Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 15. forduló

2018.04.04 - 15:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
DÁVID RITA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH RICHÁRD
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

SAJTOS PATRIK

 

0 - 2

24'

SAJTOS PATRIK

 

0 - 3

48'

DIKASZ CSANÁD

 

0 - 4

57'

HADOBÁS ZÉTÉNY ZSOMBOR

 

0 - 5

69'

HADOBÁS ZÉTÉNY ZSOMBOR

 

0 - 6

77'

DIKASZ CSANÁD
NÉMETH BENCE

84'

1 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 15 14 0 1 97 17 80 42 7.5
2 TFCE TFCE 15 13 1 1 173 16 157 40 6.7
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 15 11 0 4 107 43 64 33 6.2
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 15 9 1 5 93 37 56 28 6.3
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 15 9 0 6 52 56 -4 27 7.1
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 15 7 1 7 55 49 6 22 6.3
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  15 6 1 8 40 93 -53 19 6.3
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 15 5 2 8 53 92 -39 17 6.3
9 ETEI SE ETEI SE 15 3 2 10 46 72 -26 11 6.8
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 15 3 2 10 35 107 -72 11 6.1
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 15 3 1 11 21 66 -45 10 6.3
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 15 1 1 13 10 134 -124 3 6.1 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 7 6 1 0 22 3 19 19 8 7 0 1 27 4 23 21 15 13 1 1 49 7 42 40
2 BÁBOLNAI SE TFCE 7 7 0 0 54 3 51 21 8 5 2 1 29 6 23 17 15 12 2 1 83 9 74 38
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 8 5 3 0 25 2 23 18 7 4 1 2 21 11 10 13 15 9 4 2 46 13 33 31
4 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 8 4 1 3 9 14 -5 13 7 4 1 2 10 13 -3 13 15 8 2 5 19 27 -8 26
5 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 4 2 2 38 8 30 14 7 3 2 2 8 5 3 11 15 7 4 4 46 13 33 25
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 7 3 2 2 14 9 5 11 8 3 3 2 13 7 6 12 15 6 5 4 27 16 11 23
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 7 5 1 1 14 5 9 16 8 0 1 7 3 44 -41 1 15 5 2 8 17 49 -32 17
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 7 3 0 4 14 11 3 9 8 1 2 5 10 30 -20 5 15 4 2 9 24 41 -17 14
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 8 2 0 6 8 21 -13 6 7 2 2 3 8 24 -16 8 15 4 2 9 16 45 -29 14
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 7 2 2 3 20 20 0 8 8 1 1 6 3 19 -16 4 15 3 3 9 23 39 -16 12
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 8 0 4 4 3 10 -7 4 7 0 3 4 4 24 -20 3 15 0 7 8 7 34 -27 7
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 8 0 3 5 2 30 -28 3 7 0 1 6 0 36 -36 0 15 0 4 11 2 66 -64 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 7 7 0 0 47 6 41 21 8 7 0 1 50 11 39 21 15 14 0 1 97 17 80 42
2 BÁBOLNAI SE TFCE 7 6 1 0 103 6 97 19 8 7 0 1 70 10 60 21 15 13 1 1 173 16 157 40
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 8 7 0 1 63 12 51 21 7 4 0 3 44 31 13 12 15 11 0 4 107 43 64 33
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 6 0 2 72 19 53 18 7 3 1 3 21 18 3 10 15 9 1 5 93 37 56 28
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 8 6 0 2 24 25 -1 18 7 3 0 4 28 31 -3 9 15 9 0 6 52 56 -4 27
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 7 4 0 3 28 27 1 12 8 3 1 4 27 22 5 10 15 7 1 7 55 49 6 22
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 7 6 1 0 34 11 23 19 8 0 0 8 6 82 -76 0 15 6 1 8 40 93 -53 19
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 7 4 1 2 27 33 -6 13 8 1 1 6 26 59 -33 4 15 5 2 8 53 92 -39 17
9 BÁBOLNAI SE ETEI SE 7 2 1 4 36 35 1 7 8 1 1 6 10 37 -27 4 15 3 2 10 46 72 -26 11
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 8 2 0 6 22 47 -25 6 7 1 2 4 13 60 -47 5 15 3 2 10 35 107 -72 11
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 8 2 1 5 11 22 -11 7 7 1 0 6 10 44 -34 3 15 3 1 11 21 66 -45 10
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 8 1 1 6 6 66 -60 4 7 0 0 7 4 68 -64 -1 15 1 1 13 10 134 -124 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 1-0 - 4--0 - 51 - 32 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
0 - 11 - 11 - 52 - 1-1 - 141 - 240 - 70 - 13--
ETEI SE
-18 - 04 - 4-0 - 1112 - 0-0 - 10-0 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 1-1 - 17-1 - 60 - 53 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 0-4 - 013 - 1-3 - 3--5 - 25 - 33 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-16 - 15 - 1-19 - 27 - 31 - 25 - 18 - 12 - 1-
SÁRISÁPI BSE
7 - 5-7 - 32 - 26 - 1-0 - 14-3 - 22 - 6-
TFCE
21 - 0-13 - 225 - 015 - 114 - 214 - 0---1 - 1
TATAI AC
7 - 26 - 1-12 - 08 - 08 - 33 - 03 - 0---
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 1-8 - 1--0 - 81 - 102 - 14 - 2
WATI KECSKÉD KSK
-8 - 1--7 - 03 - 44 - 31 - 122 - 6-3 - 1
ZSÁMBÉKI SK
-15 - 1--17 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

TFCE

2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 18. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TFCE
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 09. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
SÁRISÁPI BSE
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TFCE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TFCE
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 14. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
TFCE
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ETEI SE
2017. 10. 28. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 10. 28. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
TFCE
2017. 11. 04. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 11. 04. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TFCE
2017. 11. 11. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 11. 11. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 17. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 03. 24. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TFCE
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 25. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TFCE
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 28. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
TATAI AC
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TFCE
2018. 05. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 05. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 05. 26. 11:30
Duna-Gerecse Tát SE
2018. 05. 26. 11:30
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
TFCE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->