Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 13. forduló

2017.11.24 - 20:30

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOMOKI ZOLTÁN, RAJSZKI TIVADAR
ULC VASLÓ
CSHC 94 FC II.
90'
45'

Gólok

RIBÁRIK NORBERT

26'

1 - 0

 

 

1 - 1

83'

HARSÁNYI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 12 10 1 1 53 16 37 31 7.5
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 12 9 0 3 47 19 28 27 7.4
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 8 2 2 42 22 20 26 7.3
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 12 8 1 3 51 20 31 25 7.3
5 PALOTA SE PALOTA SE 12 6 4 2 35 20 15 22 7.2
6 RÓNA SC RÓNA SC 12 5 2 5 32 42 -10 17 7.1
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 12 5 1 6 31 37 -6 16 7
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 12 5 0 7 20 23 -3 15 6.9
9 GAMMA LSE GAMMA LSE 12 4 2 6 36 37 -1 14 6.8
10 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 12 4 2 6 26 34 -8 14 6.8
11 SIKETEK SC SIKETEK SC 12 2 1 9 20 41 -21 7 6.7
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 2 1 9 26 69 -43 7 6.6
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 12 1 1 10 22 61 -39 4 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 8 7 1 0 27 3 24 22 4 2 1 1 4 3 1 7 12 9 2 1 31 6 25 29
2 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 7 5 1 1 11 3 8 16 5 3 1 1 8 5 3 10 12 8 2 2 19 8 11 26
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 5 2 2 1 7 3 4 8 7 5 0 2 16 5 11 15 12 7 2 3 23 8 15 23
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 6 5 1 0 17 1 16 16 6 1 1 4 5 7 -2 4 12 6 2 4 22 8 14 20
5 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 5 3 0 2 6 5 1 9 7 3 2 2 9 6 3 11 12 6 2 4 15 11 4 20
6 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 6 2 2 2 6 6 0 8 6 2 3 1 6 4 2 9 12 4 5 3 12 10 2 17
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 3 2 1 9 10 -1 11 6 1 2 3 2 8 -6 5 12 4 4 4 11 18 -7 16
8 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 6 2 1 3 7 9 -2 7 6 2 1 3 8 18 -10 7 12 4 2 6 15 27 -12 14
9 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 5 3 1 1 6 7 -1 10 7 0 4 3 6 15 -9 4 12 3 5 4 12 22 -10 14
10 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 6 1 2 3 3 7 -4 5 6 2 1 3 7 6 1 7 12 3 3 6 10 13 -3 12
11 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 6 2 2 2 9 6 3 8 6 1 0 5 6 18 -12 3 12 3 2 7 15 24 -9 11
12 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 6 1 3 2 7 11 -4 6 6 0 2 4 3 8 -5 2 12 1 5 6 10 19 -9 8
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 6 2 0 4 7 15 -8 6 6 0 0 6 6 19 -13 0 12 2 0 10 13 34 -21 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 8 7 1 0 44 10 34 22 4 3 0 1 9 6 3 9 12 10 1 1 53 16 37 31
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 6 6 0 0 37 6 31 18 6 3 0 3 10 13 -3 9 12 9 0 3 47 19 28 27
3 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 7 6 0 1 27 12 15 18 5 2 2 1 15 10 5 8 12 8 2 2 42 22 20 26
4 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 5 3 1 1 21 6 15 10 7 5 0 2 30 14 16 15 12 8 1 3 51 20 31 25
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 6 4 1 1 20 8 12 13 6 2 3 1 15 12 3 9 12 6 4 2 35 20 15 22
6 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 5 3 0 2 15 11 4 9 7 2 2 3 17 31 -14 8 12 5 2 5 32 42 -10 17
7 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 4 0 2 24 19 5 12 6 1 1 4 7 18 -11 4 12 5 1 6 31 37 -6 16
8 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 6 3 0 3 8 8 0 9 6 2 0 4 12 15 -3 6 12 5 0 7 20 23 -3 15
9 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 6 2 2 2 19 11 8 8 6 2 0 4 17 26 -9 6 12 4 2 6 36 37 -1 14
10 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 5 1 2 2 11 14 -3 5 7 3 0 4 15 20 -5 9 12 4 2 6 26 34 -8 14
11 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 6 1 0 5 11 25 -14 3 6 1 1 4 9 16 -7 4 12 2 1 9 20 41 -21 7
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 6 0 1 5 10 28 -18 1 6 2 0 4 16 41 -25 6 12 2 1 9 26 69 -43 7
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 6 1 1 4 13 23 -10 4 6 0 0 6 9 38 -29 0 12 1 1 10 22 61 -39 4
 
2011 CHAMPION FC
2 - 2----3 - 5-2 - 4--2 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 3---
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------2 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 3----1 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
--3 - 5--0 - 6--5 - 5-1 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 0---
PALOTA SE
-2 - 2-3 - 0--3 - 4---5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 4-3 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1-3 - 2-3 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
-3 - 20 - 82 - 4-3 - 4-0 - 3-3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 2---2 - 1-
ULC VASLÓ
-3 - 6-1 - 1---2 - 4---3 - 32 - 0

Meccsek

ULC VASLÓ

2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 03. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
ULC VASLÓ
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
LURKÓ SE
2017. 09. 17. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
ULC VASLÓ
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
TABÁNI LC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
SIKETEK SC
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 19. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
ULC VASLÓ
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
PALOTA SE
2018. 06. 30.
2018. 06. 30.
LURKÓ SE
ULC VASLÓ
2018. 03. 23. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 23. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
ULC VASLÓ
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
ULC VASLÓ
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 11. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RUG-6 FC
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 25. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
2011 CHAMPION FC
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
ULC VASLÓ

CSHC 94 FC II.

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
FÉLBESZAKADT
BP. POLGÁRI SC
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RUG-6 FC
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 05. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 11. 05. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
CSHC 94 FC II.
TABÁNI LC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 11:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 15. 11:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
SIKETEK SC
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 13. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 13. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
CSHC 94 FC II.
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
ULC VASLÓ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol