Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport 2. forduló

2017.09.13 - 16:00

Tata, Tatai AC Jávorka Pálya (Tatai AC )

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport

Játékvezető
FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KORCSOK DORINA ANNA
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

Gólok

VERES MÁTÉ

13'

1 - 0

 

VÖRÖS VENDEL JENŐ

16'

2 - 0

 

VERES MÁTÉ

21'

3 - 0

 

FEKETE BENEDEK

38'

4 - 0

 

VÖRÖS VENDEL JENŐ

42'

5 - 0

 

MARTON ZÉTÉNY

53'

6 - 0

 

VERES MÁTÉ

57'

7 - 0

 

BARZSÓ ISTVÁN BALÁZS

65'

8 - 0

 

SZEIDEMANN MÁRTON

69'

9 - 0

 

BALLESTER-GARCIA ERIK

70'

10 - 0

 

MARTON ZÉTÉNY

71'

11 - 0

 

VÖRÖS VENDEL JENŐ

74'

12 - 0

 

BALLESTER-GARCIA ERIK

75'

13 - 0

 

FEKETE BENEDEK

78'

14 - 0

 

 

14 - 1

80'

BÁLINT CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 23 1 22 6 11.5
2 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 2 2 0 0 10 1 9 6 6.5
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 4 2 2 6 10.5
4 TATAI AC TATAI AC 2 1 1 0 16 3 13 4 6.5
5 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 1 1 0 5 2 3 4 7
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 1 0 1 5 4 1 3 7
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 2 7 -5 3 5.5
8 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 2 14 -12 3 6.5
9 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 1 3 -2 0 7.5
10 ETEI SE ETEI SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 4
11 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 0 0 2 1 11 -10 0 2
12 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 0 0 2 1 18 -17 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 WATI KECSKÉD KSK ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 13 0 13 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 13 0 13 6
2 WATI KECSKÉD KSK NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 WATI KECSKÉD KSK TATAI AC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
4 WATI KECSKÉD KSK OBSK OROSZLÁNY 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
5 WATI KECSKÉD KSK SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESI ERŐMŰ SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 1 2 3
7 WATI KECSKÉD KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
8 WATI KECSKÉD KSK ÁCSI KINIZSI SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
9 WATI KECSKÉD KSK BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
10 WATI KECSKÉD KSK FC ESZTERGOM 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
11 WATI KECSKÉD KSK ETEI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
12 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 12 -12 0 2 0 0 2 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 WATI KECSKÉD KSK ZSÁMBÉKI SK 2 2 0 0 23 1 22 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 23 1 22 6
2 WATI KECSKÉD KSK VÉRTESI ERŐMŰ SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 10 1 9 6
3 WATI KECSKÉD KSK SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 WATI KECSKÉD KSK TATAI AC 1 1 0 0 14 1 13 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 16 3 13 4
5 WATI KECSKÉD KSK OBSK OROSZLÁNY 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
6 WATI KECSKÉD KSK NYERGESÚJFALU SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 WATI KECSKÉD KSK BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 7 -5 3
8 WATI KECSKÉD KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 14 -13 0 2 1 0 1 2 14 -12 3
9 WATI KECSKÉD KSK ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
10 WATI KECSKÉD KSK ETEI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
11 WATI KECSKÉD KSK FC ESZTERGOM 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
12 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 18 -17 0 2 0 0 2 1 18 -17 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
1 - 2----------
BÁBOLNAI SE
--------0 - 6--
ETEI SE
-----0 - 3-----
FC ESZTERGOM
------1 - 2----
NAGYIGMÁNDI KSK
1 - 0----------
NYERGESÚJFALU SE
---------4 - 0-
OBSK OROSZLÁNY
-------2 - 2---
SÁRISÁPI BSE
--2 - 1--------
TATAI AC
----14 - 1------
VÉRTESI ERŐMŰ SE
-----4 - 1-----
WATI KECSKÉD KSK
-----------
ZSÁMBÉKI SK
---9 - 0------14 - 1

Meccsek

TATAI AC

2017. 11. 18. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 11. 18. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 16. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2017. 09. 23. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 23. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 30. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 30. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
TATAI AC
2017. 10. 07. 09:30
Ete Sport Egyesület
2017. 10. 07. 09:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TATAI AC
2017. 10. 14. 14:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 14. 14:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
FC ESZTERGOM
2017. 10. 21. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 10. 21. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2017. 10. 28. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 10. 28. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 11. 04. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2017. 11. 11. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 11. 11. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
03. 17. 09:30
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 17. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
OBSK OROSZLÁNY
2018. 04. 30. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 30. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 03. 31. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ELMARDT
BÁBOLNAI SE
2018. 05. 24. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 24. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 07. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 04. 07. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 04. 14. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 14. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 04. 22. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 22. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ETEI SE
2018. 04. 28. 09:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 04. 28. 09:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATAI AC
2018. 05. 05. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 05. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 05. 12. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 12. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 05. 19. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 05. 19. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 26. 09:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
2018. 05. 26. 09:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->