Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 3. forduló

2017.12.02 - 14:00

Budapest, ESMTK Utánpótlás Sporttelep

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
TIRINGER MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIRÁLY SZILVESZTER, MIKNYIK BALÁZS
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

FEHÉR MÁRK

 

0 - 2

14'

JÁKÓ JÁNOS

 

0 - 3

16'

FEHÉR MÁRK

 

0 - 4

19'

JÁKÓ JÁNOS

 

0 - 5

26'

SZABÓ PÉTER

 

0 - 6

30'

JÁKÓ JÁNOS

 

0 - 7

70'

HEGEDŰS RICHÁRD
HARSÁNYI BALÁZS

81'

1 - 7

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 3 3 0 0 23 4 19 9 10
2 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 3 3 0 0 15 4 11 9 7.3
3 RUG-6 FC RUG-6 FC 3 3 0 0 9 1 8 9 8.3
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 3 2 0 1 15 7 8 6 7.7
5 PALOTA SE PALOTA SE 2 1 1 0 4 3 1 4 8.5
6 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 3 1 0 2 9 7 2 3 6.3
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 3 1 0 2 7 8 -1 3 8.7
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 3 1 0 2 7 8 -1 3 5.7
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 6 10 -4 3 7.5
10 RÓNA SC RÓNA SC 3 1 0 2 5 14 -9 3 4
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 1 2 5 17 -12 1 5
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 2 0 0 2 4 12 -8 0 6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 3 0 0 3 2 16 -14 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 12 0 12 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 14 1 13 9
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6 3 3 0 0 9 0 9 9
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 1 0 6 1 5 7
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 2 2 6
5 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 5 1 4 4 3 1 1 1 5 3 2 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 4 3 1 4
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 4 7 -3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
8 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
11 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 6 -6 1
12 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 1 12 -11 0 3 0 1 2 2 13 -11 1
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 2 2 0 0 19 2 17 6 1 1 0 0 4 2 2 3 3 3 0 0 23 4 19 9
2 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 2 2 0 0 12 4 8 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 15 4 11 9
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 9 1 8 9
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 10 6 4 3 3 2 0 1 15 7 8 6
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
6 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 7 3 4 3 3 1 0 2 9 7 2 3
7 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 7 8 -1 3
8 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 7 5 2 3 3 1 0 2 7 8 -1 3
9 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 2 1 0 1 6 10 -4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 10 -4 3
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 5 10 -5 3 3 1 0 2 5 14 -9 3
11 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 4 16 -12 0 3 0 1 2 5 17 -12 1
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 4 12 -8 0
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 2 0 0 2 1 8 -7 0 1 0 0 1 1 8 -7 0 3 0 0 3 2 16 -14 0
 
2011 CHAMPION FC
-----------3 - 7-
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 3------7 - 1----
BP. POLGÁRI SC
5 - 1------------
CSHC 94 FC II.
--1 - 7-5 - 3--------
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
-------1 - 1-----
KORMÁNYŐR SE II.
----------1 - 3-0 - 5
LURKÓ SE
-----11 - 18 - 1------
PALOTA SE
------------3 - 2
RÓNA SC
---------0 - 4---
RUG-6 FC
----------3 - 12 - 0-
SIKETEK SC
---------3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 3-----------
ULC VASLÓ
-------2 - 4-----

Meccsek

CSHC 94 FC II.

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
FÉLBESZAKADT
BP. POLGÁRI SC
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 07. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 15. 16:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RUG-6 FC
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 27. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 05. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 11. 05. 14:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 12. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 24. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
CSHC 94 FC II.
TABÁNI LC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 11:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 15. 11:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
SIKETEK SC
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 05. 15:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
2011 CHAMPION FC
2018. 05. 13. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 13. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
CSHC 94 FC II.
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 23. 18:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
PALOTA SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 06. 02. 17:00
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
ULC VASLÓ

BP. POLGÁRI SC

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 09. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 10. 11. 18:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
FÉLBESZAKADT
BP. POLGÁRI SC
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
2017. 12. 02. 14:00
ESMTK Utánpótlás Sporttelep
CSHC 94 FC II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 23. 18:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
PALOTA SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 10. 08. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 29. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 20. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 26. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RUG-6 FC
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 18. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. POLGÁRI SC
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 24. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
CSHC 94 FC II.
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
2018. 03. 28. 20:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
LURKÓ SE
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 14. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. POLGÁRI SC
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 27. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
SIKETEK SC
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
2018. 06. 02. 14:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. POLGÁRI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom