Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 16. forduló

2018.02.24 - 17:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, MÓRÉ BALÁZS
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
90'
45'

Gólok

VÉCSI GÁBOR

9'

1 - 0

 

MÉSZÁROS DOMINIK

11'

2 - 0

 

VÉCSI GÁBOR

20'

3 - 0

 

VÉCSI GÁBOR

65'

4 - 0

 

NAGY DOMINIK

79'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 16 13 2 1 56 10 46 41 9.4
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 16 11 5 0 36 11 25 38 9
3 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 16 11 1 4 34 20 14 34 8.7
4 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 16 10 4 2 42 17 25 34 8.7
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 16 9 3 4 33 23 10 30 8.9
6 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 16 8 3 5 35 25 10 27 8.3
7 KELEN SC KELEN SC 16 7 5 4 26 22 4 26 8.3
8 UNIONE FC UNIONE FC 16 6 3 7 31 30 1 21 8.8
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 16 6 2 8 32 41 -9 20 8.8
10 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 16 5 4 7 23 28 -5 19 8
11 RAFC RAFC 16 5 1 10 18 38 -20 16 8.1
12 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 16 4 4 8 24 30 -6 16 8.3
13 BMTE II. BMTE II. 16 3 5 8 23 38 -15 14 8.3
14 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 16 3 2 11 23 43 -20 11 8.6
15 TF SE TF SE 16 1 5 10 17 31 -14 8 8.4
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 16 1 1 14 14 60 -46 4 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 8 4 4 0 12 2 10 16 8 5 2 1 8 1 7 17 16 9 6 1 20 3 17 33
2 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 5 1 1 11 1 10 16 9 3 5 1 10 5 5 14 16 8 6 2 21 6 15 30
3 II. KER. UFC REAC 8 4 3 1 10 1 9 15 8 4 2 2 8 4 4 14 16 8 5 3 18 5 13 29
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 7 3 3 1 8 3 5 12 9 4 3 2 8 6 2 15 16 7 6 3 16 9 7 27
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 6 0 10 4 6 15 7 3 3 1 5 3 2 12 16 6 9 1 15 7 8 27
6 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 2 2 4 4 7 -3 8 8 3 4 1 5 3 2 13 16 5 6 5 9 10 -1 21
7 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 7 3 2 2 7 3 4 11 9 2 3 4 5 7 -2 9 16 5 5 6 12 10 2 20
8 II. KER. UFC BMTE II. 8 4 1 3 7 5 2 13 8 1 4 3 7 10 -3 7 16 5 5 6 14 15 -1 20
9 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 8 2 1 5 5 11 -6 7 8 3 4 1 7 5 2 13 16 5 5 6 12 16 -4 20
10 II. KER. UFC KELEN SC 8 4 2 2 5 4 1 14 8 0 4 4 3 8 -5 4 16 4 6 6 8 12 -4 18
11 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 7 3 3 1 9 6 3 12 9 1 3 5 3 11 -8 6 16 4 6 6 12 17 -5 18
12 II. KER. UFC UNIONE FC 9 2 4 3 7 9 -2 10 7 1 3 3 4 6 -2 6 16 3 7 6 11 15 -4 16
13 II. KER. UFC TF SE 8 3 3 2 7 6 1 12 8 0 4 4 3 10 -7 4 16 3 7 6 10 16 -6 16
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 9 0 7 2 5 10 -5 7 7 2 3 2 8 9 -1 9 16 2 10 4 13 19 -6 16
15 II. KER. UFC II. KER. UFC 8 3 1 4 6 8 -2 10 8 1 1 6 2 14 -12 4 16 4 2 10 8 22 -14 14
16 II. KER. UFC RAFC 9 2 5 2 4 6 -2 11 7 0 0 7 0 15 -15 0 16 2 5 9 4 21 -17 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 8 6 1 1 36 4 32 19 8 7 1 0 20 6 14 22 16 13 2 1 56 10 46 41
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 8 5 3 0 18 5 13 18 8 6 2 0 18 6 12 20 16 11 5 0 36 11 25 38
3 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 7 5 1 1 18 6 12 16 9 6 0 3 16 14 2 18 16 11 1 4 34 20 14 34
4 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 5 1 1 22 4 18 16 9 5 3 1 20 13 7 18 16 10 4 2 42 17 25 34
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 5 2 2 21 11 10 17 7 4 1 2 12 12 0 13 16 9 3 4 33 23 10 30
6 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 8 3 2 3 17 15 2 11 8 5 1 2 18 10 8 16 16 8 3 5 35 25 10 27
7 II. KER. UFC KELEN SC 8 4 1 3 15 11 4 13 8 3 4 1 11 11 0 13 16 7 5 4 26 22 4 26
8 II. KER. UFC UNIONE FC 9 3 1 5 16 22 -6 10 7 3 2 2 15 8 7 11 16 6 3 7 31 30 1 21
9 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 7 4 1 2 21 15 6 13 9 2 1 6 11 26 -15 7 16 6 2 8 32 41 -9 20
10 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 14 12 2 11 8 2 2 4 9 16 -7 8 16 5 4 7 23 28 -5 19
11 II. KER. UFC RAFC 9 4 1 4 10 14 -4 13 7 1 0 6 8 24 -16 3 16 5 1 10 18 38 -20 16
12 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 7 3 1 3 13 13 0 10 9 1 3 5 11 17 -6 6 16 4 4 8 24 30 -6 16
13 II. KER. UFC BMTE II. 8 3 2 3 12 12 0 11 8 0 3 5 11 26 -15 3 16 3 5 8 23 38 -15 14
14 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 9 2 1 6 12 20 -8 7 7 1 1 5 11 23 -12 4 16 3 2 11 23 43 -20 11
15 II. KER. UFC TF SE 8 1 5 2 11 11 0 8 8 0 0 8 6 20 -14 0 16 1 5 10 17 31 -14 8
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 8 1 0 7 8 28 -20 3 8 0 1 7 6 32 -26 1 16 1 1 14 14 60 -46 4
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---2 - 01 - 21 - 1-5 - 0-4 - 2-3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 2---1 - 3-1 - 03 - 0-0 - 03 - 1---7 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 2-1 - 23 - 2----3 - 21 - 1--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 1-1 - 1-2 - 24 - 2---2 - 03 - 11 - 3--
II. KER. UFC
-1 - 4---1 - 30 - 21 - 40 - 3-2 - 1--0 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
--1 - 03 - 15 - 04 - 0--0 - 1--8 - 11 - 1--
KELEN SC
-1 - 2---3 - 11 - 14 - 2-1 - 43 - 0--0 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 2----1 - 1-3 - 11 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 4-2 - 01 - 2-1 - 1--0 - 32 - 1-1 - 3-1 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 0-0 - 0----3 - 01 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 13 - 32 - 24 - 21 - 2---0 - 2-4 - 01 - 3--
TF SE
0 - 0-2 - 2--1 - 2--2 - 02 - 20 - 1--1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-2 - 42 - 2-4 - 0-1 - 26 - 3---3 - 2--3 - 2
ÚJPEST FC. II.
-3 - 1-2 - 03 - 1-1 - 10 - 06 - 1--3 - 10 - 0--
UNIONE FC
-1 - 24 - 13 - 1-2 - 2-2 - 1-2 - 30 - 4-1 - 31 - 5-
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
--3 - 21 - 2-2 - 6-0 - 0-1 - 21 - 31 - 0-0 - 13 - 4

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
II. KER. UFC
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 23. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 05. 23. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TF SE
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

RAFC

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 08. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 02. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
2017. 09. 08. 16:30
RAFC Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
UNIONE FC
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 09. 24. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
RAFC
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
2017. 09. 30. 16:00
RAFC Sporttelep
RAFC
TESTVÉRISÉG SE
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC
2017. 10. 08. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
RAFC
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
RAFC Sporttelep
RAFC
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2017. 10. 21. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
RAFC
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
2017. 10. 28. 14:30
RAFC Sporttelep
RAFC
REAC
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
RAFC
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 17. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
RAFC
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
RAFC Sporttelep
RAFC
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
2018. 03. 03. 13:00
Ikarus BSE
RAFC
ÚJPEST FC. II.
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
RAFC
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 03. 20. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
RAFC
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 03. 24. 10:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
RAFC
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 04. 19:30
Ikarus BSE
RAFC
II. KER. UFC
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
2018. 04. 07. 15:30
Ikarus BSE
TESTVÉRISÉG SE
RAFC
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 18:30
Ikarus BSE
RAFC
KELEN SC
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
2018. 04. 22. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
RAFC
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
2018. 04. 28. 17:30
Ikarus BSE
RAFC
ASR-GÁZGYÁR
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 05. 05. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
RAFC
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 12. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 05. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
TF SE
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 06. 02. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
RAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol