Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 11. forduló

2017.11.10 - 20:30

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
GAJZÁGÓ IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GAJZÁGÓ IMRE, TÓTH CSABA
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

REMPORT CSABA

 

0 - 2

16'

PÁPAI KRISZTIÁN

 

0 - 3

37'

MAJOR JÁNOS
KOVÁCS JÓZSEF

40'

1 - 3

 

 

1 - 4

50'

ZSEBE TAMÁS
KOVÁCS JÓZSEF

69'

2 - 4

 

 

2 - 5

79'

KISS NÁNDOR KRISZTIÁN

 

2 - 6

81'

KUKURTA LÁSZLÓ
PÁNCSICS MÁTÉ

82'

3 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 11 9 0 2 46 11 35 27 7.7
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 10 9 0 1 46 12 34 27 7.9
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 11 7 2 2 38 19 19 23 7.2
4 PALOTA SE PALOTA SE 10 6 3 1 29 13 16 21 7.2
5 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 10 6 1 3 35 19 16 19 7.4
6 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 10 5 0 5 29 32 -3 15 7.3
7 RÓNA SC RÓNA SC 10 4 1 5 24 36 -12 13 6.3
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 10 4 0 6 17 19 -2 12 6.5
9 GAMMA LSE GAMMA LSE 10 3 2 5 22 32 -10 11 6.7
10 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 10 3 1 6 21 32 -11 10 6.3
11 SIKETEK SC SIKETEK SC 10 2 1 7 19 31 -12 7 6.7
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 10 1 1 8 20 46 -26 4 6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 10 1 0 9 17 61 -44 3 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 6 6 0 0 24 2 22 18 4 2 1 1 4 3 1 7 10 8 1 1 28 5 23 25
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 6 4 1 1 9 3 6 13 5 3 1 1 8 5 3 10 11 7 2 2 17 8 9 23
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 6 5 1 0 17 1 16 16 5 1 1 3 4 3 1 4 11 6 2 3 21 4 17 20
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 4 1 2 1 3 2 1 5 6 4 0 2 12 5 7 12 10 5 2 3 15 7 8 17
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 5 2 2 1 5 3 2 8 5 2 2 1 5 3 2 8 10 4 4 2 10 6 4 16
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 6 3 2 1 9 10 -1 11 4 1 2 1 2 5 -3 5 10 4 4 2 11 15 -4 16
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 4 2 0 2 5 5 0 6 6 2 2 2 5 6 -1 8 10 4 2 4 10 11 -1 14
8 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 5 1 1 3 2 6 -4 4 5 2 1 2 7 5 2 7 10 3 2 5 9 11 -2 11
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 4 2 1 1 5 7 -2 7 6 0 4 2 5 11 -6 4 10 2 5 3 10 18 -8 11
10 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 5 1 2 2 4 5 -1 5 5 1 0 4 6 16 -10 3 10 2 2 6 10 21 -11 8
11 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 5 1 1 3 3 8 -5 4 5 1 1 3 5 17 -12 4 10 2 2 6 8 25 -17 8
12 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 5 1 3 1 7 7 0 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 10 1 4 5 9 14 -5 7
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 5 2 0 3 7 11 -4 6 5 0 0 5 5 14 -9 0 10 2 0 8 12 25 -13 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 6 6 0 0 37 6 31 18 5 3 0 2 9 5 4 9 11 9 0 2 46 11 35 27
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 6 6 0 0 37 6 31 18 4 3 0 1 9 6 3 9 10 9 0 1 46 12 34 27
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 6 5 0 1 23 9 14 15 5 2 2 1 15 10 5 8 11 7 2 2 38 19 19 23
4 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 5 4 1 0 17 4 13 13 5 2 2 1 12 9 3 8 10 6 3 1 29 13 16 21
5 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 4 2 1 1 13 5 8 7 6 4 0 2 22 14 8 12 10 6 1 3 35 19 16 19
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 6 4 0 2 24 19 5 12 4 1 0 3 5 13 -8 3 10 5 0 5 29 32 -3 15
7 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 4 2 0 2 12 10 2 6 6 2 1 3 12 26 -14 7 10 4 1 5 24 36 -12 13
8 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 2 0 3 11 12 -1 6 10 4 0 6 17 19 -2 12
9 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 5 1 2 2 8 10 -2 5 5 2 0 3 14 22 -8 6 10 3 2 5 22 32 -10 11
10 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 4 1 1 2 10 13 -3 4 6 2 0 4 11 19 -8 6 10 3 1 6 21 32 -11 10
11 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 5 1 0 4 11 17 -6 3 5 1 1 3 8 14 -6 4 10 2 1 7 19 31 -12 7
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 5 1 1 3 12 19 -7 4 5 0 0 5 8 27 -19 0 10 1 1 8 20 46 -26 4
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 5 0 0 5 5 23 -18 0 5 1 0 4 12 38 -26 3 10 1 0 9 17 61 -44 3
 
2011 CHAMPION FC
2 - 2----3 - 5-2 - 4--2 - 13 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1--2 - 13 - 0-7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 21 - 2---5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
--1 - 3----1 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
--3 - 5--0 - 6----1 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 2--11 - 18 - 1-7 - 13 - 0---
PALOTA SE
-2 - 2-3 - 0------5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4--3 - 0
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1-3 - 2-3 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
-3 - 2-2 - 4-3 - 4-0 - 3-3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 2-----
ULC VASLÓ
-3 - 6-----2 - 4---3 - 32 - 0

Meccsek

ULC VASLÓ

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
LURKÓ SE
2017. 09. 17. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
ULC VASLÓ
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
TABÁNI LC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
SIKETEK SC
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 06. 30.
2018. 06. 30.
LURKÓ SE
ULC VASLÓ
2018. 03. 23. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 23. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
ULC VASLÓ
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
ULC VASLÓ
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RUG-6 FC
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
2011 CHAMPION FC
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
ULC VASLÓ

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom