Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 12. forduló

2018.03.17 - 11:30

Ács, Ácsi Kinizsi SC

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
MAROSI MILÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÁVID RITA
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 12 11 0 1 81 16 65 33 6.8
2 TFCE TFCE 12 10 1 1 139 13 126 31 6.6
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 12 9 1 2 88 27 61 28 6.4
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 12 9 0 3 98 27 71 27 6.3
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 12 7 0 5 43 48 -5 21 7.1
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 12 5 1 6 47 43 4 16 6.7
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 12 4 2 6 44 73 -29 14 6.8
8 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  12 4 1 7 31 83 -52 13 6.3
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 12 3 1 8 30 92 -62 10 6.7
10 ETEI SE ETEI SE 12 3 0 9 40 62 -22 9 6.3
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 12 2 1 9 19 58 -39 7 6.3
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 12 1 0 11 8 126 -118 2 5.9 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 6 5 1 0 18 3 15 16 6 5 0 1 22 4 18 15 12 10 1 1 40 7 33 31
2 BÁBOLNAI SE TFCE 6 6 0 0 50 3 47 18 6 3 2 1 24 6 18 11 12 9 2 1 74 9 65 29
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 6 4 2 0 24 2 22 14 6 4 1 1 21 7 14 13 12 8 3 1 45 9 36 27
4 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 7 4 1 2 8 12 -4 13 5 3 0 2 7 11 -4 9 12 7 1 4 15 23 -8 22
5 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 4 2 2 38 8 30 14 4 2 1 1 5 2 3 7 12 6 3 3 43 10 33 21
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 5 2 1 2 10 7 3 7 7 3 2 2 13 7 6 11 12 5 3 4 23 14 9 18
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 5 4 1 0 12 3 9 13 7 0 1 6 3 41 -38 1 12 4 2 6 15 44 -29 14
8 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 6 2 0 4 8 16 -8 6 6 2 1 3 7 23 -16 7 12 4 1 7 15 39 -24 13
9 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 5 2 0 3 11 8 3 6 7 1 2 4 9 27 -18 5 12 3 2 7 20 35 -15 11
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 6 2 1 3 19 19 0 7 6 1 0 5 3 18 -15 3 12 3 1 8 22 37 -15 10
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 6 0 3 3 2 7 -5 3 6 0 2 4 4 24 -20 2 12 0 5 7 6 31 -25 5
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 6 0 1 5 2 30 -28 1 6 0 1 5 0 32 -32 0 12 0 2 10 2 62 -60 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 6 6 0 0 41 5 36 18 6 5 0 1 40 11 29 15 12 11 0 1 81 16 65 33
2 BÁBOLNAI SE TFCE 6 5 1 0 89 4 85 16 6 5 0 1 50 9 41 15 12 10 1 1 139 13 126 31
3 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 6 0 2 72 19 53 18 4 3 1 0 16 8 8 10 12 9 1 2 88 27 61 28
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 6 5 0 1 56 10 46 15 6 4 0 2 42 17 25 12 12 9 0 3 98 27 71 27
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 7 5 0 2 20 23 -3 15 5 2 0 3 23 25 -2 6 12 7 0 5 43 48 -5 21
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 5 2 0 3 21 23 -2 6 7 3 1 3 26 20 6 10 12 5 1 6 47 43 4 16
7 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 5 3 1 1 21 18 3 10 7 1 1 5 23 55 -32 4 12 4 2 6 44 73 -29 14
8 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 5 4 1 0 26 7 19 13 7 0 0 7 5 76 -71 0 12 4 1 7 31 83 -52 13
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 6 2 0 4 21 36 -15 6 6 1 1 4 9 56 -47 4 12 3 1 8 30 92 -62 10
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 6 2 0 4 32 31 1 6 6 1 0 5 8 31 -23 3 12 3 0 9 40 62 -22 9
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 6 2 1 3 10 14 -4 7 6 0 0 6 9 44 -35 0 12 2 1 9 19 58 -39 7
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 6 1 0 5 5 64 -59 3 6 0 0 6 3 62 -59 -1 12 1 0 11 8 126 -118 2
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 1-0 - 4----2 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
--1 - 52 - 1-1 - 141 - 240 - 70 - 13--
ETEI SE
-18 - 0--0 - 1112 - 0-0 - 10-0 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 1-1 - 17---3 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 0-4 - 013 - 1-3 - 3---5 - 3-
OBSK OROSZLÁNY
-16 - 1--19 - 27 - 31 - 25 - 18 - 1--
SÁRISÁPI BSE
7 - 5-7 - 32 - 2----3 - 22 - 6-
TFCE
21 - 0-13 - 225 - 015 - 1-14 - 0---1 - 1
TATAI AC
7 - 2--12 - 08 - 08 - 33 - 03 - 0---
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 1-8 - 1--0 - 81 - 102 - 1-
WATI KECSKÉD KSK
-8 - 1--7 - 03 - 4-1 - 122 - 6--
ZSÁMBÉKI SK
-15 - 1--17 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

ÁCSI KINIZSI SC

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 02. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 02. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 16. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 16. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 23. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 23. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 30. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 30. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ETEI SE
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 14. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 14. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 21. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 21. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 28. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 28. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 04. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 04. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 11. 11. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 11. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 03. 24. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 29. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 29. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 04. 07. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 07. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 04. 14. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 14. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TFCE
2018. 04. 28. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 28. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 03. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 03. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 12. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 05. 12. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 05. 19. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 05. 19. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 26. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 26. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->