Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 15. forduló

2018.03.22 - 20:30

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIGL ZSOLT, KALCAKOSZ TAMÁS MÁRTON
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

MATISZLOVICS MÁRTON
ZSEBE TAMÁS

22'

1 - 1

 

 

1 - 2

65'

TÓTH GELLÉRT
MAJOR JÁNOS

90'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 14 12 1 1 59 17 42 37 8
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 14 11 0 3 59 26 33 33 7.4
3 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 14 9 3 2 47 26 21 30 7.1
4 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 14 9 1 4 59 23 36 28 7.4
5 PALOTA SE PALOTA SE 14 7 4 3 40 23 17 25 7.3
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 14 6 2 6 44 42 2 20 7.1
7 RÓNA SC RÓNA SC 14 5 2 7 37 52 -15 17 6.9
8 TABÁNI LC TABÁNI LC 14 5 1 8 26 31 -5 16 6.3
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 13 5 1 7 34 42 -8 16 6.8
10 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 14 4 2 8 26 40 -14 14 6.2
11 SIKETEK SC SIKETEK SC 14 4 1 9 26 44 -18 13 7.1
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 14 2 1 11 28 74 -46 7 6.5
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 13 1 1 11 22 67 -45 4 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 9 7 2 0 27 3 24 23 5 2 2 1 4 3 1 8 14 9 4 1 31 6 25 31
2 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 8 5 2 1 12 4 8 17 6 4 1 1 10 6 4 13 14 9 3 2 22 10 12 30
3 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 7 6 1 0 20 2 18 19 7 2 1 4 7 7 0 7 14 8 2 4 27 9 18 26
4 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 6 2 2 2 8 5 3 8 8 6 0 2 17 5 12 18 14 8 2 4 25 10 15 26
5 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 6 3 0 3 6 6 0 9 8 3 3 2 9 6 3 12 14 6 3 5 15 12 3 21
6 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 7 2 2 3 6 9 -3 8 7 3 3 1 7 4 3 12 14 5 5 4 13 13 0 20
7 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 7 3 2 2 11 7 4 11 7 2 0 5 9 18 -9 6 14 5 2 7 20 25 -5 17
8 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 3 2 1 9 10 -1 11 7 1 2 4 3 10 -7 5 13 4 4 5 12 20 -8 16
9 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 7 2 2 3 7 9 -2 8 7 2 1 4 8 20 -12 7 14 4 3 7 15 29 -14 15
10 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 7 2 3 2 9 11 -2 9 7 1 2 4 7 8 -1 5 14 3 5 6 16 19 -3 14
11 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 6 3 1 2 6 11 -5 10 8 0 4 4 7 18 -11 4 14 3 5 6 13 29 -16 14
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 7 1 2 4 3 9 -6 5 7 2 2 3 8 7 1 8 14 3 4 7 11 16 -5 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 7 2 0 5 7 16 -9 6 6 0 0 6 6 19 -13 0 13 2 0 11 13 35 -22 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 9 8 1 0 47 10 37 25 5 4 0 1 12 7 5 12 14 12 1 1 59 17 42 37
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 7 7 0 0 43 9 34 21 7 4 0 3 16 17 -1 12 14 11 0 3 59 26 33 33
3 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 8 6 1 1 29 14 15 19 6 3 2 1 18 12 6 11 14 9 3 2 47 26 21 30
4 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 6 3 1 2 23 9 14 10 8 6 0 2 36 14 22 18 14 9 1 4 59 23 36 28
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 7 4 1 2 22 11 11 13 7 3 3 1 18 12 6 12 14 7 4 3 40 23 17 25
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 7 3 2 2 24 14 10 11 7 3 0 4 20 28 -8 9 14 6 2 6 44 42 2 20
7 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 6 3 0 3 17 15 2 9 8 2 2 4 20 37 -17 8 14 5 2 7 37 52 -15 17
8 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 7 3 0 4 12 14 -2 9 7 2 1 4 14 17 -3 7 14 5 1 8 26 31 -5 16
9 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 6 4 0 2 24 19 5 12 7 1 1 5 10 23 -13 4 13 5 1 7 34 42 -8 16
10 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 6 1 2 3 11 17 -6 5 8 3 0 5 15 23 -8 9 14 4 2 8 26 40 -14 14
11 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 7 2 0 5 13 26 -13 6 7 2 1 4 13 18 -5 7 14 4 1 9 26 44 -18 13
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 7 0 1 6 11 31 -20 1 7 2 0 5 17 43 -26 6 14 2 1 11 28 74 -46 7
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 7 1 1 5 13 29 -16 4 6 0 0 6 9 38 -29 0 13 1 1 11 22 67 -45 4
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 4--2 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
-5 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 3-2 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 3-----2 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 2---
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3---1 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
--3 - 5--0 - 61 - 3-5 - 5-1 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 0--3 - 0
PALOTA SE
-2 - 2-3 - 0-2 - 33 - 4---5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 3-------1 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 1-----16 - 1-3 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
-3 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 3-3 - 4---
TABÁNI LC
-0 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 2--4 - 62 - 1-
ULC VASLÓ
-3 - 6-1 - 1---2 - 40 - 3--3 - 32 - 0

Meccsek

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.

TABÁNI LC

2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
TABÁNI LC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
LURKÓ SE
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
TABÁNI LC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
TABÁNI LC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
SIKETEK SC
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RUG-6 FC
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
CSHC 94 FC II.
TABÁNI LC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
TABÁNI LC
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
ULC VASLÓ
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
TABÁNI LC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
TABÁNI LC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom