Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 1. forduló

2017.10.01 - 14:00

Budaörs, Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20

Játékvezető
MOLNÁR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. MOLNÁR PÉTER , LIEBHARDT ANDRÁS
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC U20 MVFC U20 1 1 0 0 21 0 21 3 13
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 1 0 0 10 7 3 3 11
3 NEMAK ETO NEMAK ETO 1 1 0 0 5 2 3 3 12
4 BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING 1 1 0 0 6 4 2 3 10
5 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 1 0 0 4 3 1 3 8
6 DEBRECENI EGYETEM DEBRECENI EGYETEM 1 1 0 0 2 1 1 3 9
7 SWIETELSKY  HALADÁS VSE SWIETELSKY  HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 1 0 0 1 3 4 -1 0 5
9 RUBEOLA FC CSÖMÖR RUBEOLA FC CSÖMÖR 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
10 DUNAFERR DUE RENALPIN FC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 0 1 4 6 -2 0 4
11 NYÍRGYULAJ KSE U-20 NYÍRGYULAJ KSE U-20 1 0 0 1 7 10 -3 0 2
12 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 2 5 -3 0 3
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 1 0 0 1 0 21 -21 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
2 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
4 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZALAEGERSZEGI USC MVFC U20 1 1 0 0 21 0 21 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 21 0 21 3
2 ZALAEGERSZEGI USC ELTE-BEAC 1 1 0 0 10 7 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 7 3 3
3 ZALAEGERSZEGI USC NEMAK ETO 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
4 ZALAEGERSZEGI USC BŐNY-SZAVILL CONSULTING 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 6 4 2 3
5 ZALAEGERSZEGI USC 1988 DÉLI - FTC FUTSAL 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
6 ZALAEGERSZEGI USC DEBRECENI EGYETEM 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 ZALAEGERSZEGI USC SWIETELSKY HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZALAEGERSZEGI USC VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
9 ZALAEGERSZEGI USC RUBEOLA FC CSÖMÖR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 ZALAEGERSZEGI USC DUNAFERR DUE RENALPIN FC 1 0 0 1 4 6 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 6 -2 0
11 ZALAEGERSZEGI USC NYÍRGYULAJ KSE U-20 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 7 10 -3 0 1 0 0 1 7 10 -3 0
12 ZALAEGERSZEGI USC ARAMIS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
13 ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 21 -21 0 1 0 0 1 0 21 -21 0
 
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
------------4 - 3--
ARAMIS SE
---------------
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
---------------
DEBRECENI EGYETEM
-----------2 - 1---
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
--4 - 6------------
ELTE-BEAC
---------10 - 7-----
NEMAK ETO
-5 - 2-------------
SWIETELSKY  HALADÁS VSE
---------------
LUKÁCS DSE GYŐR
---------------
MVFC U20
--------------21 - 0
NYÍRGYULAJ KSE U-20
---------------
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
RUBEOLA FC CSÖMÖR
---------------
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
---------------
VÁROSGAZDA UTÁNPÓTLÁS AK.
---------------
ZALAEGERSZEGI USC
---------------

Meccsek

ELTE-BEAC

2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 02. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
ELTE-BEAC
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 17. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 11. 12. 11:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ARAMIS SE
ELTE-BEAC
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 29. 11:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
2017. 11. 26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
ELTE-BEAC
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
2017. 12. 03. 12:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
NEMAK ETO
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
2017. 12. 12. 20:30
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2018. 01. 14. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
DEBRECENI EGYETEM
2018. 01. 28. 15:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2018. 01. 28. 15:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U20
ELTE-BEAC
2018. 02. 04. 13:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 04. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 02. 10. 14:00
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
ELTE-BEAC
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
ELTE-BEAC
2018. 02. 25. 12:45
BEAC Sportcsarnok
2018. 02. 25. 12:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
2018. 03. 04. 12:00
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
ELTE-BEAC
2018. 03. 11. 12:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 11. 12:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 03. 17. 12:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
ELTE-BEAC
2018. 03. 25. 13:00
BEAC Sportcsarnok
2018. 03. 25. 13:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 04. 08. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2018. 04. 08. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
NEMAK ETO
ELTE-BEAC
2018. 04. 19. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 04. 19. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 10:00
Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI EGYETEM
ELTE-BEAC
2018. 05. 20. 14:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 20. 14:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
MVFC U20
2018. 05. 26. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 05. 26. 13:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
ELTE-BEAC
2018. 05. 31. 21:15
BEAC Sportcsarnok
2018. 05. 31. 21:15
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
ZALAEGERSZEGI USC

NYÍRGYULAJ KSE U-20

2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 10. 01. 14:00
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ELTE-BEAC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2017. 12. 16. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2017. 12. 16. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
MVFC U20
2018. 01. 07. 16:00
Haladás Sportcsarnok
2018. 01. 07. 16:00
Haladás Sportcsarnok
SWIETELSKY HALADÁS VSE
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2017. 11. 11. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2017. 11. 11. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
ZALAEGERSZEGI USC
2017. 11. 26. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2017. 11. 26. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC CSÖMÖR
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 03. 29. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 29. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2017. 12. 10. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
2017. 12. 10. 12:45
Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs)
ARAMIS SE
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 01. 13. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 01. 13. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2018. 01. 21. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
2018. 01. 21. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 01. 28. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 01. 28. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
NEMAK ETO
2018. 02. 04. 12:00
Kerék utcai Általános Iskola
2018. 02. 04. 12:00
Kerék utcai Általános Iskola
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 02. 10. 18:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
2018. 02. 10. 18:30
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
DEBRECENI EGYETEM
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 02. 18. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
ELTE-BEAC
2018. 05. 02. 16:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
2018. 05. 02. 16:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U20
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 03. 04. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 04. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
SWIETELSKY HALADÁS VSE
2018. 03. 11. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
2018. 03. 11. 12:30
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 03. 25. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 03. 25. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
RUBEOLA FC CSÖMÖR
2018. 04. 08. 13:15
Egyetemi Városi Stadion
2018. 04. 08. 13:15
Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 04. 15. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 04. 15. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
ARAMIS SE
2018. 04. 28. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2018. 04. 28. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 05. 12. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 05. 12. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
DUNAFERR DUE RENALPIN FC
2018. 05. 19. 17:00
Magvassy Sportcsarnok
2018. 05. 19. 17:00
Magvassy Sportcsarnok
NEMAK ETO
NYÍRGYULAJ KSE U-20
2018. 05. 27. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 05. 27. 13:30
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
1988 DÉLI - FTC FUTSAL
2018. 06. 03. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2018. 06. 03. 12:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE U-20
DEBRECENI EGYETEM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL