Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 20. forduló

2018.05.12 - 11:30

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
HEGEDÜS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS MÓNIKA
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFCE TFCE 20 18 1 1 221 19 202 55 7.1
2 TATAI AC TATAI AC 20 18 0 2 121 24 97 54 7
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 20 14 0 6 140 60 80 42 6.5
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 20 13 2 5 121 45 76 41 6.8
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 20 12 0 8 75 74 1 36 6.5
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 20 11 1 8 83 58 25 34 6.9
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  20 8 1 11 53 115 -62 25 6.5
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 20 6 4 10 75 116 -41 22 6.5
9 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 20 5 1 14 33 83 -50 16 6.4
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 20 3 3 14 42 152 -110 12 6
11 ETEI SE ETEI SE 20 3 2 15 51 108 -57 11 6.2
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 20 1 1 18 17 178 -161 3 6 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 10 10 0 0 66 3 63 30 10 7 2 1 38 7 31 23 20 17 2 1 104 10 94 53
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 10 9 1 0 33 6 27 28 10 8 0 2 32 5 27 24 20 17 1 2 65 11 54 52
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 10 6 4 0 33 3 30 22 10 6 1 3 32 14 18 19 20 12 5 3 65 17 48 41
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 10 6 2 2 46 10 36 20 10 4 4 2 14 9 5 16 20 10 6 4 60 19 41 36
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 6 1 3 17 17 0 19 10 5 1 4 13 18 -5 16 20 11 2 7 30 35 -5 35
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 10 6 2 2 22 10 12 20 10 4 3 3 17 11 6 15 20 10 5 5 39 21 18 35
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 10 6 1 3 17 17 0 19 10 1 1 8 6 45 -39 4 20 7 2 11 23 62 -39 23
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 10 4 1 5 21 18 3 13 10 2 2 6 14 37 -23 8 20 6 3 11 35 55 -20 21
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 0 8 10 27 -17 6 10 2 2 6 9 40 -31 8 20 4 2 14 19 67 -48 14
10 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 10 1 4 5 4 13 -9 7 10 1 3 6 8 30 -22 6 20 2 7 11 12 43 -31 13
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 10 2 2 6 23 30 -7 8 10 1 1 8 4 28 -24 4 20 3 3 14 27 58 -31 12
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 0 3 7 4 35 -31 3 10 0 1 9 2 52 -50 0 20 0 4 16 6 87 -81 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 10 9 1 0 132 6 126 28 10 9 0 1 89 13 76 27 20 18 1 1 221 19 202 55
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 10 10 0 0 62 11 51 30 10 8 0 2 59 13 46 24 20 18 0 2 121 24 97 54
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 10 8 0 2 77 17 60 24 10 6 0 4 63 43 20 18 20 14 0 6 140 60 80 42
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 10 8 0 2 88 22 66 24 10 5 2 3 33 23 10 17 20 13 2 5 121 45 76 41
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 10 8 0 2 38 32 6 24 10 4 0 6 37 42 -5 12 20 12 0 8 75 74 1 36
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 10 7 0 3 46 30 16 21 10 4 1 5 37 28 9 13 20 11 1 8 83 58 25 34
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 10 7 1 2 39 31 8 22 10 1 0 9 14 84 -70 3 20 8 1 11 53 115 -62 25
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 10 5 2 3 41 45 -4 17 10 1 2 7 34 71 -37 5 20 6 4 10 75 116 -41 22
9 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 10 3 1 6 14 29 -15 10 10 2 0 8 19 54 -35 6 20 5 1 14 33 83 -50 16
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 1 7 27 59 -32 7 10 1 2 7 15 93 -78 5 20 3 3 14 42 152 -110 12
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 10 2 1 7 39 58 -19 7 10 1 1 8 12 50 -38 4 20 3 2 15 51 108 -57 11
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 1 1 8 9 80 -71 4 10 0 0 10 8 98 -90 -1 20 1 1 18 17 178 -161 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 11 - 00 - 4-2 - 70 - 51 - 32 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
0 - 11 - 11 - 52 - 1-1 - 141 - 240 - 70 - 133 - 90 - 5
ETEI SE
1 - 418 - 04 - 4-0 - 1112 - 01 - 120 - 101 - 70 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 11 - 81 - 174 - 41 - 60 - 53 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 04 - 14 - 013 - 11 - 103 - 3-0 - 95 - 25 - 33 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-16 - 15 - 112 - 119 - 27 - 31 - 25 - 18 - 12 - 12 - 4
SÁRISÁPI BSE
7 - 56 - 37 - 32 - 26 - 15 - 60 - 14-3 - 22 - 63 - 3
TFCE
21 - 020 - 013 - 225 - 015 - 114 - 214 - 02 - 07 - 0-1 - 1
TATAI AC
7 - 26 - 19 - 212 - 08 - 08 - 33 - 03 - 03 - 23 - 1-
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 1-8 - 16 - 38 - 40 - 81 - 102 - 14 - 2
WATI KECSKÉD KSK
6 - 38 - 14 - 08 - 07 - 03 - 44 - 31 - 122 - 6-3 - 1
ZSÁMBÉKI SK
3 - 215 - 1-13 - 117 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2017. 11. 18. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 18. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 09. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 09. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 16. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TFCE
2017. 09. 23. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 09. 23. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 30. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 09. 30. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 07. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 07. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 10. 14. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 14. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2017. 10. 21. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 21. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 04. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 11. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 11. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 17. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
03. 17. 11:30
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 24. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 24. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ETEI SE
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 21. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 07. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 04. 07. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2018. 04. 14. 11:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 14. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 21. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 04. 21. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 28. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 04. 28. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 05. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 05. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 19. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 26. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 26. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->