Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 25. forduló

2018.04.29 - 16:00

Budapest, Vasas Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
LANDESZMANN_TÖRÖLT LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GYANA GERGELY, URGYÁN ANTAL
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

78'

VINCZELLÉR GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 25 21 3 1 84 15 69 66 9
2 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 25 20 5 0 76 19 57 65 8.9
3 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 25 14 5 6 61 36 25 47 8.4
4 ASR-GÁZGYÁR ASR-GÁZGYÁR 25 13 5 7 44 37 7 44 8.6
5 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 25 12 6 7 48 38 10 42 8.4
6 KELEN SC KELEN SC 25 11 7 7 43 29 14 40 8.5
7 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 25 11 5 9 47 37 10 38 8.8
8 UNIONE FC UNIONE FC 25 11 4 10 55 46 9 37 9.4
9 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 25 10 4 11 36 42 -6 34 7.9
10 RAFC RAFC 25 7 4 14 27 56 -29 25 8
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 25 7 3 15 43 68 -25 24 8.9
12 BMTE II. BMTE II. 25 6 5 14 39 60 -21 23 8
13 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 25 6 4 15 34 63 -29 22 8.5
14 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 25 5 5 15 31 58 -27 20 8
15 TF SE TF SE 25 4 8 13 33 43 -10 20 8.2
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 25 4 3 18 24 78 -54 15 8.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 13 8 5 0 22 3 19 29 12 8 3 1 18 3 15 27 25 16 8 1 40 6 34 56
2 II. KER. UFC REAC 12 8 3 1 20 3 17 27 13 7 4 2 16 5 11 25 25 15 7 3 36 8 28 52
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 12 8 3 1 18 2 16 27 13 3 7 3 13 12 1 16 25 11 10 4 31 14 17 43
4 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 4 8 1 12 6 6 20 12 6 4 2 10 6 4 22 25 10 12 3 22 12 10 42
5 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 11 4 4 3 10 8 2 16 14 5 5 4 11 11 0 20 25 9 9 7 21 19 2 36
6 II. KER. UFC KELEN SC 12 5 5 2 9 6 3 20 13 3 5 5 7 9 -2 14 25 8 10 7 16 15 1 34
7 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 3 5 5 7 10 -3 14 12 5 4 3 8 6 2 19 25 8 9 8 15 16 -1 33
8 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 12 4 3 5 8 11 -3 15 13 4 5 4 8 11 -3 17 25 8 8 9 16 22 -6 32
9 II. KER. UFC TF SE 13 6 5 2 14 8 6 23 12 0 6 6 4 15 -11 6 25 6 11 8 18 23 -5 29
10 II. KER. UFC BMTE II. 12 5 2 5 12 12 0 17 13 1 8 4 10 14 -4 11 25 6 10 9 22 26 -4 28
11 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 14 3 8 3 10 13 -3 17 11 2 5 4 8 11 -3 11 25 5 13 7 18 24 -6 28
12 II. KER. UFC UNIONE FC 14 5 4 5 12 11 1 19 11 1 5 5 8 13 -5 8 25 6 9 10 20 24 -4 27
13 II. KER. UFC II. KER. UFC 12 5 2 5 11 10 1 17 13 2 2 9 4 18 -14 8 25 7 4 14 15 28 -13 25
14 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 11 3 3 5 8 8 0 12 14 2 3 9 5 19 -14 9 25 5 6 14 13 27 -14 21
15 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 3 5 5 10 16 -6 14 12 1 4 7 5 17 -12 7 25 4 9 12 15 33 -18 21
16 II. KER. UFC RAFC 13 2 7 4 5 11 -6 13 12 2 2 8 3 18 -15 8 25 4 9 12 8 29 -21 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 II. KER. UFC REAC 12 10 1 1 51 6 45 31 13 11 2 0 33 9 24 35 25 21 3 1 84 15 69 66
2 II. KER. UFC ÚJPEST FC. II. 13 10 3 0 43 9 34 33 12 10 2 0 33 10 23 32 25 20 5 0 76 19 57 65
3 II. KER. UFC IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 12 8 2 2 34 8 26 26 13 6 3 4 27 28 -1 21 25 14 5 6 61 36 25 47
4 II. KER. UFC ASR-GÁZGYÁR 11 6 2 3 22 14 8 20 14 7 3 4 22 23 -1 24 25 13 5 7 44 37 7 44
5 II. KER. UFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 13 6 3 4 25 15 10 21 12 6 3 3 23 23 0 21 25 12 6 7 48 38 10 42
6 II. KER. UFC KELEN SC 12 6 1 5 24 16 8 19 13 5 6 2 19 13 6 21 25 11 7 7 43 29 14 40
7 II. KER. UFC TESTVÉRISÉG SE 12 5 3 4 26 19 7 18 13 6 2 5 21 18 3 20 25 11 5 9 47 37 10 38
8 II. KER. UFC UNIONE FC 14 6 2 6 29 26 3 20 11 5 2 4 26 20 6 17 25 11 4 10 55 46 9 37
9 II. KER. UFC FŐV. VÍZMŰVEK SK 13 6 2 5 21 20 1 20 12 4 2 6 15 22 -7 14 25 10 4 11 36 42 -6 34
10 II. KER. UFC RAFC 13 4 3 6 13 25 -12 15 12 3 1 8 14 31 -17 10 25 7 4 14 27 56 -29 25
11 II. KER. UFC ÚJBUDAI FC-VOYAGE 13 4 2 7 24 34 -10 14 12 3 1 8 19 34 -15 10 25 7 3 15 43 68 -25 24
12 II. KER. UFC BMTE II. 12 4 2 6 21 25 -4 14 13 2 3 8 18 35 -17 9 25 6 5 14 39 60 -21 23
13 II. KER. UFC XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 14 5 3 6 22 26 -4 18 11 1 1 9 12 37 -25 4 25 6 4 15 34 63 -29 22
14 II. KER. UFC PESTSZENTIMREI SK 11 4 2 5 18 19 -1 14 14 1 3 10 13 39 -26 6 25 5 5 15 31 58 -27 20
15 II. KER. UFC TF SE 13 3 7 3 24 18 6 16 12 1 1 10 9 25 -16 4 25 4 8 13 33 43 -10 20
16 II. KER. UFC II. KER. UFC 12 3 0 9 14 34 -20 9 13 1 3 9 10 44 -34 6 25 4 3 18 24 78 -54 15
 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
1 - 10 - 1-2 - 01 - 21 - 13 - 05 - 00 - 24 - 2-3 - 10 - 21 - 14 - 2
ASR-GÁZGYÁR
3 - 21 - 00 - 2-1 - 30 - 31 - 03 - 03 - 30 - 03 - 1---7 - 0
BMTE II.
0 - 10 - 11 - 13 - 22 - 31 - 23 - 2-0 - 30 - 2-3 - 21 - 17 - 5-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
1 - 20 - 1-1 - 12 - 12 - 24 - 2-0 - 42 - 12 - 03 - 11 - 31 - 22 - 0
II. KER. UFC
-1 - 42 - 31 - 0-1 - 30 - 21 - 40 - 3-2 - 13 - 20 - 10 - 73 - 4
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
0 - 15 - 11 - 03 - 15 - 04 - 04 - 13 - 10 - 1-0 - 08 - 11 - 1--
KELEN SC
-1 - 23 - 14 - 0-3 - 11 - 14 - 20 - 11 - 43 - 0-2 - 30 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 20 - 13 - 2-1 - 21 - 11 - 13 - 11 - 42 - 33 - 1--2 - 1-
RAFC
1 - 40 - 02 - 01 - 21 - 11 - 10 - 4-0 - 32 - 1-1 - 32 - 61 - 01 - 0
REAC
6 - 14 - 09 - 13 - 010 - 03 - 10 - 08 - 0-2 - 02 - 13 - 01 - 2--
TESTVÉRISÉG SE
-2 - 13 - 32 - 24 - 21 - 2-3 - 10 - 00 - 20 - 24 - 01 - 3-6 - 1
TF SE
0 - 03 - 32 - 2-4 - 01 - 20 - 04 - 02 - 02 - 20 - 12 - 4-1 - 13 - 3
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
0 - 62 - 42 - 21 - 44 - 0-1 - 26 - 31 - 2-0 - 03 - 20 - 51 - 23 - 2
ÚJPEST FC. II.
7 - 03 - 1-2 - 03 - 18 - 21 - 10 - 06 - 1-4 - 03 - 10 - 03 - 23 - 0
UNIONE FC
2 - 21 - 24 - 13 - 15 - 02 - 2-2 - 10 - 22 - 30 - 43 - 01 - 31 - 53 - 0
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2 - 2-3 - 21 - 21 - 12 - 61 - 00 - 03 - 11 - 21 - 31 - 03 - 20 - 13 - 4

Meccsek

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
2017. 08. 19. 17:30
RAFC Sporttelep
RAFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 08. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 02. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJPEST FC. II.
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2017. 09. 09. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 16. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
2017. 09. 23. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 09. 30. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2017. 10. 07. 14:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
UNIONE FC
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 28. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
II. KER. UFC
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 11. 08. 19:30
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 11. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG SE
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 11. 25. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
KELEN SC
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 02. 24. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RAFC
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 03. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 18. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR-GÁZGYÁR
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 19:00
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 03. 31. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 08. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 14. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SK
2018. 05. 23. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 05. 23. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 05. 17:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 12. 18:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TF SE
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK

BMTE II.

2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 13. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2017. 08. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 08. 26. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
BMTE II.
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 03. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
II. KER. UFC
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
2017. 09. 09. 15:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
BMTE II.
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 16. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
KELEN SC
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
BMTE II.
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ASR-GÁZGYÁR
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
2017. 10. 06. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC
BMTE II.
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
PESTSZENTIMREI SK
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 10. 21. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2017. 10. 27. 19:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
TF SE
BMTE II.
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 04. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
2017. 11. 11. 13:30
RAFC Sporttelep
RAFC
BMTE II.
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2017. 11. 18. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
ÚJPEST FC. II.
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
2017. 11. 24. 20:30
Goldball Park
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
BMTE II.
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 02. 23. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 03. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
UNIONE FC
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 10. 19:00
Panoráma Sportközpont
II. KER. UFC
BMTE II.
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BMTE II.
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 03. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2018. 04. 07. 16:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZGYÁR
BMTE II.
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 04. 14. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
REAC
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 04. 21. 17:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
BMTE II.
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
2018. 04. 29. 16:00
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
BMTE II.
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 05. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
TF SE
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐV. VÍZMŰVEK SK
BMTE II.
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 05. 19. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
RAFC
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 26. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 06. 02. 15:00
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->