Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 2.csop. 2. forduló

2017.09.10 - 10:00

Budapest, Nagytétényi SE

Budapest

BLSZ IV. osztály 2.csop.

Játékvezető
SEBESTYÉN ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHLICHTER ÁDÁM, SZABÓ LEVENTE
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ II.
BEAC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

FARKAS TAMÁS

 

0 - 2

87'

VAJAI MÁTYÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HENGER VL FC HENGER VL FC 2 2 0 0 5 2 3 6 10.5
2 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 1 1 0 0 10 2 8 3 4
3 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 5
4 MAC MAC 2 1 0 1 5 10 -5 3 2.5
5 KÜLKER SC KÜLKER SC 1 0 1 0 5 5 0 1 6
6 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 2 0 1 1 9 11 -2 1 4
7 BEAC II. BEAC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1
10 MUN SE II. MUN SE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE II. UNIONE FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
2 MUN SE II. ROMHÁNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 MUN SE II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
4 MUN SE II. HENGER VL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
5 MUN SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 MUN SE II. MUN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 MUN SE II. MAC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
8 MUN SE II. BEAC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MUN SE II. DINAMO TORPEDO KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MUN SE II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MUN SE II. KÜLKER SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE II. HENGER VL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 MUN SE II. ROMHÁNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 2 8 3 1 1 0 0 10 2 8 3
3 MUN SE II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 7 -1 3
4 MUN SE II. MAC 1 0 0 1 2 10 -8 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 5 10 -5 3
5 MUN SE II. KÜLKER SC 1 0 1 0 5 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5 5 0 1
6 MUN SE II. UNIONE FC II. 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 1 0 5 5 0 1 2 0 1 1 9 11 -2 1
7 MUN SE II. BEAC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MUN SE II. DINAMO TORPEDO KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MUN SE II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MUN SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MUN SE II. MUN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
 
BEAC II.
-------------
BUDAI FC
-------------
BUDATÉTÉNY SE II.
----1 - 2--------
CSABAGYÖNGYE SE
------0 - 3------
DINAMO TORPEDO KSE
-------------
HENGER VL FC
-------3 - 1-----
KÜLKER SC
------------5 - 5
MAC
----------2 - 10--
MUN SE II.
-------------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ II.
-------------
REND-ŐR 07 FC
-------------
ROMHÁNY SE
-------------
THÁN KÁROLY SE
-------------
UNIONE FC II.
---4 - 6---------

Meccsek

NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ II.

BEAC II.

2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MUN SE II.
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BEAC II.
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
BEAC II.
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
DINAMO TORPEDO KSE
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MAC
2017. 11. 15. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 15. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BEAC II.
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
BEAC II.
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
BEAC II.
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
KÜLKER SC
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
BEAC II.
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ROMHÁNY SE
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC II.
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
MAC
BEAC II.
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
UNIONE FC II.
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->