Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 7. forduló

2017.10.14 - 11:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
MOHOS KITTI
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFCE TFCE 7 6 0 1 90 8 82 18 7.1
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 7 6 0 1 58 15 43 18 5.9
3 TATAI AC TATAI AC 7 6 0 1 50 8 42 18 7.4
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 7 5 0 2 50 16 34 15 5.1
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 7 4 0 3 32 28 4 12 7.4
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 7 3 1 3 31 23 8 10 7.7
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  7 2 1 4 25 53 -28 7 6.7
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 7 2 1 4 21 50 -29 7 4.9
9 ETEI SE ETEI SE 7 2 0 5 24 35 -11 6 7.6
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 0 5 18 63 -45 6 5.6
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 1 1 5 9 39 -30 4 6.6
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 1 0 6 4 74 -70 3 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 3 3 0 0 8 1 7 9 4 3 0 1 16 1 15 9 7 6 0 1 24 2 22 18
2 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 4 2 2 0 12 2 10 8 3 2 1 0 11 2 9 7 7 4 3 0 23 4 19 15
3 BÁBOLNAI SE TFCE 3 3 0 0 33 0 33 9 4 1 2 1 15 5 10 5 7 4 2 1 48 5 43 14
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 6 3 2 1 26 4 22 11 1 1 0 0 1 0 1 3 7 4 2 1 27 4 23 14
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 4 2 1 1 6 7 -1 7 3 2 0 1 4 5 -1 6 7 4 1 2 10 12 -2 13
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 2 1 10 6 4 8 7 3 3 1 14 7 7 12
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 3 3 0 0 9 3 6 9 4 0 1 3 2 22 -20 1 7 3 1 3 11 25 -14 10
8 BÁBOLNAI SE ETEI SE 3 1 0 2 10 15 -5 3 4 1 0 3 1 8 -7 3 7 2 0 5 11 23 -12 6
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 4 2 0 2 5 6 -1 6 3 0 0 3 1 20 -19 0 7 2 0 5 6 26 -20 6
10 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 3 1 0 2 6 4 2 3 4 0 1 3 2 19 -17 1 7 1 1 5 8 23 -15 4
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 1 3 2 20 -18 1 7 0 3 4 3 22 -19 3
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 0 1 3 1 20 -19 1 3 0 1 2 0 13 -13 1 7 0 2 5 1 33 -32 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 3 3 0 0 60 0 60 9 4 3 0 1 30 8 22 9 7 6 0 1 90 8 82 18
2 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 6 5 0 1 54 12 42 15 1 1 0 0 4 3 1 3 7 6 0 1 58 15 43 18
3 BÁBOLNAI SE TATAI AC 3 3 0 0 22 2 20 9 4 3 0 1 28 6 22 9 7 6 0 1 50 8 42 18
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 4 3 0 1 32 8 24 9 3 2 0 1 18 8 10 6 7 5 0 2 50 16 34 15
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 4 3 0 1 16 14 2 9 3 1 0 2 16 14 2 3 7 4 0 3 32 28 4 12
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 11 5 6 3 5 2 1 2 20 18 2 7 7 3 1 3 31 23 8 10
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 3 2 1 0 21 7 14 7 4 0 0 4 4 46 -42 0 7 2 1 4 25 53 -28 7
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 3 2 0 1 12 11 1 6 4 0 1 3 9 39 -30 1 7 2 1 4 21 50 -29 7
9 BÁBOLNAI SE ETEI SE 3 1 0 2 18 21 -3 3 4 1 0 3 6 14 -8 3 7 2 0 5 24 35 -11 6
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 4 2 0 2 17 13 4 6 3 0 0 3 1 50 -49 0 7 2 0 5 18 63 -45 6
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 3 1 1 1 5 3 2 4 4 0 0 4 4 36 -32 0 7 1 1 5 9 39 -30 4
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 1 0 3 3 45 -42 3 3 0 0 3 1 29 -28 0 7 1 0 6 4 74 -70 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 1-------2 - 2-
BÁBOLNAI SE
---2 - 1--1 - 240 - 70 - 13--
ETEI SE
-18 - 0--0 - 11--0 - 10---
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 1------6 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
---13 - 1-3 - 3---5 - 3-
OBSK OROSZLÁNY
----19 - 27 - 31 - 25 - 1---
SÁRISÁPI BSE
--7 - 3-----3 - 22 - 6-
TFCE
21 - 0--25 - 0--14 - 0----
TATAI AC
7 - 2--12 - 0---3 - 0---
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 2-3 - 1-8 - 1---1 - 10--
WATI KECSKÉD KSK
-8 - 1---3 - 4-----
ZSÁMBÉKI SK
----17 - 05 - 315 - 33 - 4-11 - 13 - 1

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

ZSÁMBÉKI SK

2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TFCE
2017. 10. 29. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 29. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 09. 16. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 16. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 23. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 23. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 09. 30. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 30. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 07. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 07. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 21. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2017. 10. 28. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 28. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 04. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 04. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2017. 11. 11. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 03. 24. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 31. 11:30
Nyergesújfalu SE
2018. 03. 31. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 07. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 04. 07. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 14. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 14. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 21. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 21. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 05. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 12. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 05. 12. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 19. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 19. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 26. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 05. 26. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ETEI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->