Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 12. forduló

2017.11.18 - 18:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
BARANYI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GUTYÁN KRISZTIÁN ÁDÁM, LANTOS TAMÁS
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
90'
45'

Gólok

ZSEBE TAMÁS

8'

1 - 0

 

MAJOR JÁNOS

35'

2 - 0

 

REMPORT CSABA

65'

3 - 0

 

 

3 - 1

70'

SZABÓ VIKTOR
REMPORT CSABA

73'

4 - 1

 

 

4 - 2

73'

BERTA NORBERT GÁBOR

 

4 - 3

82'

BERTA NORBERT GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 11 10 0 1 50 13 37 30 7.7
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 11 9 0 2 46 11 35 27 7.7
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 8 2 2 42 22 20 26 7.3
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 11 7 1 3 43 19 24 22 7.7
5 PALOTA SE PALOTA SE 11 6 3 2 32 17 15 21 7.7
6 RÓNA SC RÓNA SC 11 5 1 5 27 37 -10 16 6.6
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 11 5 0 6 30 36 -6 15 6.9
8 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 11 4 1 6 25 33 -8 13 6.9
9 TABÁNI LC TABÁNI LC 11 4 0 7 18 22 -4 12 6.5
10 GAMMA LSE GAMMA LSE 11 3 2 6 25 36 -11 11 6.2
11 SIKETEK SC SIKETEK SC 11 2 1 8 19 39 -20 7 6.5
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 11 2 0 9 21 64 -43 6 6.6
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 11 1 1 9 21 50 -29 4 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 7 7 0 0 26 2 24 21 4 2 1 1 4 3 1 7 11 9 1 1 30 5 25 28
2 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 7 5 1 1 11 3 8 16 5 3 1 1 8 5 3 10 12 8 2 2 19 8 11 26
3 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 6 5 1 0 17 1 16 16 5 1 1 3 4 3 1 4 11 6 2 3 21 4 17 20
4 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 4 1 2 1 3 2 1 5 7 5 0 2 16 5 11 15 11 6 2 3 19 7 12 20
5 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 4 2 0 2 5 5 0 6 7 3 2 2 9 6 3 11 11 5 2 4 14 11 3 17
6 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 6 2 2 2 6 6 0 8 5 2 2 1 5 3 2 8 11 4 4 3 11 9 2 16
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 3 2 1 9 10 -1 11 5 1 2 2 2 7 -5 5 11 4 4 3 11 17 -6 16
8 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 5 3 1 1 6 7 -1 10 6 0 4 2 5 11 -6 4 11 3 5 3 11 18 -7 14
9 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 5 1 1 3 2 6 -4 4 6 2 1 3 7 6 1 7 11 3 2 6 9 12 -3 11
10 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 5 1 1 3 3 8 -5 4 6 2 1 3 8 18 -10 7 11 3 2 6 11 26 -15 11
11 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 5 1 2 2 4 5 -1 5 6 1 0 5 6 18 -12 3 11 2 2 7 10 23 -13 8
12 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 6 1 3 2 7 11 -4 6 5 0 1 4 2 7 -5 1 11 1 4 6 9 18 -9 7
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 6 2 0 4 7 15 -8 6 5 0 0 5 5 14 -9 0 11 2 0 9 12 29 -17 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 7 7 0 0 41 7 34 21 4 3 0 1 9 6 3 9 11 10 0 1 50 13 37 30
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 6 6 0 0 37 6 31 18 5 3 0 2 9 5 4 9 11 9 0 2 46 11 35 27
3 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 7 6 0 1 27 12 15 18 5 2 2 1 15 10 5 8 12 8 2 2 42 22 20 26
4 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 4 2 1 1 13 5 8 7 7 5 0 2 30 14 16 15 11 7 1 3 43 19 24 22
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 6 4 1 1 20 8 12 13 5 2 2 1 12 9 3 8 11 6 3 2 32 17 15 21
6 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 5 3 0 2 15 11 4 9 6 2 1 3 12 26 -14 7 11 5 1 5 27 37 -10 16
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 4 0 2 24 19 5 12 5 1 0 4 6 17 -11 3 11 5 0 6 30 36 -6 15
8 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 4 1 1 2 10 13 -3 4 7 3 0 4 15 20 -5 9 11 4 1 6 25 33 -8 13
9 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 5 2 0 3 6 7 -1 6 6 2 0 4 12 15 -3 6 11 4 0 7 18 22 -4 12
10 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 5 1 2 2 8 10 -2 5 6 2 0 4 17 26 -9 6 11 3 2 6 25 36 -11 11
11 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 6 1 0 5 11 25 -14 3 5 1 1 3 8 14 -6 4 11 2 1 8 19 39 -20 7
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 5 0 0 5 5 23 -18 0 6 2 0 4 16 41 -25 6 11 2 0 9 21 64 -43 6
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 6 1 1 4 13 23 -10 4 5 0 0 5 8 27 -19 0 11 1 1 9 21 50 -29 4
 
2011 CHAMPION FC
2 - 2----3 - 5-2 - 4--2 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 21 - 2---5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
--1 - 3----1 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
--3 - 5--0 - 6----1 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 1-7 - 13 - 0---
PALOTA SE
-2 - 2-3 - 0--3 - 4---5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4-3 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1-3 - 2-3 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
-3 - 20 - 82 - 4-3 - 4-0 - 3-3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 2-----
ULC VASLÓ
-3 - 6-----2 - 4---3 - 32 - 0

Meccsek

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.

GAMMA LSE

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
GAMMA LSE
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 12.
Goldball Park
2018. 05. 12.
Goldball Park
GAMMA LSE
SIKETEK SC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom