Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport 21. forduló

2018.05.19 - 09:30

Tatabánya, Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya (Tatabányai Vasas)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 14 KIEMELT csoport

Játékvezető
SIROKMÁN ALEX
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TOMACSEK BALÁZS
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

BANICZ BENCE

60'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 21 18 3 0 133 10 123 57 7
2 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 21 17 1 3 95 24 71 52 6.9
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 21 16 3 2 125 21 104 51 6.8
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  21 13 4 4 77 37 40 43 6.6
5 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 21 10 3 8 54 44 10 33 6.4
6 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 21 10 2 9 46 43 3 32 6.8
7 ETEI SE ETEI SE 21 9 1 11 70 70 0 28 6.6
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 21 8 2 11 36 64 -28 26 6.6
9 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 21 7 2 12 41 63 -22 23 6.4
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 21 4 2 15 18 73 -55 14 5.9
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 21 1 1 19 17 140 -123 4 6.1
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 21 1 0 20 12 135 -123 3 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 11 10 1 0 34 1 33 31 10 9 1 0 32 2 30 28 21 19 2 0 66 3 63 59
2 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 9 6 2 1 31 3 28 20 12 9 2 1 35 5 30 29 21 15 4 2 66 8 58 49
3 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 10 5 3 2 22 9 13 18 11 7 2 2 13 7 6 23 21 12 5 4 35 16 19 41
4 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 10 4 2 4 10 8 2 14 11 7 1 3 18 14 4 22 21 11 3 7 28 22 6 36
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 11 5 2 4 22 8 14 17 10 5 3 2 18 5 13 18 21 10 5 6 40 13 27 35
6 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 11 5 3 3 14 8 6 18 10 3 4 3 8 8 0 13 21 8 7 6 22 16 6 31
7 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 10 5 1 4 11 16 -5 16 11 4 1 6 8 19 -11 13 21 9 2 10 19 35 -16 29
8 BÁBOLNAI SE ETEI SE 11 5 2 4 21 22 -1 17 10 3 2 5 20 14 6 11 21 8 4 9 41 36 5 28
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 3 3 4 7 17 -10 12 11 2 1 8 2 23 -21 7 21 5 4 12 9 40 -31 19
10 BÁBOLNAI SE FC ESZTERGOM 11 3 2 6 12 16 -4 11 10 1 5 4 10 17 -7 8 21 4 7 10 22 33 -11 19
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 11 0 3 8 2 24 -22 3 10 0 2 8 3 40 -37 2 21 0 5 16 5 64 -59 5
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 0 1 10 1 37 -36 1 10 0 1 9 2 33 -31 1 21 0 2 19 3 70 -67 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 11 10 1 0 82 4 78 31 10 8 2 0 51 6 45 26 21 18 3 0 133 10 123 57
2 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 11 10 1 0 54 11 43 31 10 7 0 3 41 13 28 21 21 17 1 3 95 24 71 52
3 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 9 7 1 1 59 8 51 22 12 9 2 1 66 13 53 29 21 16 3 2 125 21 104 51
4 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 10 7 2 1 47 16 31 23 11 6 2 3 30 21 9 20 21 13 4 4 77 37 40 43
5 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 10 4 1 5 19 18 1 13 11 6 2 3 35 26 9 20 21 10 3 8 54 44 10 33
6 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 11 6 0 5 31 20 11 18 10 4 2 4 15 23 -8 14 21 10 2 9 46 43 3 32
7 BÁBOLNAI SE ETEI SE 11 5 1 5 34 34 0 16 10 4 0 6 36 36 0 12 21 9 1 11 70 70 0 28
8 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 10 5 1 4 22 23 -1 16 11 3 1 7 14 41 -27 10 21 8 2 11 36 64 -28 26
9 BÁBOLNAI SE FC ESZTERGOM 11 3 1 7 23 33 -10 10 10 4 1 5 18 30 -12 13 21 7 2 12 41 63 -22 23
10 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 10 2 2 6 10 32 -22 8 11 2 0 9 8 41 -33 6 21 4 2 15 18 73 -55 14
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 11 0 1 10 8 60 -52 1 10 1 0 9 9 80 -71 3 21 1 1 19 17 140 -123 4
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 0 0 11 5 71 -66 0 10 1 0 9 7 64 -57 3 21 1 0 20 12 135 -123 3
 
ÁCSI KINIZSI SC
1 - 20 - 62 - 40 - 12 - 40 - 52 - 20 - 91 - 120 - 30 - 12
BÁBOLNAI SE
2 - 32 - 100 - 20 - 30 - 60 - 70 - 50 - 80 - 61 - 50 - 16
ETEI SE
8 - 06 - 03 - 72 - 02 - 20 - 33 - 00 - 61 - 97 - 12 - 6
FC ESZTERGOM
5 - 14 - 03 - 53 - 02 - 43 - 61 - 20 - 71 - 31 - 10 - 4
NAGYIGMÁNDI KSK
1 - 0-1 - 84 - 01 - 90 - 01 - 10 - 40 - 40 - 12 - 5
NYERGESÚJFALU SE
8 - 112 - 04 - 2-7 - 23 - 32 - 01 - 64 - 04 - 02 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-5 - 26 - 11 - 22 - 00 - 11 - 22 - 21 - 41 - 00 - 4
SÁRISÁPI BSE
8 - 13 - 12 - 14 - 16 - 01 - 20 - 4-0 - 26 - 10 - 5
TATAI AC
14 - 012 - 010 - 01 - 014 - 15 - 08 - 08 - 02 - 05 - 03 - 3
VÉRTESI ERŐMŰ SE
16 - 15 - 04 - 26 - 21 - 04 - 17 - 15 - 02 - 22 - 12 - 1
WATI KECSKÉD KSK
4 - 17 - 14 - 10 - 01 - 03 - 02 - 60 - 30 - 5-1 - 6
ZSÁMBÉKI SK
14 - 19 - 1-9 - 05 - 11 - 13 - 0-1 - 23 - 114 - 1

Meccsek

VÉRTESI ERŐMŰ SE

2017. 11. 18. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 18. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 09. 09. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 09. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 16. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 16. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 23. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 09. 23. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 09. 30. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 09. 30. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
TATAI AC
2017. 10. 07. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 07. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 10. 14. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 10. 14. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ETEI SE
2017. 10. 21. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2017. 10. 21. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 10. 28. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 10. 28. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
FC ESZTERGOM
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 11. 11. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 03. 17. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 03. 17. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 25. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 25. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 03. 29. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 29. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 04. 07. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 04. 07. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 14. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 14. 09:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 04. 21. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 04. 21. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 28. 09:30
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 28. 09:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 05. 05. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 05. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 05. 17. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 17. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 05. 26. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 13. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 09. 22. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 09:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 09:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 09:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 09:31
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 26. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 06. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 09:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 09:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 09:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 09:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->