Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 2. forduló

2017.09.20 - 16:00

Tata, Tatai AC Jávorka Pálya (Tatai AC )

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORCSOK DORINA ANNA
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

KISS ZSOLT

8'

1 - 0

 

KISS ZSOLT

23'

2 - 0

 

SCHAFFER BÁLINT

50'

3 - 0

 

MARTONFI MÁTÉ MÁRK

55'

4 - 0

 

KISS ZSOLT

56'

5 - 0

 

MARTONFI MÁTÉ MÁRK

57'

6 - 0

 

KISS ZSOLT

60'

7 - 0

 

KISS ZSOLT

61'

8 - 0

 

MARTONFI MÁTÉ MÁRK

63'

9 - 0

 

KISS ZSOLT

65'

10 - 0

 

MARTONFI MÁTÉ MÁRK

66'

11 - 0

 

BINKS BRÚNÓ MAXIMILIAN

91'

12 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 2 2 0 0 21 1 20 6 9.5
2 TFCE TFCE 2 2 0 0 18 3 15 6 7
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 2 0 0 16 1 15 6 7.5
4 TATAI AC TATAI AC 2 1 0 1 13 5 8 3 5.5
5 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 6 5 1 3 6
6 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 1 0 1 3 4 -1 3 10
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 1 0 1 6 11 -5 3 5.5
8 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 12 -8 3 5
9 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 1 0 1 7 17 -10 3 6.5
10 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 0 0 2 4 8 -4 0 6
11 ETEI SE ETEI SE 2 0 0 2 3 18 -15 0 6
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 0 0 2 0 16 -16 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 8 0 8 3 2 2 0 0 9 0 9 6
2 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6
3 BÁBOLNAI SE TFCE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 8 2 6 4
4 BÁBOLNAI SE TATAI AC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
5 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
6 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
8 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 2 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2
9 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
12 BÁBOLNAI SE ETEI SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 13 0 13 3 2 2 0 0 21 1 20 6
2 BÁBOLNAI SE TFCE 1 1 0 0 14 0 14 3 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 18 3 15 6
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 16 1 15 6
4 BÁBOLNAI SE TATAI AC 1 1 0 0 12 0 12 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 13 5 8 3
5 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 6 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 5 1 3
6 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 1 0 1 6 11 -5 3
8 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 12 -12 0 2 1 0 1 4 12 -8 3
9 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 7 3 4 3 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 1 0 1 7 17 -10 3
10 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 1 0 0 1 0 11 -11 0 1 0 0 1 3 7 -4 0 2 0 0 2 3 18 -15 0
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 0----------
BÁBOLNAI SE
--------0 - 13--
ETEI SE
----0 - 11------
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0----------
NYERGESÚJFALU SE
---------5 - 3-
OBSK OROSZLÁNY
-------5 - 1---
SÁRISÁPI BSE
--7 - 3--------
TFCE
------14 - 0----
TATAI AC
---12 - 0-------
VÉRTESI ERŐMŰ SE
----8 - 1------
WATI KECSKÉD KSK
-----------
ZSÁMBÉKI SK
-------3 - 4--3 - 1

Meccsek

TATAI AC

2017. 11. 18. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 18. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 16. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2017. 09. 23. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 23. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 30. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 30. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
TATAI AC
2017. 10. 07. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 10. 07. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TATAI AC
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
TFCE
2017. 10. 21. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 21. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2017. 10. 28. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 28. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 04. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2017. 11. 11. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 11. 11. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 17. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
03. 17. 11:30
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 31. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 24. 18:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 24. 18:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 07. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 07. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 04. 22. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 22. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ETEI SE
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
TATAI AC
2018. 05. 05. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 05. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 05. 12. 11:30
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 12. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 05. 19. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 19. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 26. 11:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
2018. 05. 26. 11:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->