Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 22. forduló

2018.05.26 - 11:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
DÁVID RITA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFCE TFCE 22 20 1 1 235 20 215 61 7
2 TATAI AC TATAI AC 22 19 0 3 129 33 96 57 6.9
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 22 16 0 6 151 64 87 48 6.8
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 22 14 2 6 139 48 91 44 6.7
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 22 13 0 9 82 87 -5 39 6.6
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 22 12 1 9 94 68 26 37 6.5
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 22 8 4 10 86 123 -37 28 6.5
8 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  22 8 1 13 55 123 -68 25 6.4
9 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 22 5 1 16 36 88 -52 16 6.3
10 ETEI SE ETEI SE 22 4 2 16 53 126 -73 14 6.2
11 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 22 3 3 16 47 161 -114 12 6.1
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 22 2 1 19 24 190 -166 6 6 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 11 11 0 0 69 3 66 33 11 8 2 1 40 7 33 26 22 19 2 1 109 10 99 59
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 11 10 1 0 35 7 28 31 11 8 1 2 35 8 27 25 22 18 2 2 70 15 55 56
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 11 6 4 1 33 4 29 22 11 7 1 3 36 16 20 22 22 13 5 4 69 20 49 44
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 11 7 2 2 54 10 44 23 11 4 4 3 15 11 4 16 22 11 6 5 69 21 48 39
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 11 7 1 3 20 19 1 22 11 5 1 5 15 22 -7 16 22 12 2 8 35 41 -6 38
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 11 7 2 2 26 12 14 23 11 4 3 4 17 14 3 15 22 11 5 6 43 26 17 38
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 11 6 1 4 17 19 -2 19 11 2 1 8 7 45 -38 7 22 8 2 12 24 64 -40 26
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 11 4 2 5 24 21 3 14 11 3 2 6 16 38 -22 11 22 7 4 11 40 59 -19 25
9 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 11 1 4 6 5 15 -10 7 11 2 3 6 9 30 -21 9 22 3 7 12 14 45 -31 16
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 11 2 1 8 12 29 -17 7 11 2 2 7 11 43 -32 8 22 4 3 15 23 72 -49 15
11 BÁBOLNAI SE ETEI SE 11 2 2 7 23 31 -8 8 11 1 1 9 4 36 -32 4 22 3 3 16 27 67 -40 12
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 0 3 8 6 39 -33 3 11 0 2 9 4 54 -50 1 22 0 5 17 10 93 -83 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TFCE 11 10 1 0 140 6 134 31 11 10 0 1 95 14 81 30 22 20 1 1 235 20 215 61
2 BÁBOLNAI SE TATAI AC 11 11 0 0 65 12 53 33 11 8 0 3 64 21 43 24 22 19 0 3 129 33 96 57
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 11 9 0 2 79 18 61 27 11 7 0 4 72 46 26 21 22 16 0 6 151 64 87 48
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 11 9 0 2 105 22 83 27 11 5 2 4 34 26 8 17 22 14 2 6 139 48 91 44
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 11 9 0 2 43 34 9 27 11 4 0 7 39 53 -14 12 22 13 0 9 82 87 -5 39
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 11 8 0 3 57 32 25 24 11 4 1 6 37 36 1 13 22 12 1 9 94 68 26 37
7 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 11 6 2 3 49 50 -1 20 11 2 2 7 37 73 -36 8 22 8 4 10 86 123 -37 28
8 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 11 7 1 3 40 37 3 22 11 1 0 10 15 86 -71 3 22 8 1 13 55 123 -68 25
9 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 11 3 1 7 16 32 -16 10 11 2 0 9 20 56 -36 6 22 5 1 16 36 88 -52 16
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 11 3 1 7 41 59 -18 10 11 1 1 9 12 67 -55 4 22 4 2 16 53 126 -73 14
11 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 11 2 1 8 30 63 -33 7 11 1 2 8 17 98 -81 5 22 3 3 16 47 161 -114 12
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 1 1 9 12 89 -77 4 11 1 0 10 12 101 -89 2 22 2 1 19 24 190 -166 6
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 11 - 00 - 42 - 32 - 70 - 51 - 32 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
0 - 11 - 11 - 52 - 13 - 91 - 141 - 240 - 70 - 133 - 90 - 5
ETEI SE
1 - 418 - 04 - 42 - 10 - 1112 - 01 - 120 - 101 - 70 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 03 - 44 - 11 - 81 - 174 - 41 - 60 - 53 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 04 - 14 - 013 - 11 - 103 - 31 - 60 - 95 - 25 - 33 - 2
OBSK OROSZLÁNY
2 - 116 - 15 - 112 - 119 - 27 - 31 - 25 - 18 - 12 - 12 - 4
SÁRISÁPI BSE
7 - 56 - 37 - 32 - 26 - 15 - 60 - 148 - 53 - 22 - 63 - 3
TFCE
21 - 020 - 013 - 225 - 015 - 114 - 214 - 02 - 07 - 08 - 01 - 1
TATAI AC
7 - 26 - 19 - 212 - 08 - 08 - 33 - 03 - 03 - 23 - 13 - 1
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 15 - 28 - 16 - 38 - 40 - 81 - 102 - 14 - 2
WATI KECSKÉD KSK
6 - 38 - 14 - 08 - 07 - 03 - 44 - 31 - 122 - 611 - 23 - 1
ZSÁMBÉKI SK
3 - 215 - 117 - 013 - 117 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

BÁBOLNAI SE

2017. 11. 18. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 18. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 02. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 11. 02. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 16. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 16. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2017. 09. 20. 15:30
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 20. 15:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 30. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TFCE
2017. 10. 07. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 07. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
BÁBOLNAI SE
2017. 10. 14. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 14. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 21. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 21. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2017. 10. 28. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 10. 28. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2017. 11. 04. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 04. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 03. 17. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
BÁBOLNAI SE
2018. 03. 24. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 03. 24. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 31. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 31. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 24. 18:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 24. 18:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 07. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 04. 07. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ETEI SE
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 04. 17. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 21. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 04. 21. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 04. 28. 11:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 28. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 05. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 05. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 12. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 05. 12. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 19. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 05. 19. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->