7 4 2 0 2 15 11 4 6 7 4 1 2 27 14 13 13
5 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 4 3 0 1 14 8 6 9 3 1 1 1 7 5 2 4 7 4 1 2 21 13 8 13
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 10 10 0 6 6 3 0 3 14 14 0 9
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 4 2 0 2 12 13 -1 6 2 1 0 1 4 4 0 3 6 3 0 3 16 17 -1 9
8 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 3 1 0 2 3 5 -2 3 4 1 0 3 7 11 -4 3 7 2 0 5 10 16 -6 6
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 3 1 0 2 8 10 -2 3 4 1 0 3 5 11 -6 3 7 2 0 5 13 21 -8 6
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 3 1 0 2 9 10 -1 3 4 1 0 3 7 22 -15 3 7 2 0 5 16 32 -16 6
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 3 0 1 2 4 7 -3 1 3 1 0 2 10 16 -6 3 6 1 1 4 14 23 -9 4
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 3 1 1 1 7 10 -3 4 3 0 0 3 5 20 -15 0 6 1 1 4 12 30 -18 4
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 0 0 3 3 26 -23 0 6 0 0 6 4 40 -36 0
 
2011 CHAMPION FC
2 - 2---------2 - 13 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 3---2 - 1--7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 2----5 - 0
CSHC 94 FC II.
--1 - 7-5 - 3---5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
--1 - 3----1 - 1----2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
-----0 - 6----1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
--4 - 2--11 - 18 - 1-7 - 1----
PALOTA SE
----------5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4---
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1---3 - 12 - 0-
SIKETEK SC
-3 - 2-2 - 4-----3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 3-2 - 0---1 - 2-----
ULC VASLÓ
-------2 - 4----2 - 0

Meccsek

2011 CHAMPION FC

2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
SIKETEK SC
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 09:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 03. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
PALOTA SE
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RUG-6 FC
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 28. 17:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
2018. 05. 13. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
LURKÓ SE
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
2011 CHAMPION FC
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom