Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 2.csop. 3. forduló

2017.09.16 - 17:00

Budapest, Budatétény Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 2.csop.

Játékvezető
HORVÁTH MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH GERGELY, WEIGL ZSOLT
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
90'
45'

Gólok

BOZAI BALÁZS

11'

1 - 0

 

PAYER GÁBOR

67'

2 - 0

 

BALOG ISTVÁN

89'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HENGER VL FC HENGER VL FC 3 3 0 0 10 3 7 9 7.3
2 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 3 1 1 1 15 12 3 4 5.7
3 ROMHÁNY SE ROMHÁNY SE 2 1 0 1 11 8 3 3 4.5
4 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 2 1 0 1 4 2 2 3 6
5 DINAMO TORPEDO KSE DINAMO TORPEDO KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 7
6 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 4.5
7 MAC MAC 3 1 0 2 5 12 -7 3 4.7
8 KÜLKER SC KÜLKER SC 2 0 1 1 6 10 -4 1 1.5
9 MUN SE II. MUN SE II. 1 0 0 1 1 3 -2 0 1
10 BEAC II. BEAC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BEAC II. UNIONE FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 5 2 3 6 3 2 1 0 7 4 3 7
2 BEAC II. HENGER VL FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4 3 1 2 0 5 1 4 5
3 BEAC II. BUDATÉTÉNY SE II. 2 1 1 0 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4
4 BEAC II. ROMHÁNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
5 BEAC II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
6 BEAC II. MAC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2
7 BEAC II. DINAMO TORPEDO KSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 BEAC II. MUN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 BEAC II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BEAC II. BEAC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 BEAC II. KÜLKER SC 2 0 0 2 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BEAC II. HENGER VL FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 10 3 7 9
2 BEAC II. UNIONE FC II. 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 1 1 0 11 6 5 4 3 1 1 1 15 12 3 4
3 BEAC II. ROMHÁNY SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 1 0 0 10 2 8 3 2 1 0 1 11 8 3 3
4 BEAC II. BUDATÉTÉNY SE II. 2 1 0 1 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 2 2 3
5 BEAC II. DINAMO TORPEDO KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 BEAC II. CSABAGYÖNGYE SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 6 7 -1 3
7 BEAC II. MAC 1 0 0 1 2 10 -8 0 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 0 2 5 12 -7 3
8 BEAC II. KÜLKER SC 2 0 1 1 6 10 -4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 6 10 -4 1
9 BEAC II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BEAC II. MUN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 BEAC II. BEAC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
BEAC II.
-------------
BUDAI FC
-------------
BUDATÉTÉNY SE II.
3 - 0---1 - 2--------
CSABAGYÖNGYE SE
------0 - 3------
DINAMO TORPEDO KSE
------2 - 0------
HENGER VL FC
-------3 - 1-----
KÜLKER SC
-----1 - 5------5 - 5
MAC
----------2 - 10--
MUN SE II.
-------------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ II.
-------------
REND-ŐR 07 FC
-------------
ROMHÁNY SE
------------1 - 6
THÁN KÁROLY SE
-------------
UNIONE FC II.
---4 - 6---------

Meccsek

BUDATÉTÉNY SE II.

2017. 09. 02. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
HENGER VL FC
2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 10. 01. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 01. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 10. 08. 14:00
Budatétény Sporttelep
2017. 10. 08. 14:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
KÜLKER SC
2017. 10. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 10. 22. 13:00
Budatétény Sporttelep
2017. 10. 22. 13:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
ROMHÁNY SE
2017. 10. 28. 15:00
Elektromos SE Sportcentrum
2017. 10. 28. 15:00
Elektromos SE Sportcentrum
DINAMO TORPEDO KSE
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 11. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
MAC
BUDATÉTÉNY SE II.
2017. 11. 18. 13:00
Budatétény Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
UNIONE FC II.
2018. 03. 11. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2018. 03. 11. 10:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
HENGER VL FC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 04. 08. 14:00
Budatétény Sporttelep
2018. 04. 08. 14:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
MUN SE II.
2018. 04. 14. 15:30
Külker SC
2018. 04. 14. 15:30
Külker SC
KÜLKER SC
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 04. 22. 14:00
Budatétény Sporttelep
2018. 04. 22. 14:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
CSABAGYÖNGYE SE
2018. 05. 31. 19:00
Budatétény Sporttelep
2018. 05. 31. 19:00
Budatétény Sporttelep
ROMHÁNY SE
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 05. 05. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 05. 05. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
DINAMO TORPEDO KSE
2018. 05. 19. 16:00
Budatétény Sporttelep
2018. 05. 19. 16:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
MAC
2018. 05. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 05. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BUDATÉTÉNY SE II.

BEAC II.

2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE II.
BEAC II.
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 09. 23. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MUN SE II.
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
2017. 09. 30. 15:00
Külker SC
KÜLKER SC
BEAC II.
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
CSABAGYÖNGYE SE
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
2017. 10. 15. 18:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
ROMHÁNY SE
BEAC II.
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
DINAMO TORPEDO KSE
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
MAC
2017. 11. 15. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 11. 15. 19:30
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC II.
BEAC II.
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 25. 13:00
Goldball '94 FC - Siketek -
HENGER VL FC
BEAC II.
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
BUDATÉTÉNY SE II.
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 03. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE II.
BEAC II.
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 07. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
KÜLKER SC
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 15. 17:00
Panoráma Sportközpont
CSABAGYÖNGYE SE
BEAC II.
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 04. 22.
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
ROMHÁNY SE
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
2018. 04. 29. 17:00
Elektromos SE Sportcentrum
DINAMO TORPEDO KSE
BEAC II.
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 12. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
MAC
BEAC II.
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
UNIONE FC II.
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Varga Zoltán Sporttelep
BEAC II.
HENGER VL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->